La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

Mam takie pytanko
Jest rondo
No i czekam
Czy egzaminator może mnie powiedzmy oblać za utrudnianie ruchu mimo ze samochody są na tym rondzie i mam okazje wjechać na nie pare razy ale tego nie zrobiłem i poczekam sobie aż będzie mniejszy ruch i wtedy wjadę

konto usunięte

3

@patrykzmc2000 Jeśli znajduję się inny samochód na rondzie nie masz obowiązku wjeżdżać, bo jeśli chociaż trochę zwolni ten po lewo będzie to traktowane jako wymuszenie. Wiadomo mając sporo czasu na wjazd i nie skorzystasz z takiej możliwości także potraktuje to jako błąd
Pamiętaj wszystko zależy od egzaminatora, możesz świetnie jeździć, a trafisz na jakiegoś wąsatego Janusza, który tylko czeka na Twój najmniejszy błąd, czy moment zawahania, z takim nigdy nie wygrasz, a odwołania nie mają większego sensu.

7

@patrykzmc2000 Może, bodajże w kwestii płynność jazdy oraz utrudnienia w ruchu innych pojazdów. Mniej więcej tak brzmią te punkty..

3

@patrykzmc2000 Jak widzisz, że samochód, który znajduje się na rondzie przed Tobą, sygnalizuję, że będzie skręcał nie kolidując z Twoim torem jazdy, to już wtedy wyjeżdżasz bo inaczej to będziesz stał, a za Tobą sznur aut, wtedy jest to traktowane jako tamowanie ruchu i egzaminator jak najbardziej może uznać to za błąd. Godziny szczytu najlepiej weryfikują kierowcę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?