MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matka do syna : Nie, ale doceń to co masz, bo kiedyś Tobie może braknąć i będziesz patrzeć głodny jak inni jedzą.
0
Tak to już jest, że jak od dłuższego czasu otacza cie dobrobyt, przyzwyczajasz się do tego i łatwo się zapomnieć.
2
No ja też myślę, że Manzano się brzydko zachował.
8
Typ w ogóle jak udaje, że potrafi sędziować.
0
Pięknie go skasował Ter
0
I nie wchodzi Cou tylko Rakitić, grubo
0
I jeszcze gol do szatni.
0
No naturalnie to to nie wyglądało.
1
Przede wszystkim ten środek pola dzisiaj świetny.
0
No i dokładnie taki sam skład na jaki liczyłem, Semedo, Vidal, Arthur, Lenglet w pierwszym. Super.
0
Już to chyba dzisiaj pisałeś :P Może wejdzie koło 70 jak będzie dobry wynik.
1
Rugby na Pepe xD
0
Kołem w krocze.
0
To już chyba kwestia osobowości, tutaj ewidentny pajac. Tfuu!
0
Ja tam sobie kupuje raz na jakiś czas cyfrówkę i nie mam żadnych współdzielonych kont, problemów z grą a tym bardziej banów. Jakieś mity, chyba, że zależy od kogo kupisz.
5
Przecież tą serię wałkują w TV non stop co jakiś czas, a mecz to tylko na żywo.
0
Grasz na swoim koncie
https://allegro.pl/fifa-19-ps4-po-polsku-i7568960311.html
0
Chyba na PS Store, bo na Allegro zawsze są tańsze.
0
Cyfrowa jest tańsza.
0
Właśnie się zaczął klasyk "Psy 2" Ostatnia krew na TVP Kultura :) Boguś jaki młody xD
0
Zgadzam się z Tb, ale jestem w szoku, że największy hejter Rafinhi polubił Twój komentarz. :o
26
Dla tych, którzy tu piszą, że nadal brakuje mu minut by się pokazać to powiem tak....każdy zawodnik ma jakąś granice potencjału i nie każdy może być topowym grajkiem, dlatego jedni grają do 30-stki w takim klubie jak np. Las Palmas, a o innych się zabijają giganci. 3 sezony to wystarczający okres czasu na to by zawodnik pokazał swoją jakość.
1
Gdyby tak było to by grał.
5
To nie jest tak, że z każdego piłkarza jakiego sprowadza Barca będzie topowy zawodnik, Denis jest po prostu piłkarzem średniej klasy i na taki zespół jest za słaby. Dostał już wystarczająco dużo minut by pokazać jakość i niestety.
2
Przypomniałem Ci z tym "prawda mojsza, twojsza" o Dniu Świra? xD
8
Ale przecież ludzie tak robią wszędzie, w każdej grupie w której toczy się dyskusja, nawet jak rozmawiają w TV w jakimś studiu, taka jest po prostu ludzka natura, że "moja prawda jest mojsza niż twojsza bo moja prawda jest najmojsza". Są oczywiście wyjątki.
0
Yyyy kotlety mielone ze szpinakiem w środku np.? :v
3
Zauważyłem, że bardzo dużą wagę przywiązujesz do tych zielonych. Chyba musisz ogólnie czuć się niedoceniany.
0
Napisał przecież "twórców którzy w OSTATNICH LATACH dosyć aktywnie nagrywali i są w miarę rozpoznawalni", poza tym w feat-ach też nawija swoje zwrotki więc czynnie nagrywa.
2
Ostry, Paluch, Sokół, Hinol