0

Goku vs Superman kto wygrywa walkę?

1

@Rewolucja123 Najgorsze jest jak wstajesz na siusiu i po powrocie nie możesz zasnąć.

1

@Kompletny Nam pijani sąsiedzi zepsuli kopem w drzwi dwa lata temu. A co podzielę się XD

1

@Kompletny Dziś wygrał, zobaczymy co będzie dalej :)

0

@Kompletny Trzeba jeszcze dodać wicemistrzostwo świata w lotach i sukcesy drużynowe.

0

@Kompletny Można już dyskutować czy jest najlepszym Polakiem. W zwycięstwach przed nim są jeszcze tylko Ahonen,Małysz,Nykanen i Szliri. 3 złota olimpijskie, mistrzostwo i wicemistrzostwo świata,dwa puchary świata,dwa turnieje 4 skoczni. Poskacze jeszcze z dwa sezony i zobaczymy. Może jakieś medale jeszcze zdobędzie. Kto wie.

0

Stoch może zostać skoczkiem wszechczasów jakby wyskakał jeszcze taki sezon jak 2017/2018.

0

@parowa69 O i to jest jakaś merytoryczna odpowiedź. Dzięki stary!

0

@parowa69 Nie rozwinęła się przez 8 lat w takim kierunku jakim chciałem.Obojgu zależy w mniejszym lub większym stopniu ale dzieli odległość związki itp.

Ps.Oczywiście znajdują się mądrale,którzy chcą błysnąć jak woda w toalecie.

0

@parowa69 Kiedy mam XD

0

Mam delikatne pytanie dlatego proszę bez beki dla herbów. Jak delikatnie zerwać znajomość internetową?

1

@Sznejk Real zdominował nas na Camp Nou.Dodatkowo mieliśmy dzień odpoczynku więcej.To jest dramat,wstyd i nic więcej.Valverde Out!

0

Real realem ale tak zdominowana Barcelona na Camp Nou? Jest mi wstyd.

1

@fcbarcafan19 Mnie to jedno w sumie. Może być i Antułan.

1

@Messibestplayerintheworld Czuję koncert Messiego i Suareza.

1

Damy radę dzisiaj!! Zobaczycie.

0

@igorski Coś długo mu to zajmuje. Guardiola zna tylko jedną taktykę. Posiadanie i atak. Real zajedzie ich kontrami tak jak kiedyś jego Bayern.

0

@igorski Ale co Guardiola wymyśli na real? Tiki takę? Nie przejdą nie ma szans.

3

@igorski Real rozjedzie City.

0

@Marjando Git majonez.

0

Pierwszy mecz u siebie?

0

Dzisiaj pozostaje 10 mg clonów po tym remisie i 4 desperadosy.

0

@ArdoFCB Z tego co wiem to Bolek sprzedawał w 70 latach. W 80 "jedynie" pił w Arłamowie z władzą,która chciała zrobić z niego twarz zmiany ustroju chcąc przy okazji by nic im nie groziło.
Solidarność była rozwiązana w roku 80. Późniejsza "Solidarność" była złożona z ludźmi powiązanymi z władzą w taki czy inny sposób.

0

@Nigaki Micah cały czas chciał wrócić tam po pieniądze.Wiadomo było przecież, że tam ich aresztują i zabiją.

0

@Persyfl Nie lubiłem 13. Taka mumia.

0

@arasz1819 I Omer z Zehrą :D

0

@cules100pro Ale się kochali na swój sposób ale się kochali.

1

Dla fanów Dr House'a. Czy tylko ja chciałem by był z Cameron a nie z Cuddy? Cały czas miałem na to nadzieję.

0

@Nigaki Pinkerton musiał kłamać. Już w Blackwater była to pułapka, jak mówiono na początku gry.

1

@PieN Zgadza się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?