1

@LAMC_10 No i gitara ;-))

3

@norbi77 Trochę ale nie do końca, pisalem wcześniej że fanom Hitmana siądzie bo podobna mechanika jest ;-)

1

@LAMC_10 Ja za Albicelestes cały czas i nie ważne czy Leo gra czy nie ;-)

Tamte dwie Repki lubie więc tez będę sledzil i kibicował;-)

2

@LAMC_10 Co Ty oglądasz Byku xD

8

Skończyłem właśnie tego Jamesa Bonda, dla mnie sztosik gra i powstanie druga część bo bylo na końcu tak jak w filmach że James Bond powróci, ogólnie fajnie że bylo pare nawiazan do filmow tych starych z Rogerem, Brosnanem czy Connerym, niech robią drugą część bo będzie lepsza, nie chce spoilerowac czego, przejdziecie do końca to sie dowiecie czego;D

https://ibb.co/PGmz1F2F

@clyde @Messibestplayerintheworld @Mario96w @PatrychoO @macio_944 @MesQueUnClub_87

0

@LAMC_10 ja glownie za Albicelestes ale tez kibicuje Hiszpanom i Norwegom ;-)

1

@LAMC_10 Ja chyba na 3 pierwsze to wolne mam xDD

Ideolo wypadło;D

1

@LAMC_10 Dokładnie tak Mordzia ;D

1

@wawrzyn1 ja na canal+ kosze i jest kozak komentarz.

2

1

@LAMC_10 Dokładnie Mordzia ;-))

1

@Vegeta88 Wczoraj to mocne źródła podawały, ja czekam na kolejny tydzień bo wiem że będzie ogień;-)

Wszystko sie rozstrzygnie na tygodniu to jest pewne bo sam Julian mowil ze przed MŚ chce mieć już wszystko załatwione, a za tydzien juz MS więc ten tydzien będzie kluczowy.

1

@Vegeta88 to tylko przypuszczenia ;-)
Ale w tym tyg będzie wiadome wszystko czy przyjdzie Julian czy też nie.

@Luciano99 Ja podaję dalej tylko, juz pisalem wcześniej że jak będzie coś odnośnie Juliana to będę wrzucał więc wrzucam. ;D

3

@Kgorecki2500 Na spokojnie w weekend, a na tyg będzie gotowanko przez Szwagrow ;D

9

Czekamy na rozwój zdarzeń, na tyg będzie wiadome co z tego wyjdzie ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

16

Na tygodniu wyczuwam gotowanko przez Deco ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

43

Elche wjeżdża z buta w Atleti xDD


0

@FCBparasiempre Spokojna twoja poczochrana ;DD

3

Dzisiaj Arsenal Artety, @Kessiego, @Czajka90 i @Eklerek rozjeżdża PSG 2:0 ;D

2

@Arkon Zobaczymy;-)

24

@Arkon Arsenal. ;-)

3

@Dankho94isback On chcial w podstawowym grać i dlatego poszedł do Atleti.

@Arkon Zobaczymy, jak Julian sie postawi to tutaj trafi.

4

@Czajka90 Wim ;-) dzis serduszkiem za Arsenalem ;-)

2

@Messibestplayerintheworld Dokładnie i to szybko wróci do tych przygłupów;-))

4

@Messibestplayerintheworld Zrobili z siebie blaznow, jak wjedzie oficjalka to powinnismy nie zostawic nawet suchej nitki na nich ;-)

10

Lecimy;-)) to jest ten dziennikarz który jako pierwszy pisal ze wyslalismy oferte więc jest coś na rzeczy ;-)


3

@Arkon Ale on sie nie rusza z Hiszpanii, chce do nas.

5

@tbas w kolejnym tyg wszystko się wyjaśni i zobaczymy co z tego wyjdzie ale jestem dobrej myśli;-)

@Messibestplayerintheworld Dokładnie, mi to samo, za duzo juz poszlo w eter tzw ;-)

15

No to czekamy na rozwój zdarzeń;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?