Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HansLanda Zależy od potrzeb xdd
1
@Nano22 Mój najpiękniejszy o dziwo nie wiązał się z tym. Latałem po górskiej dolinie i w pewnym momencie zdecydowałem się położyć na łączce.Zamknąłem oczy i czułem świeży powiew górskiego powietrza. Mój raj.
0
@mrboom Dowciapny jesteś.
0
Kto przeżył kiedyś świadomy sen? Jakie są wasze najlepsze pomysły co robić podczas takowego?
2
Messi jest królem.Po prostu. Jego umiejętności są o dwie klasy wyżej niż każdego innego piłkarza. Wybór oczywisty i liczę,że w przyszłym roku również dostanie złotą gałę. Oby został u nas jak najdłużej, naprawdę chciałbym by moment, w którym odejdzie był odwleczony w czasie bo nie wyobrażam sobie mojej rozpaczy gdy odejdzie/skończy karierę.
0
0
Goku vs Superman kto wygrywa ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamson24 Destruction 100
2
@Kapitan hawk Starvin Marvin? ;D
1
Są tu jacyś fani South Parku? Kto ulubionym charakterem?
Dla mnie nie do pobicia jest oczywiście Randy.
4
https://kwejk.pl/obrazek/3471795/wesolych-swiat-patusy.html
I wszystko.
10
@Kuczek Zlatan to według mnie człowiek bez kręgosłupa moralnego.Zadufany w sobie egoista gorszy niż Cristiano Ronaldo. Bardzo go nie lubię.
0
Najlepsza wersja Suareza z sezonu 2015/2016 kontra najlepsza wersja Lewego, który lepszy?
0
@Barca_Big_Moment Gdy znajdzie się okazja na zakładzik to bądź pewien Panie szlachcic, że Cię do szabli niechybnie poproszę ;D
3
@Barca_Big_Moment Odszczekuje swoje słowa, zagraliśmy dobry mecz !
1
@Barca_Big_Moment Jeśli druga połowa potoczy się podobnie to odszczekuje swoje słowa.Zrobię to jutro bo zaraz po 2 połowie lecę spać.Także jakby co to cierpliwości :)
0
@Kengo Ciekawe kiedy mu pomnik postawią pod Camp Nou.
1
@krzychu1526 Szczęść Boże ! :D
0
@Barca_Big_Moment Słowo się rzekło :D
1
@Barca_Big_Moment Ok. Kto będzie miał rację odszczeka publicznie na la rambli! Pasuje?
0
@koksik2700 Ooo to właśnie.
0
@Barca_Big_Moment Wyzywasz mnie? :D
6
@Barca_Big_Moment Fantastyka piętro wyżej.
1
@barteq Nie chodzi tu już konkretnie o tiki-takę. Chodzi o grę,którą da się oglądać. Nie to co teraz.
1
Dzisiaj przeczuwam niestety strzeloną przez nas bramkę i rozpaczliwe bronienie wyniku. Gdy ogląda się filmy z tiki-taką to aż serce pęka.
0
@IAmBackCules Może trzeba poprosić jakąś kobietę o zostanie Twą Żulanną i byście pili denaturat w świetle gwiazd :D
1
@derlysy1979 Właśnie, że bogato.
0
Fc Barcelona to wszystko co mam ! Dama mego życia
1
@The Game 10 Jak nie jak tak :D