0

Blisko Jagiełły?

0

Śniadek? Piona? Bytków?

1

Witczaka,ogółem cały Rozbark :d

0

Bytom najlepszy !

0

Kto z tu obecnych jest ze Śląska i myśli by zrobić jakieś lokalne spotkanie przy piwie?

4

Albo memami po raz miliardny.

0

Niestety miałem styczność z ostatnim przez Ciebie wymienionym.Nie skomentuje tego człowieka Kaena.Tak jak mówię dla samego szczekotu mogę posłuchać bezrefleksyjnie Dmx'a,który jest nie do podrobienia, samego FLOW 2pac'a czy Gejma.
Ale jedyną twórczością związaną z rapem,którą serio lubię są Epic Rap Battles of History.

0

Weed fan.

0

O czym Ty mówisz? O tym że nagrał piosenkę "Nie pytaj o nią"? Nie patriotyzm nie jest pseudofilozoficzny,tylko teksty Eldo.

0

Nie to Twój kompleks nie wiadomo czego.Stwierdziłem,że rapu słuchają w większości niziny społeczne i w każdym kraju tak jest.Stereotypy się nie biorą z niczego.
Zamiast pseudofilozofii Eldo lub Sztywnego rpk lepiej posłuchać Epic Rap Battles of History.Coś kreatywnego przynajmniej.
Śmieszą mnie też ludzie pieprzący o "przekazie"

0

Właśnie o tych kawałkach mówię.Smętna pseudofilozofia.

0

No sorry.W ogólnym rozrachunku nie słuchają jej ludzie mądrzy.O czym nawijają raperzy? O zabijaniu? O narkotykach? Albo uprawiają pseudofilozofie jak Eldo w Polsce :D

2

Sztywniutko,prosto z fartem,pamiętaj słowa matki-ogółem litości.Wgl rap nie jest dla ludzi z wyższych sfer intelektualnych.Jedynymi artystami,których ja przełknę są 2pac,Eminem,Dmx,The Game.

0

To jest dyskusyjna sprawa.

0

The Game - Ol English

0

To wspierają kolego.Przeczytaj mój główny post jeszcze raz.Widocznie nie rozumiesz.

0

Dokładnie.Niektórzy tu mają kompleks Boga..yyy moderatora.

0

Komentarz usunięty

0

Podaj jeden dla którego nie może? Np biskupi jeżdżą dobrymi brykami,które mają nie wiadomo jakie bajery.Kto wie czy nie ma tam oprogramowań,które mogą ich ochronić przed zamachem chociażby.
Nie widziałem poza Rydzykiem księdza,który by jeździł autem za 500 tysięcy.Tylko,że on prowadzi legalny biznes,w końcu może.
Dwa nawet jeśli jeżdżą takimi autami co Cię to obchodzi?

0

Nawet trzeba.Embargo mamy.

0

Sam zapewne narzekasz jak to kościół dyktuje coś ludziom,a tu takie polecenia.Oj kak nie haraszo.

0

Albo się jest pedofilem albo hetero.Żona nic nie pomoże na drągala przy dziecku.Niestety.

0

Dokładnie.Brawo !

0

Amerykanie sobie latają.

0

Pojadę Twą retoryką w takim razie.Załóż partię o charakterze komunistycznym.Ograb kościół i rozdaj to biednym.W końcu nikt nie może być bogaty.Ba a już na bank nie ksiądz.
Dlaczego? Bo tak.Jest w Tobie pełno nieuzasadnionej nienawiści kolego.

0

Mówię,że rzuciłem przykładem postępowania moralizującego ateusza rzucającego ogólnikami typu: Oni są biedni a kościół bogaty.

0

Zdania zaczyna się z dużej litery.
Cóż ksiądz też człowiek może mu się coś podobać. I wiara nakazuje się dzielić a nie zostać na siłę bez niczego.Polecam trochę ewangelii w celach czysto poznawczych.

0

Dokładnie.Ja sam z siebie nie obnoszę się ani nie mam zamiaru.Uważam jednak,że trzeba bronić swoich przekonań ;)
Pozdrawiam.

0

Chyba wziąłeś moje zdanie zbyt dosłownie.

0

Wiem.Rzucam tylko przykładem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?