0

Matka do syna : Nie, ale doceń to co masz, bo kiedyś Tobie może braknąć i będziesz patrzeć głodny jak inni jedzą.

0

Tak to już jest, że jak od dłuższego czasu otacza cie dobrobyt, przyzwyczajasz się do tego i łatwo się zapomnieć.

2

No ja też myślę, że Manzano się brzydko zachował.

8

Typ w ogóle jak udaje, że potrafi sędziować.

0

Pięknie go skasował Ter

0

I nie wchodzi Cou tylko Rakitić, grubo

0

I jeszcze gol do szatni.

0

No naturalnie to to nie wyglądało.

1

Przede wszystkim ten środek pola dzisiaj świetny.

0

No i dokładnie taki sam skład na jaki liczyłem, Semedo, Vidal, Arthur, Lenglet w pierwszym. Super.

0

Już to chyba dzisiaj pisałeś :P Może wejdzie koło 70 jak będzie dobry wynik.

1

Rugby na Pepe xD

0

Kołem w krocze.

0

To już chyba kwestia osobowości, tutaj ewidentny pajac. Tfuu!

0

Ja tam sobie kupuje raz na jakiś czas cyfrówkę i nie mam żadnych współdzielonych kont, problemów z grą a tym bardziej banów. Jakieś mity, chyba, że zależy od kogo kupisz.

5

Przecież tą serię wałkują w TV non stop co jakiś czas, a mecz to tylko na żywo.

0

0

Chyba na PS Store, bo na Allegro zawsze są tańsze.

0

Cyfrowa jest tańsza.

0

Właśnie się zaczął klasyk "Psy 2" Ostatnia krew na TVP Kultura :) Boguś jaki młody xD

0

Zgadzam się z Tb, ale jestem w szoku, że największy hejter Rafinhi polubił Twój komentarz. :o

26

Dla tych, którzy tu piszą, że nadal brakuje mu minut by się pokazać to powiem tak....każdy zawodnik ma jakąś granice potencjału i nie każdy może być topowym grajkiem, dlatego jedni grają do 30-stki w takim klubie jak np. Las Palmas, a o innych się zabijają giganci. 3 sezony to wystarczający okres czasu na to by zawodnik pokazał swoją jakość.

1

Gdyby tak było to by grał.

5

To nie jest tak, że z każdego piłkarza jakiego sprowadza Barca będzie topowy zawodnik, Denis jest po prostu piłkarzem średniej klasy i na taki zespół jest za słaby. Dostał już wystarczająco dużo minut by pokazać jakość i niestety.

2

Przypomniałem Ci z tym "prawda mojsza, twojsza" o Dniu Świra? xD

8

Ale przecież ludzie tak robią wszędzie, w każdej grupie w której toczy się dyskusja, nawet jak rozmawiają w TV w jakimś studiu, taka jest po prostu ludzka natura, że "moja prawda jest mojsza niż twojsza bo moja prawda jest najmojsza". Są oczywiście wyjątki.

0

Yyyy kotlety mielone ze szpinakiem w środku np.? :v

3

Zauważyłem, że bardzo dużą wagę przywiązujesz do tych zielonych. Chyba musisz ogólnie czuć się niedoceniany.

0

Napisał przecież "twórców którzy w OSTATNICH LATACH dosyć aktywnie nagrywali i są w miarę rozpoznawalni", poza tym w feat-ach też nawija swoje zwrotki więc czynnie nagrywa.

2

Ostry, Paluch, Sokół, Hinol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?