- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
2
@Sysia11 @Lionel_Messi10 Co o tym sądzicie?
Biorąc pod uwage choćby aspekt skojarzenia grup J i H, gdzie Albicelestes mogą już w 1/16 spokojnie trafić na Hiszpanie....?
5
@FCBparasiempre A co mam sądzić? opinie jakiegoś farfocla mam w czterech literach. Oglądam Leo każdy mecz i jest w bardzo dobrej formie, bardzo dobrze przygotowany, więc liczę że wraz z kolegami z zespołu poprowadzi Albicelestes do triumfu.
0
@Lionel_Messi10 Ale mówiąc o farfoclu chyba nie masz na myśli Jonathana Wilsona? Po drugie co będzie jak "trafimy" na Hiszpanie???
1
@FCBparasiempre Niestety nie obronią.
Już pisałem o tym. Bardzo będzie brakowało DiMarii. Obrona też nie najlepsza. Półfinał, jeżeli dobrze zskalkulują aby nie trafić właśnie na Hiszpanię albo co jeszcze gorsze na Anglię.
Ja tak myślę:)
1
@AssisMoreira No właśnie mam dużo obaw na czele z Otamendim i potencjalną Hiszpanią....
1
@FCBparasiempre Otamendi, to tragedia tej reprezentacji. Tylko cuda bronili ich od porażki. We wszystkich straconych golach brał bezpośredni udział ten crack.
Nie rozumiem jego powołania.
2
@FCBparasiempre a co ma byc? Niech dadzą dobre meczycho proste, ja juz jestem kibicowsko spełniony więc oglądam to bez zadnej presji i na nic się nie nastawiam.
@AssisMoreira A ja się będę kłócił i powiem że kadra Argentyny jest mocniejsza niz w 2022 roku, lepszy skład i mocnych młodzików na ławce mamy.
A co do Angela to on i tak dopiero zagrał w finale w 2022 roku i to tylko kawałek, więc co Ty o Angelu wyjechałeś xD
To Leo był kluczowy na Mundialu w 2022 roku a nie Angelito.
1
@Lionel_Messi10 Ja bardzo chcę żeby tak stało. Ale nie widzę tego. Oby byłbyś prorokiem. Zobaczymy.
Anglia jest w tej chwili bardzo niedocenionym zespołem. A Harry będzie najlepszym strzelcem na turnieju. :)
3
@AssisMoreira No to zobaczysz bo wiem co pisze i oglądam każdy mecz Messiego czy Albicelestes, więc wiem co piszę.
O tej potężnej Anglii czy potężnej Portugalii kazdy pisze a cos czuje ze jedni i drudzy w ćwierćfinale odpadną.
Ja jak mówiłem oglądam bez presji i nie nastawiam się na nic odnośnie Argentyny bo już kibicowsko jestem spełniony. 18 grudnia 2022 roku marzenie zostalo spelnione a debata zamknięta definitywnie.