Skończyłem właśnie tego Jamesa Bonda, dla mnie sztosik gra i powstanie druga część bo bylo na końcu tak jak w filmach że James Bond powróci, ogólnie fajnie że bylo pare nawiazan do filmow tych starych z Rogerem, Brosnanem czy Connerym, niech robią drugą część bo będzie lepsza, nie chce spoilerowac czego, przejdziecie do końca to sie dowiecie czego;D
@Vegeta88 Wczoraj to mocne źródła podawały, ja czekam na kolejny tydzień bo wiem że będzie ogień;-)
Wszystko sie rozstrzygnie na tygodniu to jest pewne bo sam Julian mowil ze przed MŚ chce mieć już wszystko załatwione, a za tydzien juz MS więc ten tydzien będzie kluczowy.
Czekamy na rozwój zdarzeń, na tyg będzie wiadome co z tego wyjdzie ;-)
FC Barcelona zachowuje spokój w kwestii transferu Juliana Álvareza. Wraz z przybyciem Gordona presja jest znacznie mniejsza. W zarządzie nie obawiają się również, że ewentualny transfer przeciągnie się poza początek MŚ oraz o ewentualny wzrost wartości rynkowej piłkarza. Barça…
Gdyby FC Barcelona nie był klubem z klasą, powinien odpowiedzieć Atleti, wysyłając po prostu link z instrukcją „jak otworzyć skrzynkę e-mailową”. Na szczęście my tak nie postępujemy. To dopiero początek. [@jotajordi13] ⏳
Lecimy;-)) to jest ten dziennikarz który jako pierwszy pisal ze wyslalismy oferte więc jest coś na rzeczy ;-)
Źródło, które ma kontakt z agentem Juliana Alvareza: Czy Atletico Madryt przestało już robić z siebie pośmiewisko i kłamać? W lutym odbyło się spotkanie z Juliánem, podczas którego obiecano mu, że pozwolą mu odejść pod koniec sezonu, i poproszono go, by dał z siebie wszystko do…
Agenci Juliána Álvareza podejmują zdecydowane działania, zwołując nadzwyczajne spotkanie z zarządem Atlético Madryt. Nie jest to zwykłe spotkanie; chodzi o złagodzenie napięć między Atlético a FC Barceloną, które mogą wpłynąć na jego potencjalny transfer. Oba kluby są w sporze, a…
1
@LAMC_10 No i gitara ;-))
3
@norbi77 Trochę ale nie do końca, pisalem wcześniej że fanom Hitmana siądzie bo podobna mechanika jest ;-)
1
@LAMC_10 Ja za Albicelestes cały czas i nie ważne czy Leo gra czy nie ;-)
Tamte dwie Repki lubie więc tez będę sledzil i kibicował;-)
2
@LAMC_10 Co Ty oglądasz Byku xD
8
Skończyłem właśnie tego Jamesa Bonda, dla mnie sztosik gra i powstanie druga część bo bylo na końcu tak jak w filmach że James Bond powróci, ogólnie fajnie że bylo pare nawiazan do filmow tych starych z Rogerem, Brosnanem czy Connerym, niech robią drugą część bo będzie lepsza, nie chce spoilerowac czego, przejdziecie do końca to sie dowiecie czego;D
https://ibb.co/PGmz1F2F
@clyde @Messibestplayerintheworld @Mario96w @PatrychoO @macio_944 @MesQueUnClub_87
0
@LAMC_10 ja glownie za Albicelestes ale tez kibicuje Hiszpanom i Norwegom ;-)
1
@LAMC_10 Ja chyba na 3 pierwsze to wolne mam xDD
Ideolo wypadło;D
1
@LAMC_10 Dokładnie tak Mordzia ;D
1
@wawrzyn1 ja na canal+ kosze i jest kozak komentarz.
2
@Messibestplayerintheworld Czekamy ;-))
1
@LAMC_10 Dokładnie Mordzia ;-))
1
@Vegeta88 Wczoraj to mocne źródła podawały, ja czekam na kolejny tydzień bo wiem że będzie ogień;-)
Wszystko sie rozstrzygnie na tygodniu to jest pewne bo sam Julian mowil ze przed MŚ chce mieć już wszystko załatwione, a za tydzien juz MS więc ten tydzien będzie kluczowy.
1
@Vegeta88 to tylko przypuszczenia ;-)
Ale w tym tyg będzie wiadome wszystko czy przyjdzie Julian czy też nie.
@Luciano99 Ja podaję dalej tylko, juz pisalem wcześniej że jak będzie coś odnośnie Juliana to będę wrzucał więc wrzucam. ;D
3
@Kgorecki2500 Na spokojnie w weekend, a na tyg będzie gotowanko przez Szwagrow ;D
9
Czekamy na rozwój zdarzeń, na tyg będzie wiadome co z tego wyjdzie ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
16
Na tygodniu wyczuwam gotowanko przez Deco ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
43
Elche wjeżdża z buta w Atleti xDD
0
@FCBparasiempre Spokojna twoja poczochrana ;DD
3
Dzisiaj Arsenal Artety, @Kessiego, @Czajka90 i @Eklerek rozjeżdża PSG 2:0 ;D
2
@Arkon Zobaczymy;-)
24
@Arkon Arsenal. ;-)
3
@Dankho94isback On chcial w podstawowym grać i dlatego poszedł do Atleti.
@Arkon Zobaczymy, jak Julian sie postawi to tutaj trafi.
4
@Czajka90 Wim ;-) dzis serduszkiem za Arsenalem ;-)
2
@Messibestplayerintheworld Dokładnie i to szybko wróci do tych przygłupów;-))
4
@Messibestplayerintheworld Zrobili z siebie blaznow, jak wjedzie oficjalka to powinnismy nie zostawic nawet suchej nitki na nich ;-)
10
Lecimy;-)) to jest ten dziennikarz który jako pierwszy pisal ze wyslalismy oferte więc jest coś na rzeczy ;-)
2
@thorin Tak bedzie.
https://sport.tvp.pl/93369007/paris-saint-germain-arsenal-na-zywo-transmisja-finalu-ligi-mistrzow-online-live-stream-30052026-gdzie-ogladac
Borek nalepka na ubikacje z Mielcarskim komentuje.
3
@Arkon Ale on sie nie rusza z Hiszpanii, chce do nas.
5
@tbas w kolejnym tyg wszystko się wyjaśni i zobaczymy co z tego wyjdzie ale jestem dobrej myśli;-)
@Messibestplayerintheworld Dokładnie, mi to samo, za duzo juz poszlo w eter tzw ;-)
15
No to czekamy na rozwój zdarzeń;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944