Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ateizm – odrzucenie teizmu[1] lub pogląd bądź doktryna głosząca odrzucenie wiary w istnienie boga. W najszerszym znaczeniu jest to brak wiary w istnienie boga, bóstw i sił nadprzyrodzonych, jako sprzecznych z rozumem i nienaukowych, oraz negujący potrzebę religii.- Znowu ktoś nie ma pojęcia o czym pisze.
0
Problem polega na tym,że dużo ludzi się obnosi z ateizmem i atakuje każdego wierzącego, bo to takie "ynteligentne"
1
Kolejne gimbusiarskie argumenty : Księża jeżdżą majbachami a dzieci w Afryce głodują.
Co wy zrobiliście dla tych dzieci w takim razie ? Wrzuciliście na WOŚP 5 złotych raz w roku?
W kościele jest multum organizacji pomagających ludziom na multum sposobów ale pewnym bezrefleksyjnym ignorantom nie chce się tego sprawdzić.
4
Warto pamiętać, że istnieje niewielu prawdziwych ateistów, czy agnostyków, czyli osób, które na drodze czysto rozumowej doszły do wniosku, że w braku dowodów na istnienie Boga, nie wierzą w niego. Takich ludzi o tyle łatwo poznać, że nie mając do Boga i Kościoła stosunku emocjonalnego potrafią docenić podniosłą rolę chrześcijaństwa a zwłaszcza katolicyzmu w budowie cywilizacji zachodniej. Widzą logikę i spójność nauczania moralnego Kościoła. Po prostu nie wierzą. Jest ich garstka. Reszta to grupa określona dość trafnie przez kogoś mianem ksero-antykleruchów. Są to osoby, które w pewnym momencie życia obraziły się na Kościół (mogą się tu znaleźć też osoby autentycznie skrzywdzone np. przez osobę duchowną) i starają się walczyć z Kościołem za pomocą bezrefleksyjnie powielanych argumentów, wyczytanych w "Nie", czy znalezionych w internecie.
2
Jak zobaczysz Boga to będziesz to wiedział-to po pierwsze.Znowu wypowiada się ktoś kto nie rozróżnia podstawowych pojęć.
Co do pytań.Poczytaj Biblię z samej ciekawości i znajdziesz wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje.
0
Co ma zakon krzyżacki do tematu mojego posta? Był chrześcijański.Podział na katolicyzm i protestantów zaczął się w XVI wieku.
0
Dokładnie.Więc po co ktoś w dyskusji o istnieniu Boga powołuję się na naukę i na złe czyny ludzi z nią związanych.
Porozmawiajmy o zbrodniach ateistów może ?
0
Jasne,że możemy.Czy ja komuś zabraniam? Nie widziałem jeszcze swojej wybranki serca ale wiem,że gdzieś tam jest.Wierzę,że dam radę coś zrobić to to robię.Wiara to potężne narzędzie.
0
To z małą ilością księży się spotkałeś.Ja spotykałem się z takimi,którzy ją potwierdzają.Chociażby w KLO w Siemianowicach Śląskich.Potwierdzał to nasz papież Jan Paweł II w encyklice "Wiara i rozum".
0
Co ma wiara to ludzi,którzy ją wykorzystują? Tematem tego posta jest czy nauka udowodniła NIEistnienie Boga.Przypadki jakie wyciągasz i będziesz (np krucjaty) były przepowiedziane w Biblii.Nazywa się to grzechem. :D
0
Dokładnie,kolega tego nie rozróżnia.
0
Hmm podejście widzę - skoro nie wiem to tego nie ma.
Zadam Ci pytanie w takim razie - Wszystko czego nie wiemy tak,ale co z tym czego nie wiemy hm?
W Biblii po wodzie chodził Bóg kolego,w skórze człowieka ale Bóg.
1
Do "obrońców nauki" - W jaki sposób nauka zaprzecza istnieniu Boga?
Dlaczego jako niewierzący więcej mówicie o religii niż Ci z drugiej strony barykady?
0
Ktoś ma skrót wczorajszego meczu z komentarzem Hudsona ?
0
Dziadek Kijowskiego to oficer AL,który jeździł na "bandy".Myślę,że to wyczerpuje temat.
0
Ktoś wie czy mamy zagrożonych zawieszeniem za kartki obecnie ?
0
Masz skrót meczu ze Sportingiem ?
0
Teraz mi te Twoje porady się na nic nie zdały.Pytałem się o linka.Jeśli masz moralizować skończ.
0
Dzięki dobry człowieku.
0
Ma ktoś stream? Przeszukałem pół internetu i tylko slajdy.
0
Stare dobre pytanie- Ma ktoś stream nie będący pokazem slajdów ?
1
Powiem Ci,że jak tego dokonamy to zjem szpinak,którego szczerze nienawidzę! Ot takie postanowienie !
0
Będzie obrona trypletu panowie ?
1
A to prowadzi do frustracji i bezsilności HD.Można spokojnie to podciągnąć.
0
Nie ma nic piękniejszego niż bezsilność i frustracja kibiców realu.
0
Wygrałeś internety :D
0
To ja walnę coś kontrowersyjnego - Minutes to Midnight.
0
Są tu jacyś fani Linkin Park? Jaki jest wasz ulubiony album ?
0
Sebix+Karyna - normalna rodzina :D
3
Chciałbym by został naszym Fergusonem.Chciałem żeby Pep nim został ale wyszło jak wyszło.Tu musi być inaczej.
Ba z perspektywy czasu cieszę się,że Pep nie został.Wydaje mi się,że mimo jego wielkich osiągnięć jest to trener jednowymiarowy. Lucho ma więcej wariantów gry.