@blakkudium@ranger3120 nie przegryw tylko odpuszczamy go żeby podpisać Juliana, a jak wiadomo ruszylibysmy Bilve to Atleti zamknęło by definitywnie odejście Juliana, bo Bilve bardzo chcą.
Także jest to deal na podbudowanie relacji na lini Barca-Atleti.
Pomimo wszystkich pojawiających się doniesień, w przypadku odejścia z Atletico pierwszym wyborem Juliana Alvareza pozostaje Barcelona. @Glongari
❗️Julian Alvarez’s first-choice if he leaves Atletico remains Barcelona, despite all information coming out. @Glongari#Transfers 🇦🇷🔵🔴💭 https://t.co/5OEKrI1PTB">pic.twitter.com/5OEKrI1PTB
Maja Chwalińska kończy piękną przygodę bez tytułu Roland Garros. W finale Polka przegrała z faworyzowaną Mirrą Andriejewą 3:6, 2:6. https://t.co/BLGsRCzlUl">pic.twitter.com/BLGsRCzlUl
2
@Kgorecki2500 odpowiem za @macio_944 GTA 6, z resztą ja juz czekam i jak pojawi sie na psstore możliwość zakupu to bieram od razu ;D
Kasa jest nieistotna, nawet koło mogę zapłacić za tego sztosa od R ;D
1
@Ramaj77 Polsat Sports 1 ;-)
4
Fabrizio Romano: Real nie chce komentować tej sprawy.
I tu sie zgodze, zwykle pierdy od kasztanów jakiś wrzucone.
2
@blakkudium Fabrizio Romano wrzucił że dopiero po MŚ Bernardo podejmie decyzję.
2
@Comentateiro A to tez spoko jak tak ;-)
@Xaviball no dokładnie, ja w sumie przyzwyczajony bo MLS oglądam;D
3
@Comentateiro ja dzis nocka a po nocce 4 dni wolne, więc dla mnie pora zawalista i pasuje ;D
1
@blakkudium @ranger3120 nie przegryw tylko odpuszczamy go żeby podpisać Juliana, a jak wiadomo ruszylibysmy Bilve to Atleti zamknęło by definitywnie odejście Juliana, bo Bilve bardzo chcą.
Także jest to deal na podbudowanie relacji na lini Barca-Atleti.
Tak to widzę.
17
Leo Messi zagra przeciwko Islandii. @leoparadizo @fczyz
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @LAMC_10 @macio_944
13
Kierunek Alabama ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
23
Pomimo wszystkich pojawiających się doniesień, w przypadku odejścia z Atletico pierwszym wyborem Juliana Alvareza pozostaje Barcelona. @Glongari
@blakkudium @Messibestplayerintheworld @Coutinho007 @BORO_12 @macio_944 @LAMC_10 @Adran360 @Lanosss
4
@Messibestplayerintheworld Bo pracują w ciszy i nic nie wynoszą do prasy. ;-)
A Julek przygotowuje sie do MŚ więc teraz ciężko będzie coś zdziałać. ;-)
Po MŚ więcej będzie wiadome.
4
@blakkudium No i co z tego jak sam zawodnik woli Barce.
A druga sprawa to źródło słabe
1
@blakkudium Możliwe i co do drugiego to raczej tak ;-)
3
@Arkon @LAMC_10
Mistrz Świata? Argentyna
Czarny Koń? Norwegia
Największe rozczarowanie? Portugalia z kompromitującym się drewniakiem Ronaldo
Król strzelców? Leo Messi
Najlepszy piłkarz turnieju? Leo Messi
Najlepszy bramkarz? Dibu po raz kolejny.
1
@blakkudium podobno 20mln dają za niego.
6
Dokładnie TAAK!☺️❤️
1
@Spider_Man No i elegancko;D
1
@escarabajo No to nie wiem mi pokazywalo o 1 ;D
Ale i tak budzik lepiej nastawiać wcześniej;D
12
Dzis w nocy gra Argentyna przeciwko Hondurasowi o 1, na Eleven Sports 1, komentuje Seba Chabiniak. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@mekston a powinni.
0
Maja lecisz teraz 6 gemów;-)
0
@marcin62 to pctowiec wiec na modach pewnie gra.
0
@Transu96 ciekawe jak, jak ona jest na terenie orków i zamknięta w skrzyni gdzie klucz ma Xardas.
1
@pt9 Zawsze robię;-)
Bo to sie opłaca pozniej mozesz okradac i Ci sie to zwroci lekko ;D
1
@LAMC_10 a Ty jak Mirek wyspany? ;D
1
@PatrychoO No luzik, ja tylko napisalem ze mi sie kozak gra i jestem zadowolony ;-)
To samo tez piszę wyżej Ci @clyde ;-)
0
@PatrychoO Ja mam wyjebane co piszą, mi sie dobrze gra to co mam Ci napisac ze ujowo? xD
Byku ja mam swoja opinie i mi nie zmienia tego głąby jak ten wyżej. Krotka pila ;-)
0
@clyde No to ja mam to samo co Ty Karolina i tez bawie sie dobrze grając na ps5 ;-)
@PatrychoO Czytaj "znaffcow" to w zimie w trampkach bedziesz chodzil, ja tam bawie sie dobrze i elegancko mi sie gra ;-)
0
@PatrychoO ja gram na ps5 i elegancko sie gra, a komu juz cos nie pasuje?
1
@PatrychoO @Mario96w Mirre to @LAMC_10 ze sklepu ma zaraz przynieść na final ;DD