5

@draxidox czyli bez niespodzianek... nie potrafie zrozumiec fenomenu Rudzkiego, ze biorą go do programów jak ten odklejeniec zawsze zachowuje sie jakby na jakims chaju byl cieszac sie sam do siebie.

1

@skubi99 daj spokoj:D gosc ewidentnie zyje w jakims swoim swiecie, jakby zjarany byl i cieszy sie do siebie. Rodzinie trzeba wspolczuc

0

@Arden teoria chaosu wedlug Lewusa

0

@tristan87 juz wole z odtworzenia obejrzec, mozna przynajmniej nudziarza Rudzkiego ominac

0

@Emhyr Piatkowski, Jozwiak, pewnie Lewus w lipcu do nich dolaczy, rosnie potęga

0

@D10SLEO bo to stary zeschniety, nie ma sie co dziwic

0

@TR3YWAY przeciez cwiczysz, alkohol nie jest rozwiazaniem na ten problem, nie łam sie

1

@bari_94 Roque zagral sezon do konca, tam jest od stycznia do grudnia

0

@LM10GOAT Frenkie tez nie w moim typie i tez blondyn jak ta baba

0

brzydka ta baba na trybunach co ją pokazali

6

@LM10GOAT obrotny chlopak, takich nam trzeba, bedzie wiedzial jak premie dzielic, ktos musi godnie zastapic Lewusa

0

wczoraj rewolucja, sprzedaz zawodnikow za 200 baniek, a dzisiaj kolejny placek na radarze

0

@adukla dlatego widocznie dobrze dogdauje sie z Lewusem, on to samo twierdzi

1

@tristan87 czyli jednak nie spelnil oczekiwan... za duzo wymagano

3

@DamianBarcaCule Lewus i Raphinha out w pierwszej kolejnosci

2

@MichuZ44 podejrzam, ze gosc probuje zwrocic na siebie uwage. Moze liczy, ze Budda obdaruje go jakims autem, tatuaz zawsze moze usunac

0

@Janas11224 no wlasnie, to ta sama chyba:D Leo nie krzycz

0

@Herato mają argentynskiego Michniewicza. Tata Martino jest znany i lubiany

3

@KrychaFCB Kowal jest wszedzie, jest w programach weszlo, ks i teraz bedzie u Stana, to ze dolaczyl to nie znaczy, ze ich kopnal

2

@Lionel_Messi10 eleganckie zakonczenie poniedzialku

4

@mekston ponoć ma Peszkin zawitać i moze Wojtuś z Turynu, mają pomóc napięcie rozladowac

0

@Faro pomysl Lewusa, zaprosil w reprezentacji, a teraz w klubie... zeby tylko z wywiadem nie wyskoczyl zadnym

0

@LM10GOAT i dobrze, Arteta to ten sam poziom co Xavi, tak samo miękki się wydaje, jego Arsenal zatoczyl kolo jak Barca Xaviego

3

@Bobo25 @Deviler Anka tylko czeka, az tylu hiszpanów na chcacie sie pojawi, taki prezent od Roberta

0

@mekston Leo kozak, wygrywa mistrzostwa swiata, rocznik 87 i nie gra juz w Barcelonie, szukano oszczednosci, a teraz Lewus paraliż rocznik 88 kopie sie po czole z chorym kontaktem. Brawo Lapcio

1

@LaLigaPD lipa, byla szansa opchnąc go do Galaty, a przedluzyc kontrakt Tenasa, ktory w PSG dobrze zastepowal Donnarrume

1

@tristan87 kilku hiszpanów i innych na chacie wiecej, co za roznica... Anka lubi to

4

@okiemtypera_lucaxx95 o Messim zapomniales

0

@GCBW nie wykupi, ta klauzula dopiero bedzie aktywna po sezonie 2024/25

1

@Bobo25 dokladnie i tak naprawde Arsenal zatoczyl kolo, powrocil do formy z przed dwoch lat i zawodnicy nie graja juz jak wczesniej. Podobna sytuacja jak z Xavim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?