0

@Transu96 A to nurkowania dobrze ze nie robiłem, ja myslistwo tylko z książek znam bo latam po mapie zwiedzam ;D

Akrobatyke wlasnie myslalem zeby zrobić to sobie ogarne jak wrócę juz do obozu, w luk poleciałem na początku bo sie przydaje w huk, najwazniejszy w sumie jest.

Bron to wiadomo na mistrza polecialem też, pozniej dwureczna tez bede lecial na mistrza.

No i reszte to w siłę i zrecznosc cisne.

A zlodziejstwo to zamki zrobilem tylko bo podobno kieszonkowe sie nie przydaje zbytnio i sie nie oplaca, na cd action tak pisali xD

Ja wspinaczke to od razu zrobilem bo sie przydaje jak sie eksploruje mape.

0

@Transu96 Wez zrob screena umiejętności wszystkich jakie masz, bo jestem ciekaw w co poszedłeś ogólnie;D

2

@macio_944 mialo tak być na tych MŚ i dalej tego nie ma, więc to jakaś ściema była z tym.

5

Z Japonii bramkarz to ładnie juz sie opalił na tym Mundialu, nie wiedzialem ze Japończyków tak szybko słońce bierze^^

On chyba dalszą rodziną @Kessie jest ;-)

2

@Adran360 Barco już w Chelsea gra u boku Xabiego Alonso ;-)

Barco jak wejdzie to pokaże klase bo piłka sama go szuka ;-))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Szkoda że Scalo nie wrzuci od razu Barco/Paza w miejsce Maczka bo po tym sezonie w LFC zasługuje na ławkę.

13

Lionel Scaloni wypróbował wczoraj podczas treningu formację z trzema obrońcami. @maxigrillo



Taglia dopiero wraca na Austrie czyli na drugi mecz, więc skład będzie taki na Algierie:

Dibu
Giuliano Cuti Ota Licha Nico
RDP Enzo
Maca
Leo Lautaro

Składzik spoko, za Maczka może Barco wejść albo Paz wrazie W ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

12

Albicelestes sobie tanecznym krokiem wjeżdżają na Mundial ;-))



A wczoraj taką bramkę z rzutu wolnego zapakował Leo na treningu ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Kgorecki2500 Noo ja uwielbiam ;-)

1

@Kgorecki2500 Taką: Szynka, ementaler, mozarella, papryka, groszek, kukurydza, oliwki, szczypiorek. ;-)

0

@damian16161212 Chyba w fifie u Ciebie na amatorze.

0

@blakkudium zwykły śmieć i zdrajca w jednym.

2

Cucurella w mierdach z madrytu.

Here we go! FabrizioRomano


23

• Z którym piłkarzem chciałbyś wymienić się koszulką?

Pau Cubarsi: „Leo Messi...”

• Z którą drużyną chciałbyś zmierzyć się w finale Mistrzostw Świata?

Pau Cubarsi: „Argentyna”.

@mundodeportivo



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@LAMC_10 Dziękuję Byku i wzajemnie, milego spania ;D

1

@LAMC_10 coś czuje ze może być wesoły i duzo bramek ;D

1

@LAMC_10 Nie chce mi sie Byku ;D

4

Najpierw Haiti popije Szkockiej a później Turki będą kebaby kręcić na zmiane z Kangurami ;DD

3

Maroko konterka teraz i zamykac to.

0

@Eklerek Botoksu na mordzie tyle samo co Ibisz albo Godlewska.

On nawet sobie brwi zrobil xDD

Jprdl hahahahaha komedia kurla.

2

@LAMC_10 No tez w sumie prawda, ale sam wiesz jak jest, będzie się tęsknić za nim, ale cóż życie;-))

Najgorsze będzie zakończenie bo łzy pójdą;-'))

2

@barcelonaLM po to że ja mogę go oglądać w kółko, takiego zawodnika już nie będzie z taką wizją, dryblingiem, podaniami itd.

Oby jeszcze pograł trochę w Repce, bo w klubie to wiem ze jeszcze pogra.

3

@PatrychoO Oby jeszcze Copa zagrał.

13

Leo Messi: "To mój ostatni turniej z Reprezentacją Argentyny i muszę się nim cieszyć.”



Czyli po Mundialu koniec Reprezentacyjnej kariery :-(

Szkoda :-((

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Kazragore Atleti sami to zdementowali ze nie bylo oferty.

5

@Kazragore Tej oferty w ogóle nie było, rzucili fejka.

15

Real Madryt wycofał się z walki o Juliána Álvareza.

Droga do pozyskania napastnika Atlético Madryt i reprezentacji Argentyny stoi teraz otworem dla FC Barcelony.

(@RMCSport)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@AssisMoreira No to zobaczysz bo wiem co pisze i oglądam każdy mecz Messiego czy Albicelestes, więc wiem co piszę.

O tej potężnej Anglii czy potężnej Portugalii kazdy pisze a cos czuje ze jedni i drudzy w ćwierćfinale odpadną.

Ja jak mówiłem oglądam bez presji i nie nastawiam się na nic odnośnie Argentyny bo już kibicowsko jestem spełniony. 18 grudnia 2022 roku marzenie zostalo spelnione a debata zamknięta definitywnie.

2

@FCBparasiempre a co ma byc? Niech dadzą dobre meczycho proste, ja juz jestem kibicowsko spełniony więc oglądam to bez zadnej presji i na nic się nie nastawiam.

@AssisMoreira A ja się będę kłócił i powiem że kadra Argentyny jest mocniejsza niz w 2022 roku, lepszy skład i mocnych młodzików na ławce mamy.

A co do Angela to on i tak dopiero zagrał w finale w 2022 roku i to tylko kawałek, więc co Ty o Angelu wyjechałeś xD

To Leo był kluczowy na Mundialu w 2022 roku a nie Angelito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?