2

@Kgorecki2500 odpowiem za @macio_944 GTA 6, z resztą ja juz czekam i jak pojawi sie na psstore możliwość zakupu to bieram od razu ;D

Kasa jest nieistotna, nawet koło mogę zapłacić za tego sztosa od R ;D

1

@Ramaj77 Polsat Sports 1 ;-)

4

Fabrizio Romano: Real nie chce komentować tej sprawy.

I tu sie zgodze, zwykle pierdy od kasztanów jakiś wrzucone.

2

@blakkudium Fabrizio Romano wrzucił że dopiero po MŚ Bernardo podejmie decyzję.

2

@Comentateiro A to tez spoko jak tak ;-)

@Xaviball no dokładnie, ja w sumie przyzwyczajony bo MLS oglądam;D

3

@Comentateiro ja dzis nocka a po nocce 4 dni wolne, więc dla mnie pora zawalista i pasuje ;D

1

@blakkudium @ranger3120 nie przegryw tylko odpuszczamy go żeby podpisać Juliana, a jak wiadomo ruszylibysmy Bilve to Atleti zamknęło by definitywnie odejście Juliana, bo Bilve bardzo chcą.

Także jest to deal na podbudowanie relacji na lini Barca-Atleti.

Tak to widzę.

17

Leo Messi zagra przeciwko Islandii. @leoparadizo @fczyz



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @LAMC_10 @macio_944

13

Kierunek Alabama ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

23

Pomimo wszystkich pojawiających się doniesień, w przypadku odejścia z Atletico pierwszym wyborem Juliana Alvareza pozostaje Barcelona. @Glongari



@blakkudium @Messibestplayerintheworld @Coutinho007 @BORO_12 @macio_944 @LAMC_10 @Adran360 @Lanosss

4

@Messibestplayerintheworld Bo pracują w ciszy i nic nie wynoszą do prasy. ;-)

A Julek przygotowuje sie do MŚ więc teraz ciężko będzie coś zdziałać. ;-)

Po MŚ więcej będzie wiadome.

4

@blakkudium No i co z tego jak sam zawodnik woli Barce.

A druga sprawa to źródło słabe

1

@blakkudium Możliwe i co do drugiego to raczej tak ;-)

3

@Arkon @LAMC_10

Mistrz Świata? Argentyna

Czarny Koń? Norwegia

Największe rozczarowanie? Portugalia z kompromitującym się drewniakiem Ronaldo

Król strzelców? Leo Messi

Najlepszy piłkarz turnieju? Leo Messi

Najlepszy bramkarz? Dibu po raz kolejny.

1

@blakkudium podobno 20mln dają za niego.

6

Dokładnie TAAK!☺️❤️

1

@Spider_Man No i elegancko;D

1

@escarabajo No to nie wiem mi pokazywalo o 1 ;D

Ale i tak budzik lepiej nastawiać wcześniej;D

12

Dzis w nocy gra Argentyna przeciwko Hondurasowi o 1, na Eleven Sports 1, komentuje Seba Chabiniak. ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@mekston a powinni.

0

Maja lecisz teraz 6 gemów;-)

0

@marcin62 to pctowiec wiec na modach pewnie gra.

0

@Transu96 ciekawe jak, jak ona jest na terenie orków i zamknięta w skrzyni gdzie klucz ma Xardas.

1

@pt9 Zawsze robię;-)
Bo to sie opłaca pozniej mozesz okradac i Ci sie to zwroci lekko ;D

1

@LAMC_10 a Ty jak Mirek wyspany? ;D

1

@PatrychoO No luzik, ja tylko napisalem ze mi sie kozak gra i jestem zadowolony ;-)

To samo tez piszę wyżej Ci @clyde ;-)

0

@PatrychoO Ja mam wyjebane co piszą, mi sie dobrze gra to co mam Ci napisac ze ujowo? xD

Byku ja mam swoja opinie i mi nie zmienia tego głąby jak ten wyżej. Krotka pila ;-)

0

@clyde No to ja mam to samo co Ty Karolina i tez bawie sie dobrze grając na ps5 ;-)

@PatrychoO Czytaj "znaffcow" to w zimie w trampkach bedziesz chodzil, ja tam bawie sie dobrze i elegancko mi sie gra ;-)

0

@PatrychoO ja gram na ps5 i elegancko sie gra, a komu juz cos nie pasuje?

1

@PatrychoO @Mario96w Mirre to @LAMC_10 ze sklepu ma zaraz przynieść na final ;DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?