Julián Álvarez będzie nadal dążył do odejścia z Atlético i przejścia do FC Barcelony, a kataloński klub ma złożyć kolejną ofertę. @GerGarciaGrova
‼️ EXCL: Julián Álvarez will keep pushing to leave Atleti and join FC Barcelona and the Catalan club is expected to come back with another offer. @GerGarciaGrova 🚨🔴🔵 https://t.co/Z7XS3ezzzC">pic.twitter.com/Z7XS3ezzzC
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) May 31, 2026
Zinedine Zidane o Reprezentacji Argentyny przed Mistrzostwami Świata:
"Ludzie patrzą na skład Argentyny na papierze i mogą uznać, że wygląda on przeciętnie w porównaniu z innymi."
"Ale w piłce nożnej nie chodzi o papier, tylko o mentalność, zgranie i to, jak drużyna radzi sobie pod presją."
"To, co czyni Argentynę groźną, to nie tylko nazwiska poszczególnych graczy, ale sposób, w jaki grają razem jako grupa."
"Są zgrani, agresywni i bardzo trudni do pokonania, gdy liczy się stawka."
"W turniejach takich jak Mistrzostwa Świata ten rodzaj ducha zespołowego jest często ważniejszy niż wielkie nazwiska."
"Więc nawet jeśli ludzie teraz ich nie doceniają, na boisku mogą bardzo szybko stać się naprawdę niebezpieczni”.
Zinedine Zidane on Argentina national football team ahead of the World Cup:
🗣️ “People look at this Argentina squad on paper and maybe say it looks ordinary compared to others.
But football is not about paper it’s about mentality, unity, and how a team performs under pressure.… https://t.co/wjyN7h2oNS">pic.twitter.com/wjyN7h2oNS
FC Barcelona jest gotów zapłacić 100M euro za Juliana Alvareza, ale Atlético Madryt uważa, że jest to bardzo odległa kwota od oczekiwanej i nie ułatwi mu odejścia. Nie ma podanej konkretnej kwoty, którą chcą otrzymać ale określiłbym ją na 150M euro. Atlético musi reinwestować,…
W rozmowach FC Barcelony z Al-Hilal w sprawie transferu Joao Cancelo, pojawiło się nazwisko Darwina Núñeza według źródła zaangażowanego z negocjacjami. Nie sprecyzowano jednak, czy była to propozycja Blaugrany, czy Arabii Saudyjskiej. Faktem jest, że Urugwajczyk przechodzi trudny…
AS Monaco finalizuje transfer Ansu Fatiego za 11M euro. Jorge Mendes spotkał się z klubem, aby zrobić postępy w tej sprawie. [@martinezferran - @mundodeportivo] (1️⃣) 📝⏳
AS Monaco jest zainteresowane Casado i już pytało Jorge Mendesa o niego. Sam piłkarz będzie musiał wkrótce zastanowić się nad swoją przyszłością. Ma oferty z Europy i Arabii Saudyjskiej, ale musi zdecydować, czy którakolwiek z nich przekona go do odejścia z FC Barcelony.…
Skończyłem właśnie tego Jamesa Bonda, dla mnie sztosik gra i powstanie druga część bo bylo na końcu tak jak w filmach że James Bond powróci, ogólnie fajnie że bylo pare nawiazan do filmow tych starych z Rogerem, Brosnanem czy Connerym, niech robią drugą część bo będzie lepsza, nie chce spoilerowac czego, przejdziecie do końca to sie dowiecie czego;D
5
Tu juz 2 karne powinny byc, sędziowie w uja lecą.
15
Julián Álvarez będzie nadal dążył do odejścia z Atlético i przejścia do FC Barcelony, a kataloński klub ma złożyć kolejną ofertę. @GerGarciaGrova
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
18
Elche co gotuje xdd
1
@Messibestplayerintheworld Czekamy Byczku ;-))
15
Zinedine Zidane o Reprezentacji Argentyny przed Mistrzostwami Świata:
"Ludzie patrzą na skład Argentyny na papierze i mogą uznać, że wygląda on przeciętnie w porównaniu z innymi."
"Ale w piłce nożnej nie chodzi o papier, tylko o mentalność, zgranie i to, jak drużyna radzi sobie pod presją."
"To, co czyni Argentynę groźną, to nie tylko nazwiska poszczególnych graczy, ale sposób, w jaki grają razem jako grupa."
"Są zgrani, agresywni i bardzo trudni do pokonania, gdy liczy się stawka."
"W turniejach takich jak Mistrzostwa Świata ten rodzaj ducha zespołowego jest często ważniejszy niż wielkie nazwiska."
"Więc nawet jeśli ludzie teraz ich nie doceniają, na boisku mogą bardzo szybko stać się naprawdę niebezpieczni”.
Zgadzam się z Zizou ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Messibestplayerintheworld Bo to czuję, za dużo juz poszlo w eter ;-)
11
To juz tylko kwestia czasu ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@BezglutenowyPedri tak dla jaj wklejone ;D
1
@Messibestplayerintheworld Ja gralem dość dlugo bo 27h ;D
0
@BezglutenowyPedri Zwykłe śmieszki z Atletico;D
1
@LAMC_10 Dzień dobry ;D
4
@Kozinho. @Lanosss do podawania piłek albo do noszenia wody bo do tego on sie nadaje xD
8
Kierunek Kansas ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Herato Beckham to juz jako dziadzio przychodził;-)
0
Chyba do podawania piłek xDD
3
No w końcu;-))
1
@Rewolucja123 Giuly, Maxwell, Dani Alves, Thiago Motta czy Xavi Simons.
A z tych wysokiego kalibru to Dani Alves.
2
@Spider_Man Gorsi od Casadó chodzili za więcej.
@Laminedependencia Zobaczymy czy sie jakis frajer nie znajdzie co da wiecej niż 30mln.
3
@Lisek widzialem gorszych plackow co za więcej byli sprzedawani, więc takie 40-50mln byłoby git.
1
Sprzedać za 45-50mln.
@Messibestplayerintheworld @blakkudium @BORO_12 @NeroTFP1
1
@LAMC_10 No i gitara ;-))
3
@norbi77 Trochę ale nie do końca, pisalem wcześniej że fanom Hitmana siądzie bo podobna mechanika jest ;-)
1
@LAMC_10 Ja za Albicelestes cały czas i nie ważne czy Leo gra czy nie ;-)
Tamte dwie Repki lubie więc tez będę sledzil i kibicował;-)
2
@LAMC_10 Co Ty oglądasz Byku xD
8
Skończyłem właśnie tego Jamesa Bonda, dla mnie sztosik gra i powstanie druga część bo bylo na końcu tak jak w filmach że James Bond powróci, ogólnie fajnie że bylo pare nawiazan do filmow tych starych z Rogerem, Brosnanem czy Connerym, niech robią drugą część bo będzie lepsza, nie chce spoilerowac czego, przejdziecie do końca to sie dowiecie czego;D
https://ibb.co/PGmz1F2F
@clyde @Messibestplayerintheworld @Mario96w @PatrychoO @macio_944 @MesQueUnClub_87
0
@LAMC_10 ja glownie za Albicelestes ale tez kibicuje Hiszpanom i Norwegom ;-)
1
@LAMC_10 Ja chyba na 3 pierwsze to wolne mam xDD
Ideolo wypadło;D
1
@LAMC_10 Dokładnie tak Mordzia ;D
1
@wawrzyn1 ja na canal+ kosze i jest kozak komentarz.
2
@Messibestplayerintheworld Czekamy ;-))