0

Koszt tak ale to inna sprawa.Co do jakości życia w Polsce to prawda.W Szkocji nauczyciel zarabiał parę lat temu jakieś 3000 funtów.
Moja mama jako nauczycielka zarabia 2200 zł.Teraz powiedzmy,że funt jest jak złotówka,tak samo wydajesz.Ceny tam są kilkukrotnie niższe niż u nas.
Likwidacja wszystkich składek,podatków i nie wiadomo czego nic tu nie załatwi.To trzeba obniżyć.

0

Skąd dane o 70 procentach zabieranej wypłaty? Z ok 1600 dostajesz 1280.Gdzie te 70 procent?

3

Chciałbym hattricka Mesjasza z Celtą :)

0

Też tak czuję.Kluczowa będzie druga połowa tego miesiąca i marzec.

0

To jest dominacja.Krótko i na temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?