Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@viscajasiek A codzienne traktowanie chloro czymś tam? :D
1
@Bobo25 Teraz przypomniał mi się South Park XD Nie będę tu cytował :D
0
Jak sprawić by kobieta nie widziała świata poza Tobą?
0
@Rudi35 Dodam, że wywróżyła mi kobitę urodzoną albo pod koniec lipca albo początek sierpnia. Sama jest z końca lipca. I niedawno napisała.
0
@VenoM Dla mnie są równie piękne.
0
@Messinio82 To.
1
Więdłocha czy Gorczyca?
0
@bias Do ciemnowłosych mam słabość. Szczególnie jeszcze do czarnookich
0
@Bamboleo Marzenie :D
2
@RomanHoffer Oj tak. Obok Więdłochy najpiękniejsza. Nie umiem wybrać między nimi.
0
@Mns21 To jest dramat.
0
Najlepszy głos kobiecy na świecie obecnie?
0
@Jaca27 Naprawdę.
1
@CalcioFan W dużych miastach podobno leciał po ponad 50 procent.
0
@Zoker Trochę lepiej.
0
Cóż kiedyś się obrażałem na brata jak miał kupić coś nam do wymiany ( mieszka w USA) nalegał na to ale, gdy zaproponowaliśmy mu telefon do polskiej firmy skomentował "I po co - będę gadał z jakimś głupim polakiem".
6
@CalcioFan W Usa to wiesz 50 procent to Tomasze Adamki "nie zapomnij gdzie się urodziłem czapka made in poland" z torebkami z biedronki i sandałami z białymi skarpetami.
1
@FanBarcy22 Moim zdaniem wybór jest poważny. Polska lub Kaczorland. Przecież pan Trzaskowski bez sejmu nie zrealizuje swoich lewicowych postulatów ale PIS nie bd miał pełni władzy. To co oni wyprawiają to są już rządy autorytarne.
0
@cudak321 Było mu pocisnąć. Sprzedał polskę za 13 emeryturę - 2,70 dziennie. Podejrzewam, że to starszy "Pan".
0
@tobiasson92 Dużo to może zmienić? 3 Procent?
0
Nawet przekazanie poparcia przez Hołownię nie pomoże trzaskowskiemu. Ruszy podlasie i podkarpacie i wystarczy.
3
Duda 45 procent.... Co tu komentować?
1
@Kusco15 Nikt się nikogo nie boi.
4
@Toretto Dokładnie albo Polska albo Kaczorland. Poglądy tu nie mają znaczenia.Sam Trzaskowski swoich lewicowych postulatów nie spełni.
0
Po raz kolejny usunięto mi komentarz bez powodu. Opinii nie mogę wyrazić? Słowo durny łamie regulamin? Droga redakcjo. Bez przesady. Pozdrawiam.
2
@Chakalaka Duda i pis to sanacyjni socjaliści. Zupełnie coś innego. Światopogląd ich tylko łączy. Aborcja, pary homoseksualne itp. Gospodarczo, geopolitycznie to inne światy.
0
@Janiama Nie ma szans. Duda musi zdobyć 8.3 procenta jak się nie mylę. Nie ma szans, po herbacie.
3
Dzisiaj idę a matka nad wózkiem " Ale mam k.... kaca". Przecież to jest tragedia. Tacy ludzie nami rządzą. Na takich pracujemy.
12
@DonAndresFCB Głosujący na Bosaka? Sam mam do niego blisko i wierz mi pójdą na Dudę. Jest po herbacie.
0
@pauletaa No 50,1 conajmniej. Szanse są nikłe.