Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mlody_gniewny Pucując ją aż tak by zniszczyć wszystkie bakterie i rodniki, podkreślam wszystkie właśnie ją uszkadzasz...Jesteś sterylny więc nieprzygotowany na koronawirusa,który przyjdzie. Proste i logiczne.
0
@MesQueUnClub_87 Zarażam nie będąc chorym. Najgłupsze stwierdzenie jakie usłyszałem. Najbardziej uwielbiam czepianie się czyjegoś wieku. Co to ma do rzeczy?
Owszem mogę się zarazić ale dzięki odporności organizmu to zwalczę i zwalczy każdy, kto dba o to by mieć silny organizm. Widać Tobie trzeba to walić patelnią do głowy cały dzień.
1
@roniak123 Życie całkowicie bez ryzyka jest nudne.
1
@roniak123 Zdanie zaczynamy dużą literą panie mądry.
0
@MesQueUnClub_87 Problem polega na tym,że się właśnie nie zarażę, lub czując się nienajlepiej zostanę kilka dni w domu i mój organizm sam to zwalczy. Rozumiesz? Czy przeliterować. Przecież jak rodzina będzie myć ręce 20 razy to się nie zarazi tak? :D
0
@roniak123 Uważaj jak się do kogoś zwracasz. Kultura nie boli.
1
@MesQueUnClub_87 Jeśli kogoś zarażę bo on sam osłabia swój organizm tak jak nakazują mu media to cóż selekcja naturalna. Zrozum,że to co proponuje ministerstwo zdrowia to największe zabójstwo. Nikt tego nie rozumie?
0
@MesQueUnClub_87 Nikogo nie zarażę raczej a nawet jeśli to wszyscy w rodzinie mają silny układ odpornościowy. Zmutowana grypa nic im nie zrobi.
0
@MesQueUnClub_87 Przeczytaj jeszcze raz post wyżej i obejrzyj film. To bardzo proste.
Myjemy się by być czystymi i nie śmierdzieć a nie chronić się przed zarazkami. Sami jesteśmy z nich zbudowani i gdy wszystkie zniszczymy to przy zarażeniu jesteśmy skazani na śmierć. Kminisz? Po to masz układ odpornościowy by walczyć z zarazkami. Ten układ potrzebuje ćwiczeń, a do ćwiczeń potrzebuje zarazków. Dlatego nie podaje ręki przez husteczkę, nie boje się siąść na toalecie publicznej w centrum handlowym, a gdy jedzenie spada mi na podłogę to podnoszę je i zjadam. I wiesz co ? Nie byłem chory od lat 5-6 na nic. Mam silny układ odpornościowy i nic mi nie będzie nawet jak się zaraże.
0
@MesQueUnClub_87 No przez husteczkę klamek dotykać nie będę ale to inny już temat. Nigdy tego nie robiłem i innych "przezornych" rzeczy, więc nie martwię się wgl wirusem.
1
@prokofiew Ok kminię :)
0
Ktoś może mi wytłumaczy najlepiej lekarz lub ktoś studiujący medycynę. Co ma mycie rąk do wirusa, który rozprzestrzenia się drogą kropelkową?
droga szerzenia się chorób zakaźnych, w której infekcja przenosi się od osobnika (np. człowieka) chorego (lub nosiciela) na zdrowego, w wyniku rozpryskiwania w powietrzu śliny oraz wydzieliny pochodzącej z jamy nosowej, które przyczepiając się do drobnych kropelek śluzu (20-300 mikrometrów średnicy) są rozpylane do otaczającego powietrza w czasie kaszlu, kichania i mówienia. Następnie jest inhalowana przez drogi oddechowe, które stają się wrotami zakażenia.
1
1
@Hiacynk Jak lubię Liverpool jako klub, to mają najbardziej zadufanych w sobie kibiców. Wszyscy są ciency tylko nie oni.
3
@kerouac Lubię ten klub. Kibiców nie znoszę. Są zadufani w sobie.
0
@Avada Kedavra I ilość zwycięstw Stocha po 30 robi kolosalne wrażenie. Argumentem za Małyszem jest to,że jest on prekursorem złotej ery w polskich skokach. To,że ona się będzie kończyć, właściwie już się to dzieje to nie można mu tego odebrać.
0
@lukaszbarca15 Wiem i szkoda. Nie zmienia to jednak faktu,że nie ma tych medali.
0
@Yanek Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę 5 medali Stocha w drużynie. Adam na przykład nie miał żadnego.
Zdobyć np brązowy medal na mś
Wygrać Mś w lotach
Dojść do 40 lub więcej wygranych w pś
Z 20 razy na podium stanąć.
0
@NeroTFP Małysz był na szczycie przez dekadę, przynajmniej w czołówce. Kamil jest przez 7-8 lat.
0
@Hushovt Chodzi mi o bycie absolutnym nr 1.
1
@Encore Postawiłbym na ten moment znak równości między nimi.
0
@daro22 Mówię o byciu nr 1 w historii. Absolutnym.
0
Co musi zrobić Kamil Stoch by zostać GOAT skoków narciarskich wg was?
0
@Katalonbar Sezon ma dobry. Kilka razy zawalił niestety drugi skok i stracił szansę na podium. Dwa razy był 4. I 17 razy w dziesiątce. Mam nadzieję,że poskacze jeszcze z dwa sezony i coś osiągnie. Gdyby np wyskakał dwa sezony takie jak ten z np jakimś medalem na Mś czy Olimpiadzie będzie można dyskutować czy nie jest czasem skoczkiem wszechczasów.
3
Kamil jeśli wygra Misyrzostwa świata w lotach to będzie dla mnie nr 1 w historii. Ma jeszcze poza tym z 2 sezony w pucharze świata.
1
@Avada Kedavra Ja kaszlę specjalnie w każdym publicznym miejscu. Niech uciekają.Szczególnie jeśli to kolejka w markecie.
5
Wszystkim Paniom na La rambli życzę szczęścia i miłości. Wszystkie jesteście wyjątkowe
3
Dziękujemy Kot nielocie Ty...
0
Oczywiście Kot niszczy pracę zespołu...
0
@FDJ Sami są komuchami. Piotrowicz czy Jaki to tylko przykłady.