Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Fajna ta nasza Beatka Indor-Szydło :D
2
@jacob345 George Carlin.
0
@Dzemix111 No nie wygrała czyż nie ?
0
@Dzemix111 I jako kibic mam podstawowe prawo być niezadowolony. No mam czy nie ?! Uwielbiam takich mądrali wszędzie wtrącających albo pseudointeligentne docinki albo nie zgadzających się dla idei.
3
@Dzemix111 Nie mów mi o łatwym lub trudnym kibicowaniu.Jestem z Barcą od kiedy miała 1 Lm. Nie wymądrzaj się.
22
Najstraszniejsze jest to, że mecze Barcelony mnie już nie cieszą. No po prostu nie. Kiedyś za Enrique, Pepa czy nawet Tito czekało się na mecz z niecierpliwością.Teraz nie mam ochoty tego oglądać.
1
#VALVERDEOUT !!
0
@ShinobiQWE To dobry pomysł. Tylko szybko zanim nas ruskie zaczną bombardować.
0
@ShinobiQWE Nie będzie niczego :D
0
@PanZagadka Nieprawdaż? Twój cynizm jest niskich lotów. Taki wiesz mało zagadkowy.
0
Chciałem wam napisać, że każdy dzień na La Rambli był dla mnie przyjemnością.
0
@July_6_BcN Owszem. Ale kogo widzisz w zapleczu? Zniszczoła? Bieguna? Murańkę? Tylko na jakiś wystrzał Wolnego można jeszcze liczyć.
1
@katalonczyk987 Fijas 3 wygrane w PŚ 10 miejsc na podium i był rekordzistą świata w locie z tego co pamiętam.
0
Kubacki ma 29 lat, kto wie może będziemy mieli trzeciego wielkiego skoczka? Niestety jeszcze 2-3 sezony i kończymy jak Finlandia.Nie widzę następców. Stoch i Żyła 33 lata, Kubacki 29,Kot 29. Poza nimi jest tylko Jakub Wolny,który jakiś tam talent ma ale reszta to cieniasy. Po złotej erze czeka nas upadek.
1
@Kompletny Na ten moment Małysz, ale jakiś medal, 2-3 zwycięstwa Stocha w Pucharze Świata plus jakieś kilka podium podczas niewielu już lat pozostających wyżej wymienionemu i będę go stawiał nad Małyszem.
0
Jak myślicie będzie III wojna światowa?
0
Valverde wynoś się...
4
Valverde Out !!
0
@KamQiX Faktycznie powiadomili media jako anonimowi Eugeniusze czy jak tam XD
1
@pax Jak skomentujesz całą sytuację?
0
@lukaszbarca15 Najwyraźniej nie. Teraz występują anonimowo XD ? Metody w Tvp przebijają komunę.
0
@lukaszbarca15 § 6. Nie podlega karze sprawca przestępstwa określonego w § 1-5, jeżeli korzyść majątkowa lub osobista albo ich obietnica zostały przyjęte przez osobę pełniącą funkcję publiczną, a sprawca zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim się dowiedział.
Art 229 kk.
2
@daro22 Ciekawym jest to,że pojawiają się akurat teraz i anonimowo jak te wszystkie gwiazdy rzekomo gwałcone przez producentów i reżyserów w Hollywood.
0
@PawelLeo A to nowość :O
3
Apropo Marszałka Grodzkiego. Najciekawsze jest to, że łapówki wręczali jedynie zwolennicy PiS XDDD
8
Do siego ramblowicze!! Trypletu Barcelony w przyszłym roku !
0
@Kajtek77 Chyba najlepszy.
3
@Qlewer Nie mam zamiaru. Ludzie tu piszą setki rzeczy, do których pasowałby Twój komentarz a jakoś go nie widuję.
3
Chciałem ogłosić, iż mam kaca giganta. Dziękuję za uwagę.
7
Wesołych Ramblowicze! Obyście spędzili je w gronie rodziny i przeżyli spokojnie. Ważne byście czuli się kochani i potrzebni! Samych zwycięstw Barcelony :D