1

@ToWinaSedziego Dziękuję i wzajemnie;-)

2

@Messibestplayerintheworld @ToWinaSedziego Powiem tak że mi się gra sztos, dodali dużo nowych rzeczy, lokacje zrobione jak z oryginału czy postacie, ogolnie siedzi mega. ;-)

Mam nadzieje ze powstanie remake Goticzka dwa z dodatkiem noc kruka ;-)

@Kgorecki2500 Mi tak samo;-)

@ZuczekFCB1899 to ladnie zes pocisnął, ja to jeszcze początek gry mam praktycznie bo dopiero do Szkodników dołączyłem ale bawie sie dobrze ;-)

6

@blakkudium Niech zostaje w Romie i konczy pozniej u nich karierę ;-)

25

Ousmane Dembélé: „Lionel Messi to najlepszy piłkarz, jakiego kiedykolwiek widziałem”.

„Ma 38 lat, ale wciąż jest fantastyczny, groźny… jego klasa nigdy nie traci na wartości. Musimy wszyscy być bardzo ostrożni, Leo wciąż może wygrać Mistrzostwa Świata” – @marca.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

7

500k Egzemplarzy Goticzka sprzedane ;-)



Pięknie pękło;-)

Dzis też wyszla jak cos duza aktualizacja którą poprawia dużo bugów.

@macio_944 @Mario96w @Kgorecki2500 @PatrychoO @Transu96 @clyde

4

Tak było xDD


29

Mamy swojego Polskiego Banderasa ;DD



@Pawel13sz @blakkudium @mekston @macio_944 @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10

0

Rzut Wolny xDD




1

@Spider_Man Pilki są dwie a bramka jedna^^

1

@LAMC_10 Dziękuję haha ;D

1

@LAMC_10 Ja to samo xDD

1

@LAMC_10 A czaje to dobranoc Byku ;DD

1

@LAMC_10 haha to spać po meczu Meksyku ;DD

2

@Spider_Man Proste ze tak bo mam mini urlop ;D

1

@LAMC_10 Pamiętam do dziś;D

3

@blakkudium Supcioo ;-)

2

To dobrze widze ze kolejny mecz w nocy? xD

Dla mnie bomba ;D

1

@LAMC_10 Tez Darka uwielbiam;-)

Pamiętny 2010 rok jak z Leo zrobil Maradone ;D

0

Ehh mogli wykupić Świętego i Sebe na Mundial.

https://www.tvp.pl/sport/pilka-nozna/ms-2026-kto-skomentuje-mecze-w-tvp-lista-komentatorow-mundialu,93752424

Główne mecze będą komentować Borek i Laskowski.

1

@macio_944 dlatego Flick i Laporta chcą Julka ;-)

5

Ten bramkarz z RPA az sie bramki Leo przypomniały przeciwko Kurtuły xDD

2

@blakkudium bo priorytetem jest zawodnik z Reprezentacji Argentyny;-))

1

@Eklerek Jak Cuti i Licha mieli dobre sezony, pojedyncze momenty tego nie zmienią.

W kadrze zawsze grali TOP, to jest zgrana w huk para stoperow i dlatego oni będą podstawą w obwodzie Ota i Marco ;-)

1

@Eklerek Nope, Licha i Cuti to podstawa ;-)

7

Kobieta Marcosa Senesiego w szoku ze został powołany;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

Salma Hayek to powinna stac tam z Banderasem ;DD

Mimo wieku dalej sie trzyma Kobitka ;-)

0

@Kozinho. Hahaha xDD

1

@Adran360 Sombrero juz ubrane mozna zaczynać;D

1

@mekston Zdecydowanie Byczku ;-))

Balerona ja nie chciałem od początku i w sumie dobrze ze sie wysypał;P

2

@blakkudium Wrzucalem nizej xD

Akurat ESPN Argentina szybciej dala info od Romano ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?