Zlatan Ibrahimović: "Dlaczego tak bardzo kocham Messiego? Jest naturalny, jakby ta gra została stworzona specjalnie dla niego. Wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto, ma drużynę gotową oddać za niego życie."
"Zwycięstwo w Mistrzostwach Świata nie zmieni jego statusu jako najlepszego piłkarza wszech czasów, bo nie wierzę, że pojawi się kolejny Messi."
„Jest wyjątkowy… wszystko w nim jest wyjątkowe.” @FOXSports
🚨 Zlatan Ibrahimovic: "Why do I love Messi so much? He's natural, it's like the game was built for him. Everything he touches, becomes gold and he has a team that is ready to die for him.
"Him winning the World Cup will not change his status as the greatest player of all time,… https://t.co/FlPiDJtoKJ">pic.twitter.com/FlPiDJtoKJ
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) June 17, 2026
@Encore@Dari0G@AmigoBlancos Tu w tym poście z resztą chodziło o nampopowany balon ze to co to oni nie zrobia na tym Mundialu, a prawda jest taka ze nie są tacy mocni jak sie mowi.
5
Kolumbiaaa goool i 3:1 z Uzbekistanem, brawo Kolumbijczycy. ;-))
2
Luis Diaz Pan Piłkarz, bramka i asysta dzisiaj, Kolumbia pięknie 2:1 z Uzbekistanem prowadzi, dobre meczycho i dobrze ze sie przebudzilem na nie ;D
20
Zlatan Ibrahimović: "Dlaczego tak bardzo kocham Messiego? Jest naturalny, jakby ta gra została stworzona specjalnie dla niego. Wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto, ma drużynę gotową oddać za niego życie."
"Zwycięstwo w Mistrzostwach Świata nie zmieni jego statusu jako najlepszego piłkarza wszech czasów, bo nie wierzę, że pojawi się kolejny Messi."
„Jest wyjątkowy… wszystko w nim jest wyjątkowe.” @FOXSports
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@macio_944 Nie puści go Baya.
Ja czuje ze Julek tu przyjdzie, calma Byku Calma ;-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Spider_Man za kiełbase xD
1
@mekston widzialem, ale dziwny ten karny, tam kij wie czy na lini stopy nie bylo.
0
Oderwana linia od stopy xDD
Komentator co pokrecil xD
0
Nie maa haha xD
0
Dobrze ze mu w torby nie trafil xDD
1
@Bartas1998 wazne ze jest stabilnie xD
11
Albicelestes zaczynają trening ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Encore @Dari0G @AmigoBlancos Tu w tym poście z resztą chodziło o nampopowany balon ze to co to oni nie zrobia na tym Mundialu, a prawda jest taka ze nie są tacy mocni jak sie mowi.
1
@Sysia11 Mogą zaskoczyć Anglikow ktorzy tez maja napompowany balon. ;-)
2
@Sysia11 Oby wygrana Chorwacji byla ;-)
1
@Encore Graja taką piłkę ze ciezko to sie ogląda.
Jestem ciekawy meczu z Kolumbią.
3
Prawda.
3
@mekston
W samym środku Mistrzostw Świata Lionel Messi przechodzi przez bardzo trudny okres w życiu osobistym...
Według @edufeiok stan zdrowia ojca Leo Messiego pogorszył się w ostatnich dniach.
Argentyński napastnik wyglądał wczoraj na bardzo wzruszonego po strzeleniu swojej pierwszej bramki w meczu z Algierią.
5
Brawo dla Kongo, teraz Kolumbia musi dokonać dzieła. ;-)
0
@Fog_W_1899 Bo jest starym wypalonym plackiem, tyle w temacie.
Placek sie straszny zrobil.
I co mnie obchodzi ile Cie tu nie bylo, dla mnie mozesz i konto usunąć. Krotko.
0
@Fog_W_1899 i co ma to do tego ze jest stary i wypalony?
@Eklerek co to ma do tego ze go lubie? Dla mnie jest juz wypalony i za stary na Barce, dobrze ze tu nie przychodzi.
0
@Fog_W_1899 Bo jest juz stary i wypalony, trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny.
0
@Encore Słaby i wypalony, świetny to byl 5 lat temu.
3
Dobrze ze Bernardo do nas nie przychodzi, zwykly stary wypalony placek.
Brawo Deco i Laporta.
4
Hahahaha Kongo im wjebalo xDD
1
@Lanosss też tak czuje ze uja zrobi.
1
Prawie 20min a Cris 0 strzalow.
0
@Herato a Bakambu gra w golfa? Ja wlasnie go najbardziej znam.
0
@Borry GOAT to grał w nocy, a zaraz gra camel.
1
@blakkudium Al Ahly albo Inter Mediolan ;-)