Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@13th Nie jestem kapusiem. Nie wtrącam się w prywatne sprawy. " Jak będziesz miał problem jedź do niej to Ci coś poradzi".
0
@fart Nie znam jej dobrze, widziałem ją dwa razy w życiu vibe było ok. Nie traktuję jej jako potencjalnej partenrki.
0
@Striker Bardzo jasno określił - będziesz miał jakieś problemu pojedź do niej i tyle.
0
@13th Nie prosił o żadne informacje.
0
@SuperPatsonFCB Oni są w bardzo wolnym związku to kolejny aspekt tej sprawy.
"Jak będziesz miał jakiś swój problem to wbijaj do niej"
1
Mam dziwną sytuację, życiową. Przyjaciel, który ma nową dziewczynę wyjeżdża do belgii. Sugeruje mi i wręcz prosi bym się nią w tymczasie zajął a ona w zamian pomoże mi w problemach emocjonalnych. Tam "pogadacie, pogracie"
Testuje nas oboje, testuje tylko mnie? Czy jest za nas pewien?
Proszę o poważne odpowiedzi.
0
@PanPatrykk rodzinOM.
0
@ArterkHD Warto.Ostrzegam historia jest ekstremalnie emocjonalna.
1
@Lola120 Lubię to !
1
@Lola120 Razem można wszystko! Liczę na współpracę :)
1
@Lola120 Mi również. Uważasz, że powinniśmy wygonić z tej strony kibiców Realu? Jest tu ich więcej niż nas dwoje.
Pozdrawiam cieplutko :P
20
@Chakalaka No fakt. Takiej jak Pis nikt nie widział chyba.
1
@TheNekro94 Klata do przodu, obniż głos chłopaku !
2
@Lola120 Dzień dobry! Mam na imię Stefan. Również kibicuję Barcelonie :D
3
@Arkon Ano mój cynizm i autoironia są na mistrzowskim poziomie. Rozśmieszam wszystkie.
0
@Arkon Świetnie. Ale co do mnie. Wiesz staję się śmielszy jak mam z osobniczką wspólne tematy... przegryw
1
@Arkon Ano wiem. Ale start dobry! Piękny nie jestem ale mam dobre serce XD
1
Czy tylko ja (mówię o tutejszych singlach) marzę o żonie kibicującej Barcelonie?
Chyba pytanie retoryczne ale co tam.
1
@13th Mi możesz zaufać !
0
@Aaron10 We were soldiers.
0
@FCBwojtek
Mam takie co tydzień !
7
Nie ma to tak jak desperados nocną porą na swoje urodziny. Dorosłość nie pozwala już na imprezy z wymiotami. Piękna i straszna rzecz jednocześnie. Wszystkiego dobrego Ramblowicze !
0
@AssisMoreira Świadomy sen to podróż astralna. Konkretnie podróż naszego astralnego ciała po naszej podświadomości. Można też przejść ze świadomego snu do Oobe. Mi niestety jeszcze to nie wyszło.
0
@MESSIah16 Jest określenie osoby białej - "białas".
1
@MESSIah16 Roman Dmowski, Witold Pilecki, Lech Karol Neyman, Stanisław Piasecki, Ignacy Paderewski,Jan Paweł II, Zbigniew Herbert.
1
@Ratamahatta https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawica masz tu definicję prawicy. Bosak to prawicowiec i może mieć 2/3 1/2 czy 3/4 zbieżności z np Korwinem. Są różne odłamy ale Bosak podlega pod tę ideologię.
2
@NeroTFP Polecam kanał o Oobe Darka Sugiera. Opisuje między innymi różnicę między snem świadomym a oobe, która jest bardzo mała. Ciekawy temat aczkolwiek facetowi od tego odrobinę odbiło.
3
https://demotywatory.pl/5002459/Szacun-dla-naszych-chlopakow-Amerykanie-mogliby-brac-przyklad
Nasze dresy są cywilizowane na to wychodzi.
1
@Barca1992 a za Peło też kradli !!!!1111
1
Kalendarium Polskiego Podziemia Narodowego
1 czerwca
1924 - urodził się Bolesław Częścik ps. „Orlik", żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Szczątki Bolesława Częścika odnaleziono 17 sierpnia 2012 r. w kwaterze „Ł" Cmentarza Powązkowskiego Wojskowego w Warszawie.
1945 - w walce z grupami operacyjnymi z PUBP w Busku, z WUBP w Kielcach i oddziałem Armii Czerwonej ginie Stanisław Sikorski "Jarema", oficer NSZ
1946 - Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie procesu podchorążych NSZ
1948 - po pobiciu przez funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa umiera we Wronkach ppłk. pil. Piotr Abakanowicz "Barski", pułkownik NSZ, komendant Obszaru Południe NSZ
1949 - w rejonie wsi Mamino (powiat Maków Mazowiecki) polegli w walce żołnierze XVI Okręgu "Tęcza":
sierż. Witold Sieczkowski "Biały" - szef żandarmerii
Edward Budny "Wuj"
Tadeusz Sokolnicki "Cygan"