1

@LAMC_10 Dziękuję Byku i wzajemnie, milego spania ;D

1

@LAMC_10 coś czuje ze może być wesoły i duzo bramek ;D

1

@LAMC_10 Nie chce mi sie Byku ;D

4

Najpierw Haiti popije Szkockiej a później Turki będą kebaby kręcić na zmiane z Kangurami ;DD

3

Maroko konterka teraz i zamykac to.

0

@Eklerek Botoksu na mordzie tyle samo co Ibisz albo Godlewska.

On nawet sobie brwi zrobil xDD

Jprdl hahahahaha komedia kurla.

2

@LAMC_10 No tez w sumie prawda, ale sam wiesz jak jest, będzie się tęsknić za nim, ale cóż życie;-))

Najgorsze będzie zakończenie bo łzy pójdą;-'))

2

@barcelonaLM po to że ja mogę go oglądać w kółko, takiego zawodnika już nie będzie z taką wizją, dryblingiem, podaniami itd.

Oby jeszcze pograł trochę w Repce, bo w klubie to wiem ze jeszcze pogra.

3

@PatrychoO Oby jeszcze Copa zagrał.

13

Leo Messi: "To mój ostatni turniej z Reprezentacją Argentyny i muszę się nim cieszyć.”



Czyli po Mundialu koniec Reprezentacyjnej kariery :-(

Szkoda :-((

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Kazragore Atleti sami to zdementowali ze nie bylo oferty.

5

@Kazragore Tej oferty w ogóle nie było, rzucili fejka.

15

Real Madryt wycofał się z walki o Juliána Álvareza.

Droga do pozyskania napastnika Atlético Madryt i reprezentacji Argentyny stoi teraz otworem dla FC Barcelony.

(@RMCSport)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@AssisMoreira No to zobaczysz bo wiem co pisze i oglądam każdy mecz Messiego czy Albicelestes, więc wiem co piszę.

O tej potężnej Anglii czy potężnej Portugalii kazdy pisze a cos czuje ze jedni i drudzy w ćwierćfinale odpadną.

Ja jak mówiłem oglądam bez presji i nie nastawiam się na nic odnośnie Argentyny bo już kibicowsko jestem spełniony. 18 grudnia 2022 roku marzenie zostalo spelnione a debata zamknięta definitywnie.

2

@FCBparasiempre a co ma byc? Niech dadzą dobre meczycho proste, ja juz jestem kibicowsko spełniony więc oglądam to bez zadnej presji i na nic się nie nastawiam.

@AssisMoreira A ja się będę kłócił i powiem że kadra Argentyny jest mocniejsza niz w 2022 roku, lepszy skład i mocnych młodzików na ławce mamy.

A co do Angela to on i tak dopiero zagrał w finale w 2022 roku i to tylko kawałek, więc co Ty o Angelu wyjechałeś xD

To Leo był kluczowy na Mundialu w 2022 roku a nie Angelito.

5

@FCBparasiempre A co mam sądzić? opinie jakiegoś farfocla mam w czterech literach. Oglądam Leo każdy mecz i jest w bardzo dobrej formie, bardzo dobrze przygotowany, więc liczę że wraz z kolegami z zespołu poprowadzi Albicelestes do triumfu.

16

Szymon Marciniak posędziuje mecz Argentyny przeciwko Algierii z wtorku na środę o 3:00.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

43

"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać."



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

13

„Sprawa Juliána Álvareza i Realu Madryt jest zamknięta. Nie ma żadnych nowych kontaktów, a relacje z osobami bliskimi piłkarzowi są bardzo chłodne."

„FC Barcelona wciąż myśli o Juliánie, a Julián wciąż myśli o nich – zobaczymy, jak potoczy się ta sprawa”. @FabrizioRomano



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

Kolejna gwiazda na trybunach ;-)



@Adran360

0

Paragwaj i tak cos zaraz wcisnie bo tez swoje akcje mają;-)

0

Dobry mecz jak na razie, akcja za akcją ;-)

1

@Adran360 To nie widzialem tego, ja ogolnie nie ogladam kanalu sportowego to dlatego.

Pisalem tez tutaj ze ogladam media zagraniczne.

1

@Adran360 A czaje to nie oglądałem tego Byku ;-)

0

@Gibbon_FCB a kij wie, ja myslalem ze on za Portugalią.

7

Kibic pieknego i rezimowego klubu ze stolicy Hiszpanii za Argentyną jest, to sie nie dzieje xDD

https://ibb.co/hFZNcV6K

Az sie zdziwilem xD

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

11

GOAT z oficjalnej sesji zdj MŚ. ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

28

Miroslav Klose: „Spodziewam się, że mój rekord zostanie pobity podczas tego turnieju. Spodziewam się też, że Argentyna i Francja zajdą daleko. Nie mam nic przeciwko temu, niech Messi to zrobi. Jestem wielkim fanem Messiego, zawsze nim byłem. Messi to geniusz."

„Mam też wielki szacunek dla argentyńskiego trenera Scaloniego. Grałem z nim w Lazio i wtedy oprowadził mnie trochę po mieście. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi” @SZ



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Ilka Nie dziala ;-)

9

Leo Messi z fanami ;-)



Widać że bez presji juz i na luzie podchodzi do tych MŚ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @Pawel13sz @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?