Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@lucca87 Lewus go blokuje, widac ze zawodnicy szukają bardziej Ferrana niz machacza
1
@hayek Swiecicki lize mu tylek, dostal od Lewusa wywiad i pewnie wypisuje co mu każe
0
https://www.meczyki.pl/newsy/poczul-bol-w-tym-miejscu-nowe-informacje-ws-lewandowskiego-swiecicki-ujawnil-mozliwy-powod-zmiany-wideo/231096-n
o prosze, zaczelo sie tlumaczenie przez kolege Swiecickiego, tylko po co? Xavi wytlumaczyl dlaczego go zmienil. Moze sie czepiam, ale nie widac bylo zadowolenia Lewusa z postawy Ferrana i na fotce grupowej brak Lewusa(nie pierwszy raz)
0
@Azi pięknie napisales, podpisuje sie pod tym
0
@niko7nike Xavi forever
0
@Firestone on biegł juz blokowac strzal Ferrana
2
@norbi77 jego stary powinien tez dojsc na darmo lata temu
0
@NeroTFP1 tak to ten, Xabi nie odpusci
0
@truqsi jak najbardziej, wskazane dzisiaj
1
@FcPortoFan1999 Mourinho juz w samolocie, w Barcelonie to tylko przesiadka byla
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, Almeria w niczym nie ustepuje
1
@VegetaPolska piekny meczyk
0
@FcPortoFan1999 pieeeeknie
0
@Encore pieeeeknie
1
@blakkudium dokladnie, super Lever gra i piekna historia jakby zvarneli majstra w koncu, a moze i jeszcze puchar wpadnie
0
@norbi77 @Encore Cwiakala tylko Real wielbi, nawet ske afiszuje w koszulkach. Dajcie spokoj, kto to widzial
0
@norbi77 dokladnie, bardzo oburzony
1
@norbi77 boli Krecidle i Cwiakale brak kartek
1
@blakkudium piekny jest ten Bayern, Xabi zgarnia majstra!
0
@Herato byloby to piekne
2
@FcPortoFan1999 jeszcze zeby Bayern dzisiaj nie zapunktowal to bedzie lux niedziela
0
@FcPortoFan1999 ale Kielb chyba w Almerii teraz
0
@FcPortoFan1999 jak to?
0
Almeria jest w gazie, remis z Girona i dzisiaj wali Real do dziury
0
@VegetaPolska i cyk 1:0
0
@VegetaPolska mecz sobie wlacz, nie jakies belki
2
@Sysia11 duzo zalezy co Juve zrobi z Vlahoviciem i Milikiem. Gosc zapowiada sie na mega kozaka
0
@HighestInTheRoom dzisiaj będą grac na jego zwolnienie, w drodze powrotnej wyrzucą go z samolotu
1
@Pawel13sz stawiac domy na przegraną z Betisem, grają na zwolnienie Xaviera
0
@koksik2700 juz wtedy iskrzylo pomiedzy nimi