@Encore@Dari0G@AmigoBlancos Tu w tym poście z resztą chodziło o nampopowany balon ze to co to oni nie zrobia na tym Mundialu, a prawda jest taka ze nie są tacy mocni jak sie mowi.
"Marzyłem o tym całe życie i w końcu nadszedł ten dzień. Debiut na Mistrzostwach Świata przed moją rodziną, a do tego popis najlepszego piłkarza w historii – nie można prosić o więcej! To dopiero początek."
Lo soñé toda mi vida y el dia llegó. Debut en un mundial delante de mi familia, y con exhibición del mejor jugador de la historia, no se puede pedir más! Esto acaba de empezar. . . .@fifaworldcup_es@FIFAWorldCup@Argentinahttps://t.co/NIwIBieopB">pic.twitter.com/NIwIBieopB
1
@Spider_Man za kiełbase xD
1
@mekston widzialem, ale dziwny ten karny, tam kij wie czy na lini stopy nie bylo.
0
Oderwana linia od stopy xDD
Komentator co pokrecil xD
0
Nie maa haha xD
0
Dobrze ze mu w torby nie trafil xDD
1
@Bartas1998 wazne ze jest stabilnie xD
11
Albicelestes zaczynają trening ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Encore @Dari0G @AmigoBlancos Tu w tym poście z resztą chodziło o nampopowany balon ze to co to oni nie zrobia na tym Mundialu, a prawda jest taka ze nie są tacy mocni jak sie mowi.
1
@Sysia11 Mogą zaskoczyć Anglikow ktorzy tez maja napompowany balon. ;-)
2
@Sysia11 Oby wygrana Chorwacji byla ;-)
1
@Encore Graja taką piłkę ze ciezko to sie ogląda.
Jestem ciekawy meczu z Kolumbią.
3
Prawda.
3
@mekston
W samym środku Mistrzostw Świata Lionel Messi przechodzi przez bardzo trudny okres w życiu osobistym...
Według @edufeiok stan zdrowia ojca Leo Messiego pogorszył się w ostatnich dniach.
Argentyński napastnik wyglądał wczoraj na bardzo wzruszonego po strzeleniu swojej pierwszej bramki w meczu z Algierią.
5
Brawo dla Kongo, teraz Kolumbia musi dokonać dzieła. ;-)
0
@Fog_W_1899 Bo jest starym wypalonym plackiem, tyle w temacie.
Placek sie straszny zrobil.
I co mnie obchodzi ile Cie tu nie bylo, dla mnie mozesz i konto usunąć. Krotko.
0
@Fog_W_1899 i co ma to do tego ze jest stary i wypalony?
@Eklerek co to ma do tego ze go lubie? Dla mnie jest juz wypalony i za stary na Barce, dobrze ze tu nie przychodzi.
0
@Fog_W_1899 Bo jest juz stary i wypalony, trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny.
0
@Encore Słaby i wypalony, świetny to byl 5 lat temu.
3
Dobrze ze Bernardo do nas nie przychodzi, zwykly stary wypalony placek.
Brawo Deco i Laporta.
4
Hahahaha Kongo im wjebalo xDD
1
@Lanosss też tak czuje ze uja zrobi.
1
Prawie 20min a Cris 0 strzalow.
0
@Herato a Bakambu gra w golfa? Ja wlasnie go najbardziej znam.
0
@Borry GOAT to grał w nocy, a zaraz gra camel.
1
@blakkudium Al Ahly albo Inter Mediolan ;-)
17
Nico Paz przez iks:
"Marzyłem o tym całe życie i w końcu nadszedł ten dzień.
Debiut na Mistrzostwach Świata przed moją rodziną, a do tego popis najlepszego piłkarza w historii – nie można prosić o więcej!
To dopiero początek."
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
@Adran360 No dokładnie.
4
@T^L Nie płacz. Nie powinno byc czerwonej i tyle.
@Xaviball Dokładnie, na normalnym tempie widać że to było muśnięcie i nie powinno być czerwonej, max żółta jak już.
14
Krótko i na temat.
https://sport.tvp.pl/93856246/ms-2026-dlaczego-marciniak-nie-ukaral-messiego-czerwona-kartka-wyjasniamy-mundialowa-kontrowersje
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
Komentarz usunięty