@Transu96 A to nurkowania dobrze ze nie robiłem, ja myslistwo tylko z książek znam bo latam po mapie zwiedzam ;D
Akrobatyke wlasnie myslalem zeby zrobić to sobie ogarne jak wrócę juz do obozu, w luk poleciałem na początku bo sie przydaje w huk, najwazniejszy w sumie jest.
Bron to wiadomo na mistrza polecialem też, pozniej dwureczna tez bede lecial na mistrza.
No i reszte to w siłę i zrecznosc cisne.
A zlodziejstwo to zamki zrobilem tylko bo podobno kieszonkowe sie nie przydaje zbytnio i sie nie oplaca, na cd action tak pisali xD
Ja wspinaczke to od razu zrobilem bo sie przydaje jak sie eksploruje mape.
Albicelestes sobie tanecznym krokiem wjeżdżają na Mundial ;-))
¡MESSI REVOLEANDO EL BUZO! Leo se cantó todo con La Mona Jiménez en la concentración de Argentina 🇦🇷🎶#ESPNMundial 📺 Mirá los mejores partidos de la #FIFAWorldCup por ESPN, en el Plan Premium de #DisneyPlushttps://t.co/qyWZUNChHp">pic.twitter.com/qyWZUNChHp
@AssisMoreira No to zobaczysz bo wiem co pisze i oglądam każdy mecz Messiego czy Albicelestes, więc wiem co piszę.
O tej potężnej Anglii czy potężnej Portugalii kazdy pisze a cos czuje ze jedni i drudzy w ćwierćfinale odpadną.
Ja jak mówiłem oglądam bez presji i nie nastawiam się na nic odnośnie Argentyny bo już kibicowsko jestem spełniony. 18 grudnia 2022 roku marzenie zostalo spelnione a debata zamknięta definitywnie.
@FCBparasiempre a co ma byc? Niech dadzą dobre meczycho proste, ja juz jestem kibicowsko spełniony więc oglądam to bez zadnej presji i na nic się nie nastawiam.
@AssisMoreira A ja się będę kłócił i powiem że kadra Argentyny jest mocniejsza niz w 2022 roku, lepszy skład i mocnych młodzików na ławce mamy.
A co do Angela to on i tak dopiero zagrał w finale w 2022 roku i to tylko kawałek, więc co Ty o Angelu wyjechałeś xD
To Leo był kluczowy na Mundialu w 2022 roku a nie Angelito.
0
@Transu96 A to nurkowania dobrze ze nie robiłem, ja myslistwo tylko z książek znam bo latam po mapie zwiedzam ;D
Akrobatyke wlasnie myslalem zeby zrobić to sobie ogarne jak wrócę juz do obozu, w luk poleciałem na początku bo sie przydaje w huk, najwazniejszy w sumie jest.
Bron to wiadomo na mistrza polecialem też, pozniej dwureczna tez bede lecial na mistrza.
No i reszte to w siłę i zrecznosc cisne.
A zlodziejstwo to zamki zrobilem tylko bo podobno kieszonkowe sie nie przydaje zbytnio i sie nie oplaca, na cd action tak pisali xD
Ja wspinaczke to od razu zrobilem bo sie przydaje jak sie eksploruje mape.
0
@Transu96 Wez zrob screena umiejętności wszystkich jakie masz, bo jestem ciekaw w co poszedłeś ogólnie;D
2
@macio_944 mialo tak być na tych MŚ i dalej tego nie ma, więc to jakaś ściema była z tym.
5
Z Japonii bramkarz to ładnie juz sie opalił na tym Mundialu, nie wiedzialem ze Japończyków tak szybko słońce bierze^^
On chyba dalszą rodziną @Kessie jest ;-)
2
@Adran360 Barco już w Chelsea gra u boku Xabiego Alonso ;-)
Barco jak wejdzie to pokaże klase bo piłka sama go szuka ;-))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Szkoda że Scalo nie wrzuci od razu Barco/Paza w miejsce Maczka bo po tym sezonie w LFC zasługuje na ławkę.
13
Lionel Scaloni wypróbował wczoraj podczas treningu formację z trzema obrońcami. @maxigrillo
Taglia dopiero wraca na Austrie czyli na drugi mecz, więc skład będzie taki na Algierie:
Dibu
Giuliano Cuti Ota Licha Nico
RDP Enzo
Maca
Leo Lautaro
Składzik spoko, za Maczka może Barco wejść albo Paz wrazie W ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
12
Albicelestes sobie tanecznym krokiem wjeżdżają na Mundial ;-))
A wczoraj taką bramkę z rzutu wolnego zapakował Leo na treningu ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Kgorecki2500 Noo ja uwielbiam ;-)
1
@Kgorecki2500 Taką: Szynka, ementaler, mozarella, papryka, groszek, kukurydza, oliwki, szczypiorek. ;-)
0
@damian16161212 Chyba w fifie u Ciebie na amatorze.
0
@blakkudium zwykły śmieć i zdrajca w jednym.
2
Cucurella w mierdach z madrytu.
Here we go! FabrizioRomano
23
• Z którym piłkarzem chciałbyś wymienić się koszulką?
Pau Cubarsi: „Leo Messi...”
• Z którą drużyną chciałbyś zmierzyć się w finale Mistrzostw Świata?
Pau Cubarsi: „Argentyna”.
@mundodeportivo
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@LAMC_10 Dziękuję Byku i wzajemnie, milego spania ;D
1
@LAMC_10 coś czuje ze może być wesoły i duzo bramek ;D
1
@LAMC_10 Nie chce mi sie Byku ;D
4
Najpierw Haiti popije Szkockiej a później Turki będą kebaby kręcić na zmiane z Kangurami ;DD
3
Maroko konterka teraz i zamykac to.
0
@Eklerek Botoksu na mordzie tyle samo co Ibisz albo Godlewska.
On nawet sobie brwi zrobil xDD
Jprdl hahahahaha komedia kurla.
2
@LAMC_10 No tez w sumie prawda, ale sam wiesz jak jest, będzie się tęsknić za nim, ale cóż życie;-))
Najgorsze będzie zakończenie bo łzy pójdą;-'))
2
@barcelonaLM po to że ja mogę go oglądać w kółko, takiego zawodnika już nie będzie z taką wizją, dryblingiem, podaniami itd.
Oby jeszcze pograł trochę w Repce, bo w klubie to wiem ze jeszcze pogra.
3
@PatrychoO Oby jeszcze Copa zagrał.
13
Leo Messi: "To mój ostatni turniej z Reprezentacją Argentyny i muszę się nim cieszyć.”
Czyli po Mundialu koniec Reprezentacyjnej kariery :-(
Szkoda :-((
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Kazragore Atleti sami to zdementowali ze nie bylo oferty.
5
@Kazragore Tej oferty w ogóle nie było, rzucili fejka.
15
Real Madryt wycofał się z walki o Juliána Álvareza.
Droga do pozyskania napastnika Atlético Madryt i reprezentacji Argentyny stoi teraz otworem dla FC Barcelony.
(@RMCSport)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@AssisMoreira No to zobaczysz bo wiem co pisze i oglądam każdy mecz Messiego czy Albicelestes, więc wiem co piszę.
O tej potężnej Anglii czy potężnej Portugalii kazdy pisze a cos czuje ze jedni i drudzy w ćwierćfinale odpadną.
Ja jak mówiłem oglądam bez presji i nie nastawiam się na nic odnośnie Argentyny bo już kibicowsko jestem spełniony. 18 grudnia 2022 roku marzenie zostalo spelnione a debata zamknięta definitywnie.
2
@FCBparasiempre a co ma byc? Niech dadzą dobre meczycho proste, ja juz jestem kibicowsko spełniony więc oglądam to bez zadnej presji i na nic się nie nastawiam.
@AssisMoreira A ja się będę kłócił i powiem że kadra Argentyny jest mocniejsza niz w 2022 roku, lepszy skład i mocnych młodzików na ławce mamy.
A co do Angela to on i tak dopiero zagrał w finale w 2022 roku i to tylko kawałek, więc co Ty o Angelu wyjechałeś xD
To Leo był kluczowy na Mundialu w 2022 roku a nie Angelito.