0

Pierwsza walka Tysona z Holyfieldem to największy masterpiece taktyczny jaki widziałem w boksie. Nikt tak nie zneutralizował Tysona.

0

@Kompletny Mają ciężki terminarz.

4

Porażka espanyolu :D krok w kierunku spadku.

11

Setien i Suarez naszymi transferami. Kiedy ten zarząd w końcu odejdzie i zostanie rozliczony za działanie na szkodę klubu?

0

@ArdoFCB Tak jak Duda. To skończy się dyktaturą. Mają Sejm,Prezydenta,Prokuraturę,Sąd Najwyższy,Trybunał. Kończy się kadencja RPO więc wybiorą sobie swojego. Wprowadzą jeszcze swoje jedynowładztwo, które Tk zaakceptuje i koniec. Nie można dawać jednej opcji całej władzy. Zmiany nadejdą ich po prostu trzeba zatrzymać.

1

@Faun Mam pewien pomysł/ przepowiednię. Wygra Trzaskowski. Pis nie będzie już miał władzy absolutnej, będą się żreć, a niektóre sondaże dają konfederacji po 10-12 procent. Kadencja sejmu trwa jeszcze 3 lata. Resztę sobie dopowiedz :)

17

Ależ Bosak merytorycznie usadził Holecką.Piękne.

0

@arraco Musimy im wklepać. Real wklepie i Atletico wklepie. Jeszcze z dwie straty punktów i spadną moim zdaniem.

0

Myślicie, że Espanyol spadnie?

0

@Marsmall Śmierdź jak przyjdziesz.

14

Co sądzicie o potencjalnym programie "menelowe plus" ?
Żółtek wygrał internety.

0

@pt9 Ten zjazd już trwa.

0

@mkord Boją się go.

0

@MichalZZZ Moim zdaniem to sprawka rodziców.

0

Mówisz dzień próby? Dla mnie to każdy dzień, to mnie chroni od zguby - spełnia co setny sen.

0

Wspólne zadanie to najlepszy album Peji. Lirycznie wymiata.

0

@TheGoldenEleven Jak odejdzie Messi to spadniemy.

2

@Lola120 Problem polega na tym, że jak Duda wygra to mamy dyktaturę.

0

@Klaudio Oficjalnie jest kosa z tego co ja wiem ale nie ruszamy się i mamy do siebie szacunek. Tak mówią u nas.

0

@Jaca27 Ja też kibic Polonii :D

0

Jest tu ktoś kibicujący Ruchowi Chorzów? Jaki stosunek macie do Polonii Bytom?

1

@Joe_Pesci I okres międzywojenny.

0

@sebasek99 Kiedyś po prostu wrzucałem linki do jego wykładów. Nikomu nie chciało się oglądać. A facet jest takim intelektualistą z piękną polszczyzną, że wykład trwający 2h zlatuje jak godzina.
Serio polecam.

0

@sebasek99 On posługuję się rzeczami autentycznymi tylko ciężko dostępnymi dla opinii publicznej. Wszystko na podstawie IPN, biuletynów, które zdobył przesłuchania świadków z "band pozorowanych" dokumenty, rozkazy,które zdobył od weteranów. Gazety z tamtego okresu.

0

@sebasek99 Często podczas wykładów podaje dokumenty np rozkaz z kwietnia 1944 nr 4555 i nie znajdę tego tak sobie w internecie. Moim celem jest po prostu "pośrednictwo", które jak mówisz muszę dopracować.
Co sądzisz o Leszku Żebrowskim tak poza tematem?

0

@sebasek99 Problemem jest też to, że faktografia podawana przeze mnie rzadko ma dołączone np. zdjęcia dokumentów. Swoją wiedzę czerpię w 90 procentach z wykładów Leszka Żebrowskiego. On ma dokumenty i opiera się na nich podczas wykładów. Rzadko udostępnia je na facebooku. Mi szaremu obywatelowi ciężko to posiadać.

1

@sebasek99 Biuletyny znajdują się w większości w IPN. Mogę tylko bazować na przekazanych z IPN informacjach. Od ludzi, którzy są wiarygodni i prowadzę z nimi korespondencję na te tematy. Na pewno nie robię z siebie eksperta, chcę to przekazywać dalej. Twoje uwagi są celne więc usprawnię dodawanie źródeł. Masz rację.

0

@sebasek99 Bardzo często dodaję kto to opracował. Źródła są publiczne. W obu dzisiejszych przypadkach podałem nazwisko osoby opracowujących. Komentarzy nie ma bo rzadko ktoś chce podjąć dyskusję, w której mogę dodać coś od siebie. Faktografię dodaje po prostu.

1

@NaFazieHitman Absolutnie nie. Zwykłe artykuły oparte na faktach z tamtego okresu. Jest mi wręcz przykro. To mój taki znak firmowy na tej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?