1

Zakładając,że awansujemy do 1/4 Dostaniemy City? Psg?

0

Wygrywał w ćwierćfinale LM z nimi.

5

Marcelo najprawdopodobniej 2-3 tygodnie przerwy.

0

Chciałbym jakiejś ciekawej odpowiedzi Pique :D

0

Myślę,że jednak Krycha.Brakuje mu tego trofeum w kolekcji.

1

Suarez gdzieś mówił,że jego najlepszymi kumplami są Messi i Iniesta.

0

0

Po kiego odpisujecie trollom? Zgłaszać i tyle...

0

Ja się spodziewałem.Wiedziałem zawsze jaki to piłkarz.Już w 2014 roku myślałem jak rozpiernicz by był jeśli on by do nas przyszedł.
Teraz wiem.. :D

9

Czy ktoś wyobraża sobie koniec kariery Messiego? Wydaje mi się,że żadne pożegnanie nie wyrazi tego kim dla naszego klubu jest nasz Mesjasz.

0

No owszem.Skoro jeden z najlepszych to legenda.Myślę,że prześcignie bramkowo Ceasara.

0

Cenię Neymara i uważam,że zostanie naszą drugą legendą po Messim.Suarez wiadomo.

0

Dokładnie.Nie lepiej się przyznać po prostu?

0

Jeszcze Eibar i Rayo w 6 dni...

0

Chciałbym PSV albo Benfice.Coś łatwiejszego (teoretycznie) nam się należy.Marzę by Real trafił np na PSG.

9

Dokładnie.Remis wyeliminuje obie drużyny z walki o majstra.

0

Dzięki dobry człowieku!

0

Powtarzam pytanie- Ma ktoś nietnący się stream?

3

Ma ktoś stream,który nie jest pokazem slajdów?

0

Zamiast uderzyć normalnie to się bawi w nie wiem co...

0

Tak i co tam znajdę?

0

Fakt raz Ci odpisałem i już obsesja.

1

Jeszcze się mecz dobrze nie zaczął a Ty już swoje komentarze... Jesteś jakimś trollem?

5

Oj już nie płacz tak jak co drugi na tej stronie.Na siłę oryginalny i trzeźwo myślący jak połowa użytkowników tej strony.
"Żebyś się nie zdziwił"
"Nie mów hop" - bla bla bla

1

Może jestem niepoprawnym optymistą ale nie ma Arsenal większych szans.Grają otwarcie a to oznacza,że zabijemy ich kontrami.

1

apropo legendarnego gola Iniesty !

3

Ja wtedy się cały mecz modliłem.Pamiętam jak zostałem sam w domu i krzyczałem "Boże pomóż im,niech wcisną w 93 błagam !!".Jak strzelili to nie miałem siły krzyczeć z radości.Przez kilkanaście sekund zero reakcji aż po chwili popłakałem się jak dziecko.
Najpiękniejszy moment jaki pamiętam.Lepszy niż orgazm,lepszy niż wszystko.

44

To tak jak mi odebrać możliwość oglądania Barcy ;)

11

Poziom sarkazmu - 100 :D

1

Miło,że niemiec docenia polaka ale w żadnym wypadku nie jest on najlepszym napastnikiem świata.Jest nim nasz wampir Luis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?