5

Kolumbiaaa goool i 3:1 z Uzbekistanem, brawo Kolumbijczycy. ;-))

2

Luis Diaz Pan Piłkarz, bramka i asysta dzisiaj, Kolumbia pięknie 2:1 z Uzbekistanem prowadzi, dobre meczycho i dobrze ze sie przebudzilem na nie ;D

20

Zlatan Ibrahimović: "Dlaczego tak bardzo kocham Messiego? Jest naturalny, jakby ta gra została stworzona specjalnie dla niego. Wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto, ma drużynę gotową oddać za niego życie."

"Zwycięstwo w Mistrzostwach Świata nie zmieni jego statusu jako najlepszego piłkarza wszech czasów, bo nie wierzę, że pojawi się kolejny Messi."

„Jest wyjątkowy… wszystko w nim jest wyjątkowe.” @FOXSports



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@macio_944 Nie puści go Baya.

Ja czuje ze Julek tu przyjdzie, calma Byku Calma ;-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Spider_Man za kiełbase xD

1

@mekston widzialem, ale dziwny ten karny, tam kij wie czy na lini stopy nie bylo.

0

Oderwana linia od stopy xDD

Komentator co pokrecil xD

0

Nie maa haha xD

0

Dobrze ze mu w torby nie trafil xDD

1

@Bartas1998 wazne ze jest stabilnie xD

11

Albicelestes zaczynają trening ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Encore @Dari0G @AmigoBlancos Tu w tym poście z resztą chodziło o nampopowany balon ze to co to oni nie zrobia na tym Mundialu, a prawda jest taka ze nie są tacy mocni jak sie mowi.

1

@Sysia11 Mogą zaskoczyć Anglikow ktorzy tez maja napompowany balon. ;-)

2

@Sysia11 Oby wygrana Chorwacji byla ;-)

1

@Encore Graja taką piłkę ze ciezko to sie ogląda.

Jestem ciekawy meczu z Kolumbią.

3

Prawda.


3

@mekston

W samym środku Mistrzostw Świata Lionel Messi przechodzi przez bardzo trudny okres w życiu osobistym...

Według @edufeiok stan zdrowia ojca Leo Messiego pogorszył się w ostatnich dniach.

Argentyński napastnik wyglądał wczoraj na bardzo wzruszonego po strzeleniu swojej pierwszej bramki w meczu z Algierią.

5

Brawo dla Kongo, teraz Kolumbia musi dokonać dzieła. ;-)

0

@Fog_W_1899 Bo jest starym wypalonym plackiem, tyle w temacie.

Placek sie straszny zrobil.

I co mnie obchodzi ile Cie tu nie bylo, dla mnie mozesz i konto usunąć. Krotko.

0

@Fog_W_1899 i co ma to do tego ze jest stary i wypalony?

@Eklerek co to ma do tego ze go lubie? Dla mnie jest juz wypalony i za stary na Barce, dobrze ze tu nie przychodzi.

0

@Fog_W_1899 Bo jest juz stary i wypalony, trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny.

0

@Encore Słaby i wypalony, świetny to byl 5 lat temu.

3

Dobrze ze Bernardo do nas nie przychodzi, zwykly stary wypalony placek.

Brawo Deco i Laporta.

4

Hahahaha Kongo im wjebalo xDD

1

@Lanosss też tak czuje ze uja zrobi.

1

Prawie 20min a Cris 0 strzalow.

0

@Herato a Bakambu gra w golfa? Ja wlasnie go najbardziej znam.

0

@Borry GOAT to grał w nocy, a zaraz gra camel.

1

@blakkudium Al Ahly albo Inter Mediolan ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?