0

@13th Nie jestem kapusiem. Nie wtrącam się w prywatne sprawy. " Jak będziesz miał problem jedź do niej to Ci coś poradzi".

0

@fart Nie znam jej dobrze, widziałem ją dwa razy w życiu vibe było ok. Nie traktuję jej jako potencjalnej partenrki.

0

@Striker Bardzo jasno określił - będziesz miał jakieś problemu pojedź do niej i tyle.

0

@13th Nie prosił o żadne informacje.

0

@SuperPatsonFCB Oni są w bardzo wolnym związku to kolejny aspekt tej sprawy.
"Jak będziesz miał jakiś swój problem to wbijaj do niej"

1

Mam dziwną sytuację, życiową. Przyjaciel, który ma nową dziewczynę wyjeżdża do belgii. Sugeruje mi i wręcz prosi bym się nią w tymczasie zajął a ona w zamian pomoże mi w problemach emocjonalnych. Tam "pogadacie, pogracie"
Testuje nas oboje, testuje tylko mnie? Czy jest za nas pewien?
Proszę o poważne odpowiedzi.

0

@PanPatrykk rodzinOM.

0

@ArterkHD Warto.Ostrzegam historia jest ekstremalnie emocjonalna.

1

@Lola120 Lubię to !

1

@Lola120 Razem można wszystko! Liczę na współpracę :)

1

@Lola120 Mi również. Uważasz, że powinniśmy wygonić z tej strony kibiców Realu? Jest tu ich więcej niż nas dwoje.
Pozdrawiam cieplutko :P

20

@Chakalaka No fakt. Takiej jak Pis nikt nie widział chyba.

1

@TheNekro94 Klata do przodu, obniż głos chłopaku !

2

@Lola120 Dzień dobry! Mam na imię Stefan. Również kibicuję Barcelonie :D

3

@Arkon Ano mój cynizm i autoironia są na mistrzowskim poziomie. Rozśmieszam wszystkie.

0

@Arkon Świetnie. Ale co do mnie. Wiesz staję się śmielszy jak mam z osobniczką wspólne tematy... przegryw

1

@Arkon Ano wiem. Ale start dobry! Piękny nie jestem ale mam dobre serce XD

1

Czy tylko ja (mówię o tutejszych singlach) marzę o żonie kibicującej Barcelonie?
Chyba pytanie retoryczne ale co tam.

1

@13th Mi możesz zaufać !

0

@Aaron10 We were soldiers.

0

@FCBwojtek
Mam takie co tydzień !

7

Nie ma to tak jak desperados nocną porą na swoje urodziny. Dorosłość nie pozwala już na imprezy z wymiotami. Piękna i straszna rzecz jednocześnie. Wszystkiego dobrego Ramblowicze !

0

@AssisMoreira Świadomy sen to podróż astralna. Konkretnie podróż naszego astralnego ciała po naszej podświadomości. Można też przejść ze świadomego snu do Oobe. Mi niestety jeszcze to nie wyszło.

0

@MESSIah16 Jest określenie osoby białej - "białas".

1

@MESSIah16 Roman Dmowski, Witold Pilecki, Lech Karol Neyman, Stanisław Piasecki, Ignacy Paderewski,Jan Paweł II, Zbigniew Herbert.

1

@Ratamahatta https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawica masz tu definicję prawicy. Bosak to prawicowiec i może mieć 2/3 1/2 czy 3/4 zbieżności z np Korwinem. Są różne odłamy ale Bosak podlega pod tę ideologię.

2

@NeroTFP Polecam kanał o Oobe Darka Sugiera. Opisuje między innymi różnicę między snem świadomym a oobe, która jest bardzo mała. Ciekawy temat aczkolwiek facetowi od tego odrobinę odbiło.

3

1

@Barca1992 a za Peło też kradli !!!!1111

1

Kalendarium Polskiego Podziemia Narodowego



1 czerwca



1924 - urodził się Bolesław Częścik ps. „Orlik", żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Szczątki Bolesława Częścika odnaleziono 17 sierpnia 2012 r. w kwaterze „Ł" Cmentarza Powązkowskiego Wojskowego w Warszawie.



1945 - w walce z grupami operacyjnymi z PUBP w Busku, z WUBP w Kielcach i oddziałem Armii Czerwonej ginie Stanisław Sikorski "Jarema", oficer NSZ



1946 - Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie procesu podchorążych NSZ



1948 - po pobiciu przez funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa umiera we Wronkach ppłk. pil. Piotr Abakanowicz "Barski", pułkownik NSZ, komendant Obszaru Południe NSZ



1949 - w rejonie wsi Mamino (powiat Maków Mazowiecki) polegli w walce żołnierze XVI Okręgu "Tęcza":

sierż. Witold Sieczkowski "Biały" - szef żandarmerii

Edward Budny "Wuj"

Tadeusz Sokolnicki "Cygan"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?