1

@mekston Dla mnie spoko i mamy latwą darbinke byle tego tylko nie spieprzyć a będzie git ;-))

1

@Who_you_mam Zaden z nich, oni lubia inna karnacje, wezmą Osimhena tymbardziej ze mieli rozmowy juz z Turkami.

2

@Messibestplayerintheworld błąd w poście po prostu chyba ;-)

3

@mekston wydaje mi sie ze 1 polowe zagra cala i po przerwie Paz wejdzie od razu ;-)

1

@Starrk błąd w poscie po prostu. ;-)

1

@Cule1234 No j super ;-)

19

Leo Messi nie myśli o rozegraniu meczu z Jordanią tylko po to, by powiększyć swój dorobek bramkowy na Mistrzostwach Świata.

Chce zagrać, ponieważ uważa, że jest to ważne dla jego kondycji i rytmu meczowego.

Jego głównym zmartwieniem jest to, że 11 dni przerwy w grze to dla niego zbyt długi okres. Uważa, że najlepszym sposobem na dotarcie do 1/8 finału w szczytowej formie jest rozegranie kilku minut na boisku w meczu z Jordanią, nawet jeśli będzie to tylko krótki występ.

Messi nie podoba się pomysł 11-dniowej przerwy między meczami. Od spotkania z Austrią do 1/8 finału minęłoby 11 dni bez gry, a on uważa, że musi grać, aby zachować formę. @leoparadizo



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

18

@Popitek12 twoj idol z wrestlingu Cie miażdży;DD



@PatrychoO @mekston @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944

6

@Eklerek możesz spać Ekierko spokojnie ;D

16

Krotko ;-)



@blakkudium @Messibestplayerintheworld @macio_944 @Sysia11 @Lanosss @Adran360 @LAMC_10

2

@DonCarletto no namem jest bo jak go ludzie ogolnie nie znaja, jak by nie byl to by go caly swiat znal.

@blakkudium spoko i sobie obczaje bo zaraz smigam spac bo rano do roboty ;-)

2

Goool Ekwador!!

Pieknie lac szwaba w leb.

1

@DonCarletto Ja mówię ogólnie a nie o ludziach oglądających PL.

Duzo ludzi na iks nie wie kto to i nawet turaj na Rambli.

2

@DonCarletto @blakkudium @MsBarca i nie jestem sam z tym. ;-)



Wiec nie piszcie ze to jakis znany gosciu bo to jakis no name.

3

@DonCarletto Nic mi to nie mówi a kwota to parodia.

2

Kto to jest xDD

0

@Jarema2000 Paredes i tak ławkowicz więc moze grać, za niego jest Barco czy nawet Paz ;-)

14

Przewidywany skład Argentyny na Jordanie.



Cały skład zmieniony oprócz Leo. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Ignareks @Eklerek źródło krzak.

@macio_944 wyjasniony jak pet zostal xD

1

@blakkudium Oby Inter go zgarnął to idealne miejsce dla niego, tam same dziadki w pomocy więc lekko podstawe będzie miał;-))

2

@Eklerek Czekam aż się pojawi to powijam ;-)

18

Nowości od Reprezentacji Argentyny ;-))





@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@blakkudium Oby poszedł do Interu, Zielu i Czachran wiekowi to tam idealnie wejdzie;-)

6

@Kessie co Ty to za koncert na plazy odwaliłeś?^^


1

@blakkudium Widzialem wlasnie, to pojdzie do PL. ;-)

1

@blakkudium Elegancko ze zostaje w Como bo jak ma grac w ogorkach z stolicy Hiszpanii to juz lepiej w Como.

18

Pedri: „Miałem szczęście grać i trenować z Messim i bardzo mi się to podobało. Wiele się od niego nauczyłem, a teraz jeszcze bardziej cieszę się, oglądając go.

„Myślę, że często, oglądając mecz w telewizji, jeśli skupisz się wyłącznie na nim, zauważysz, że zawsze szuka wolnej przestrzeni, gdzie będzie mógł przyjąć piłkę bez krycia."

„To piłkarz, którego umiejętności są po prostu na zupełnie innym poziomie. Ma większy talent niż wszyscy inni i nieco wcześniej niż reszta przewiduje przebieg akcji. Zawsze wie, gdzie się ustawić, aby strzelić gola."

„To, co robi w swoim obecnym wieku, moim zdaniem potrafi tylko on.” @DSports



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@SiempreCule10 Dla mnie mega tanio jak na grę co wychodzi raz na ponad 10lat. ;-)

7

Oo mozna juz Gta VI zamawiac na psstore

Wersja Ultimate Edycja 429zl
Wersja Standardowa 349zl

Dla mnie tanio w ciul, biere to ale dopiero wrzesień/październik ;-))

@macio_944 @Mario96w @Messibestplayerintheworld @Sysia11 @clyde

2

@blakkudium Elegancko;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?