0

W Fifie 19* , ale ładnie mu zjechali z 75

16

Taa? tak mówisz? A jak się okaże, że nie miałeś racji to będziesz mówić, że od początku Ci się podobał ten zawodnik? xd Czy po prostu będziesz klaskał po cichu w domu przed tv? Skreśliłeś go już na samym starcie, super.

0

Ja, podobnie jak miliony innych ludzi na świecie, przekaże swoją wiedzę potomkom, a oni swoim itd, itd. wszyscy będą wiedzieć, do tego będą mogli sobie zobaczyć co wyczyniał w doskonałej jakości.

3

Przede wszystkim liczę na długie, precyzyjne podania, przerzuty przez pół boiska bo kontrolę, utrzymanie przy piłce i krótkie odegranie ma świetne.

0

No to np. "Blair Witch Project", ogólnie wpisz sobie w google "filmy found footage" czyli stylizowane na amatorskie nagranie, jest sporo takich produkcji.

0

Ale to są dwa różne filmy, Rec jest o zombie - pełno jest takich filmów.

Co do "Projekt Monster" to:
"Ciche Miejsce", no i ponoć "Cloverfield Lane 10" to niby kontynuacja Projekt.

Co do "Rec" to:
"28 dni później", "28 tygodni później", Zombie Express", "Ładunek 2017", "Jestem legendą", "Resident Evil", "World War Z", wszystkie sztos.

1

Pierwsze wersje PS4 ogólnie głośno chodzą, jaby miały zaraz odlecieć, PS4 Slim są dużo cichsze, tak czy siak polecam podstawkę chłodzącą.

0

To jest jeszcze ktoś kto go nie widział? :o

31

1

Nie wiem wszystkiego najlepiej ale umiem korzystać z internetu gdzie w dzisiejszych czasach znaleźć potrzebne informacje to jest 1 min czasu.

160

Piątek > Poniedziałek

0

Nie jest to wyolbrzymieniem bo to świadczy o zerowej kreatywności takich osób, przecież moja babcia lepiej się posługuje internetem od niektórych tutaj :v

1

Brakuje mi jeszcze na tej stronie pytania "Link - Czy te buty będą na mnie pasować?". xd

0

Niech lepiej wraca do klubu się spokojnie kurować.

12

Taa, ale nie pytali go konkretnie o Arthura tylko ogólnie o transfery i sam wskazał na brazylijczyka i go wyróżnił spośród reszty.

0

Jestem cały czas na FB, gadam z kumplem od pół godziny, odświeżałem stronę kilka razy i wszystko jest ok.

0

Wszystko działa

1

Kaman o to, że Messiemu to powiewa.

2

Pomógłbym, ale już nie pamiętam co było w 2 odcinku 1 sezonu.

0

Ma ktoś linka do skrótu meczu z polskim komentarzem?

22

Dembuś, Dembulek, Dembuliniuniu xD

3

Może trener chce zapewnić sobie bezpieczną przewagę w tabeli i ogrywać rezerwowych już przy korzystnym wyniku, to była dopiero 3 kolejka w lidze i w dodatku grają co tydzień, także pierwszy zespół jest w pełni sił, sezon jest długi i na dalszym etapie na pewno zobaczymy rezerwowych od 1min, cierpliwości.

1

My z kumplem wnieśliśmy kiedyś sobie na lekcję wódkę w butelce po tonicu i ogólnie było wesoło do momentu w którym kolega wstał po dzwonku i zaczął wszystkie ławki biodrem przesuwać bo go trochę nosiło na boki, no i się kapnęli xd zaraz dyrektorka, psycholog, matka do szkoły.

0

Ale to chyba coś Ci się kolego pomyliło bo to nie ja dodałem tego posta :D więc ja z kolei radzę swoje pretensje kierować do adresata. :V

1

Oczywiście, że istnieją
https://zapodaj.net/5c445d20efc44.png.html

0

To wtedy jak nikt nie widzi do rury wydechowej wpychasz mu kilo bananów i po krzyku.

3

Ja nawet nie chcę rozumieć takich ludzi.

0

I właśnie o tym mówię, teraz mnie poprawiasz, że miał świetny sezon a sam sobie zobacz co pisałeś :v

https://zapodaj.net/17a95abe635e6.png.html
https://zapodaj.net/3af032a8daaf2.png.html

Czyli chyba jednak tak wspaniale nie było.

1

Chciałem jedynie dać przykład komentarzy, które pojawiały się tutaj od dłuższego czasu (po pre-sezonie i 2 kolejkach w la lidze), zamazałem bo nie chodzi mi o to, żeby zwracać uwagę innych na konkretne osoby, tylko na samą treść. W większości przypadków ci co piszą, że zawodnik kopie się po czole i trzeba go sprzedać później najgłośniej klaszczą gdy scenariusz się odwraca, bo skreślić kogoś jest bardzo łatwo, tak samo łatwo niektórym jest później udawać, że się w niego wierzyło.To, że tamten sezon miał słaby to wcale nie oznacza, że ten będzie taki sam, jestem pewien, że Luiz będzie miał jeszcze lepsze mecze, niż ten dzisiaj i może okazać się kluczowy. Szacunek za to, że się nie schowałeś pod kamień tylko otwarcie wziąłeś tutaj temat na klate.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?