11

@Mixtape realmadryt.pl

0

@Rewolucja123 panie, odpal pan Arsenal, podobne dziadostwo aktualnue grają:)

0

@partymaker polski gangster nie ma luzu

5

@barcanawieki to jest pacjent, ktory musi wiecznie o sobie przypominać, wmawiać wszystkim, ze jest najlepszy itd.
nie wazne jak o nim mówią, wazne zeby mowili, takim mottem sie aktualnie kieruje.
Po drugiej stronie jest Messi, ktory tak robic nie musi, wszystko udowodnil swoją grą, "czynami"

0

@xvcWinterSoldier sny to często ukryte pragnienia... przeszukaj sennik lepiej

0

@Michu94 ladne jaja, mozna zapomniec o przyszlorocznym superpucharze. Raczej odpadniemy z Bilbao i w lidze zajmiemy 3-4 miejsce. Xavi trener top, przypominają mi sie sezony 2000 w gore, nie sadzilem, ze az tak bardzo sie cofniemy

0

@MesQueUnClub96 @daniel32778 pewnie, ze nie. Liga jest przegrana i nie ma co marzyc o drugim miejscu, bedzie walka o 3-4 miejsce. Napoli moze jakos uda sie przejsc, ale w puchar króla przestalem wierzyc po ostatnim losowaniu. Mecz z Bilbao juz w przyszlym tygodniu, moze to juz wyjasni przyszlosc Xaviego w Barcelonie

1

@MESSIah16 wiem, ogladam

1

@Rewolucja123 tak, to na redukcje, wycinac bede z 84 do 76kg @kryhaa widze, ze zna sie na sprzetach:) mysle zaaplikowac 0,25 pol godziny przed treningiem, oblicza sie to do masy ciala

0

@Rewolucja123 https://biolabshop.pl/aminokwasy/84-yohimbine-hcl.html
patrz pan panie, taki specyfik wkrotce bede zarzucal. Znasz, kojarzysz?

1

@karci0 @Fenelon cuda Jezusa to zadne cuda przy tym co Leo wyprawia

2

@mekston Jezus Chrystus naszych czasów

0

@tristan87 swego czasu zaprzyjaznieni dziennikarze pisali jaką piękną zone ma Stano, ale kazdy ma oczy jednak. Wygoogluj sobie, wcisnął ją do reklam

0

@tristan87 tak, pani Marta dietetyk, jakies tabletki czy cos. Janoszek jednak w tv lepiej sobie radzi

0

@tristan87 ciekawe czy swoją babe do projektu wsadzil czy pozostaje jej dalej reklamowac jakies leki na sraczke czy cos

0

@Jakchcesz wyrejestrowanie Neymara to nie są problemy z kontraktem, ten news byl juz po jego kontuzji, ze bedzie taka sytuacja zeby zwolnic miejsce w druzynie dopóki on nie wróci. Teraz, ze jest okienko transferowe to zaczelo sie wypisywanie glupot

0

@Rewolucja123 a no tak, mój błąd, no to przedluzamy kontrakty:)

0

@mekston trzeba podgrzac te kuly, inaczej sie nie da. Xavier zgarnia w tym roku brakujący jemu i Lewusowi puchar króla. Będą miec komplet na arenie hiszpanskiej. Może zechcą odejsc po sezonie w tej chwale

1

@szela1899 telepatycznie ich wczoraj wykończyl, miszcz po prostu

0

@Uukasz_93 dobrze, ze Trynkiewicz ma kontakt z Fabrizio to wszystko wyjasni

4

@mrboom Thierry Henry

4

Kalvin nowym Edgarem Davidsem, fryzura podobna, wypalilo kiedys wypali rowniez teraz, brac, nie zastanawiac sie

3

@tbas cos mi tu nie gra, moj stary lesnik, a w starych gaciach dalej chodzi :/

3

@Tom0VeB tu panie kolego podam Ci pare linków jak jezdzilem i komu wozilem regularnie, teraz jezdze sporadycznie, wiecej ogarniam z laptopa czyli zarządzam transportem



ten pacjent od lawet to ja:)

1

@Tom0VeB transport samochodów, logistyka

0

@Rewolucja123 u mnie tez, na 10 30 trening

0

@kcule14 premiera s24 w styczniu, moze warto poczekac:)

0

@VegetaPolska nie zdziwilbym sie jakby Perez kiedys odpalił Rodrygo czy Viniego, tam nie ma sentymentów. Jak dawali kupe siana za Casemiro nie myslano za dlugo. Haaland to zawodnik typowo na szpice, ale Vini czy Mbappe są mobilni, mogą sie zmieniac pozycjami

1

@VegetaPolska mysle, ze teraz uda im sie zakontraktowac Mbappe, Haaland tez czuje przyjdzie, nie teraz, ale w przyszlosci. Jego managerka wypowiadala sie, ze są otwarci na transfer do Realu i kiedys to sie wydarzy.

1

@VegetaPolska moze niekoniecznie prime, ale na pewno potrafi czytac gre i reagowac w odpowiednim momencie, to ze Real gra do konca i potrafi odmienic wynik meczów to część jego ewolucji. Wczoraj on odrobił zadanie i rozczytal Barce, Xavi natomiast wyszedl taktyką jaka wypalila mu rok temu i Carlo go zjadl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?