1

@Spider_Man za kiełbase xD

1

@mekston widzialem, ale dziwny ten karny, tam kij wie czy na lini stopy nie bylo.

0

Oderwana linia od stopy xDD

Komentator co pokrecil xD

0

Nie maa haha xD

0

Dobrze ze mu w torby nie trafil xDD

1

@Bartas1998 wazne ze jest stabilnie xD

11

Albicelestes zaczynają trening ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Encore @Dari0G @AmigoBlancos Tu w tym poście z resztą chodziło o nampopowany balon ze to co to oni nie zrobia na tym Mundialu, a prawda jest taka ze nie są tacy mocni jak sie mowi.

1

@Sysia11 Mogą zaskoczyć Anglikow ktorzy tez maja napompowany balon. ;-)

2

@Sysia11 Oby wygrana Chorwacji byla ;-)

1

@Encore Graja taką piłkę ze ciezko to sie ogląda.

Jestem ciekawy meczu z Kolumbią.

3

Prawda.


3

@mekston

W samym środku Mistrzostw Świata Lionel Messi przechodzi przez bardzo trudny okres w życiu osobistym...

Według @edufeiok stan zdrowia ojca Leo Messiego pogorszył się w ostatnich dniach.

Argentyński napastnik wyglądał wczoraj na bardzo wzruszonego po strzeleniu swojej pierwszej bramki w meczu z Algierią.

5

Brawo dla Kongo, teraz Kolumbia musi dokonać dzieła. ;-)

0

@Fog_W_1899 Bo jest starym wypalonym plackiem, tyle w temacie.

Placek sie straszny zrobil.

I co mnie obchodzi ile Cie tu nie bylo, dla mnie mozesz i konto usunąć. Krotko.

0

@Fog_W_1899 i co ma to do tego ze jest stary i wypalony?

@Eklerek co to ma do tego ze go lubie? Dla mnie jest juz wypalony i za stary na Barce, dobrze ze tu nie przychodzi.

0

@Fog_W_1899 Bo jest juz stary i wypalony, trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny.

0

@Encore Słaby i wypalony, świetny to byl 5 lat temu.

3

Dobrze ze Bernardo do nas nie przychodzi, zwykly stary wypalony placek.

Brawo Deco i Laporta.

4

Hahahaha Kongo im wjebalo xDD

1

@Lanosss też tak czuje ze uja zrobi.

1

Prawie 20min a Cris 0 strzalow.

0

@Herato a Bakambu gra w golfa? Ja wlasnie go najbardziej znam.

0

@Borry GOAT to grał w nocy, a zaraz gra camel.

1

@blakkudium Al Ahly albo Inter Mediolan ;-)

17

Nico Paz przez iks:

"Marzyłem o tym całe życie i w końcu nadszedł ten dzień.
Debiut na Mistrzostwach Świata przed moją rodziną, a do tego popis najlepszego piłkarza w historii – nie można prosić o więcej!
To dopiero początek."



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

@Adran360 No dokładnie.

4

@T^L Nie płacz. Nie powinno byc czerwonej i tyle.

@Xaviball Dokładnie, na normalnym tempie widać że to było muśnięcie i nie powinno być czerwonej, max żółta jak już.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?