Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do największych sukcesów Wywiadu „Zachód” ZJ/ NSZ można zaliczyć: zdobycie informacji związanych z atakiem Niemiec na Grecję, uzyskanie informacji dotyczących „Afrika Korps” na Aleksandrię, zlokalizowanie miejsca pancernika „Tirpitz” w norweskich fiordach, zlokalizowanie na Pomorzu Zachodnim (w Peenemünde) tajnego ośrodka badań nad pociskami rakietowymi. Zdobyto także informacje wywiadowcze dotyczące budowy okrętów podwodnych w stoczniach Gdyni, Gdańska i Elbląga.29 Mikrofilm w tej sprawie przekazano do Warszawy. Zdobyte informacje uzupełniono danymi o mocy silników i innymi danymi technicznymi uzyskanymi od marynarzy – agentów z holowników „Jaguar” i „Jantar”. Jeden z doświadczalnych okrętów podwodnych – wraz z komisją techniczną – zatopiono w czasie rejsu próbnego przez podwieszone bomby.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84531598_10157600429813237_4056584862941498563_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=-aFfxcSX61MAX_9k3dJ&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&_nc_tp=7&oh=06fc4c86a33995814ede819c4e7717b8&oe=5F1E5F1F
0
Nam trzeba trenera z Cv i jakąś filozofią. Nie możemy zatrudniać trenerów na miarę średniaków ligowych.
4
"To były Narodowe Siły Zbrojne – te, które wyłoniły się z Narodu. To była emanacja tego, co młoda przedwojenna inteligencja, wychowankowie polskich szkół, oficerowie rezerwy WP myśleli o Polsce, co przeżywali, jakie mieli rozterki. Po tym wszystkim, co się z nimi stało, zasługują na coś więcej, niż nagrobki czy tablice okolicznościowe. Zasługują na pełną wiedzę o nich."
- Leszek Żebrowski.
1
Ten zarząd sabotuje klub. I to w bezczelny sposób.
0
@masq Raczej przeprosiny Osła jako charakteru,że czarny musi podkładać głoś zwierzęciu błędnie postrzeganemu jako głupie.
1
"Bohaterów narody nie mają nawet jeden procent, a my reszta to śmiertelnicy"
Jan Witowski
partyzant - PPAN "Żandarmeria"
W ostatnim czasie wspólnymi siłami powstał w Beskidzie Sądeckim kolejny KRZYŻ PARTYZANCKI, tym razem na czerwonym szlaku nieopodal Jaworzyny Kokuszańskiej na Hali Jaworzyna.
Krzyż powstawał w pracowni Pana Józefa Dobrowolskiego, projekt stworzony przez GRH "Żandarmeria" na życzenie rodziny Mieczysława Rembiasza "Orlika", zmontowany i przeobrażony w rzeczywistość dzięki wsparciu Pogórzańskie Koło Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.
3
Wszystkiego najlepszego dla najlepszego w historii !! Niech nam Leo żyje 100 lat.
0
@NGTRX Zadziałało to na dłuższą metę.
2
Czy tylko ja mam wrażenie, że za obecną sytuacją w polskiej polityce ktoś stoi?
Przetrzymanie ustawy dotyczącej wyborów 10 maja, poprzez to wywalenie na minę pana Sasina, zmiana kandydata na kogoś z 10 razy większą charyzmą.
Może Pan Tusk coś poradził? PO do tej pory było tak nieudolne, że nie wierzę by tak to rozegrali bez kogoś w tle.
1
@Kusco15 No już z Cunnem pokazał mimo wszystko potencjał na bycie najlepszym HW na świecie. Wciąż uważam, że nie można z nim skreślać AJ. W przeciwieństwie do Wildera ma półdystans 11 kg wagi więcej, lepszą technikę i repertuar ciosów. To będzie ciekawa walka. Trudniejsza niż z Kliczką i Wilderem. Taka dygresja dotycząca czasów obecnych. Usyk może też Furemu napsuć krwi.
0
@Kusco15 Tyson Fury gorzej walczy z niskimi zawodnikami Mcdermott, Cunnigham to przykłady.
1
@Kusco15 Tyson miał nieprawdopodobne uniki rotacyjne i wejście w półdystans pod ciosami rywala. Miał tylko dwa wymiary coprawda ( swarmer i slugger) ale jego szybkość w pierwszych paru rundach mogłaby dać radę Furemu.
0
@Kusco15 Muhammad Ali, Riddick Bowe z pierwszej walki z Holyfieldem, Lennox Lewis. Larry Holmes 50/50, Tyson nie byłby bez szans ale musiałby załatwić sprawę szybko.
1
https://kobieta.wp.pl/opieka-naprzemienna-to-najlepsze-rozwiazanie-dla-dzieci-po-rozwodzie-6354630577748097v
Bardzo ciekawy temat. Pochwalę się, iż pan mecenas jest moim stałym adwokatem :D
0
@Mario96w "Kobieta musi urodzić i wziąć odpowiedzialność za dziecko czy tego chce czy nie, a facet zaś, albo spina tyłek i staje się przymusowo dobrym tatusiem, albo podkula ogon i będzie płacił alimenty." Lub odwrotnie, ale w sądach trwa dyskryminacja ojców. Staroświeckie zasady? Niektórzy ślepo podążają za tym sloganem by czuć się lepszymi poprzez swoją nowoczesność, znowu żaden argument.
Nie każę Ci milczeć, tylko uważam iż byłoby to lepsze rozwiązanie.
0
@Mario96w Nie wiem jak od strony biologicznej w tym temacie ale od strony ideologicznej, socjologicznej cokolwiek mówisz... lepiej żebyś milczał. Przykro mi.
0
@Mario96w No tak bo generalizowanie na potrzeby swojej teorii to rozwiązanie. Nie wiem czy wiesz ale można wspierać kobietę w ciąży nosić jej zakupy, a potem wychowywać z nią dziecko. " Na to już nie spojrzysz co?"
A to, że dzieci przez lata wychowywały się w domach dziecka czy patologiach ma być argumentem popierającym wcześniejszą część Twego wpisu? No jestem zachwycony. Z patologii da się wyjść na fajnego człowieka - jeśli się chce. Z domu dziecka można wyjść i można założyć normalną rodzinę. Więc o co chodzi z tym argumentem?
0
@Chakalaka Nie jestem katolikiem tak jeszcze dodam.
0
@Mario96w Nic głupszego nie da się napisać. To mogła na niego nie siadać...oboje powinni wiedzieć czy chcą dzieci, czy nie.
0
@Mario96w Facet ma tyle samo do powiedzenia. To też jego dziecko.
@Chakalaka Pierwsze to Twa opinia. Drugie to obrażanie i osobisty atak pod moim adresem.
1
@Arkon Dokładnie. Medycyna powinna być oddzielona od wiary w 100 procentach.
0
@Hosh 100 procentową może być moja twarz przykładowo. W każdym razie jasno określiłem moje w miarę centrowe poglądy na ten temat.
0
@Chakalaka Moja wina? Seksu zakazać? Czy morderstwa w przypadku "wpadnięcia". W życiu bierze się odpowiedzialność za swoje czyny. Czego nie rozumiesz?
2
Dużo osób mówi o aborcji - jej zakazie lub nie. Moje przemyślenie to środki antykoncepcyjne. Wpadłeś/WPADŁAŚ, bądź odpowiedzialny i tak bądź odpowiedzialna. Równouprawnienie czyż nie?
Nikomu nie zakazywać pigułek ani prezerwatyw jak niektórzy zagorzali katolicy i w drugą stronę "wpadłam to se usunem" też odpada. Kobieta jest tak samo odpowiedzialna jak mężczyzna za to co robi.
3
Dziś swoje 92. urodziny świętuje por. Janina Kos ps. "Anka" - łączniczka Armii Krajowej i Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, która służyła na terenie ziemi łomżyńskiej w placówce w Andrzejewie.
Pani Porucznik jest członkiem koła Środkowe Pomorze Związku Żołnierzy NSZ.
Za swoje zasługi została odznaczona m.in. Orderem Krzyża Niepodległości II klasy, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości i wieloma innymi.
Wszystkiego Co Najlepsze Pani Janeczko! Dużo zdrówka i 200 lat życia!
0
@Messinio82 Pani Beata "Indor" Szydło.
0
Myślicie, że Brazylia przebije Usa w coronavirusie?
4
@IronSanHybrid Kolonko zwariował już dawno temu.
0
@Gaucho Akurat moim zdaniem Lewis i Holyfield zawsze pokonaliby Tysona. Tyson wygrałby moim zdaniem z Listonem i Frazierem np. ale styl Holyfielda był dla niego koszmarem. Jak zanalizuje się tę pierwszą walkę to Tyson nie walczył źle, to Holyfield walczył tak dobrze.
0
@Colon Wygrałeś :D