- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1121 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1121 Culés
0
Stoch może zostać skoczkiem wszechczasów jakby wyskakał jeszcze taki sezon jak 2017/2018.
5
@Majkel34 raczej nie wyskacze. Poza tym jak właściwie określa się kto jest skoczkiem wszechczasów? Mi się wydaje, że najlepszy był Nykanen, a Stoch nie jest nawet najlepszym Polakiem, ale ciężko to porównywać.
0
@Kompletny Można już dyskutować czy jest najlepszym Polakiem. W zwycięstwach przed nim są jeszcze tylko Ahonen,Małysz,Nykanen i Szliri. 3 złota olimpijskie, mistrzostwo i wicemistrzostwo świata,dwa puchary świata,dwa turnieje 4 skoczni. Poskacze jeszcze z dwa sezony i zobaczymy. Może jakieś medale jeszcze zdobędzie. Kto wie.
0
@Kompletny Trzeba jeszcze dodać wicemistrzostwo świata w lotach i sukcesy drużynowe.
0
@Majkel34 można dyskutować, ale dla mnie nie jest (to "mi się wydaje" dotyczy i Nykanena i Małysza). Adam miał raczej bardziej wymagających rywali, choć oczywiście Stoch też zawsze miał z kim rywalizować (może w sezonie 2017/18 nie było nikogo innego w odpowiedniej dyspozycji). Gdyby nie 3 mistrzostwa olimpijskie raczej mało kto stawiałby go przed Małyszem, a pamiętajmy, że tak naprawdę to tylko 3 konkursy (oczywiście tam większe znaczenie ma mentalność, ale Kryształowa Kula ma dla mnie znacznie większą wartość). Stoch jest dla mnie jednym z najwybitniejszych, ale wśród tych jeszcze lepszych moim zdaniem jest Małysz i raczej przed nim pozostanie, ale mam nadzieję, że mój imiennik jeszcze zaskoczy i wróci do wielkiej formy.
1
@Kompletny Dziś wygrał, zobaczymy co będzie dalej :)