Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Emhyr jakby tak nakazac mu stac w polu karnym i czekac na pile to bylby lepszy niz Lewus. Rozgrywanie mu nie w glowie
6
@RinooniR ta najwieksza wygrana dopiero przede mną...
0
@FcPortoFan1999 rozumiem kolego, udanego odpoczynku życze. Ja na silke przed 8 sie zbieram i pozniej popracowac troche pasuje
0
@FcPortoFan1999 pan do pracy sie zbiera? jakie tam plany na dzisiaj?
4
Osama męczennik, wycierpial wiele... to kibice cierpieli patrząc na jego kiksy, zmarnowane okazje. Kupa kasy źle zainwestowana, gosc nigdy nie powinien trafic do Barcy... jeden z wiekszych flopów transferowych
0
@DonMatteo901 juz predzej real moge strawic niz ten bayern...
1
@Karthusowski on sam nie wie, którą ma noge nominalną, jest nawet jego wypowiedz na yt. W borusii gral na prawym skrzydle, do nas przychodzil i czesto go wystawiano na lewym skrzydle, nawet Xavi go wystawial na lewym kilkukrotnie
0
@Barcaa12 Coutinho przyszedl dopiero w polowie sezonu, najpierw wciskali tam Osame
0
@Gaz płakac sie chce :D jeszcze jak przypomne sobie, ze do wyciagniecia byl Mbappe z Monaco
5
@Gaz i na miejsce Neymara kupiono Dembele, ktory jest prawoskrzydlowym i dublowal pozycje Messiego...
9
@VegetaPolska Stanowski upomnial sie o oswietlenie i musieli oddac
1
@Emhyr jestem ciekaw jakie dalsze losy czekają Juliana Araujo, on tez moze byc brany pod uwage jako uzupelnienie kadry
0
@Emhyr z wypozyczenia jeszcze wroci Valle i mozna przedluzyc Roberto... :) kasa za Desta potrzebna
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@pacior95 to znaczy, ze kuratora bedzie mial na chacie
0
@TR3YWAY na silce byles?
1
@Fabik87 ten Champions Cup to oficjalny puchar, stworzony w 1981 roku, nie jest rozgrywany regularnie, odgrzali go podobno dla Cristiano...
21
no i gdzie mu będzie lepiej... dajcie mu juz ten dozywotni kontrakt
0
@TheCule Michal Pol lubi to
1
@Kgorecki2500 coroczna walka na pączki, czas, start..
3
@Kratos1990 dzieki wielkie, tyle lat zylem w błędzie, czas zmienić nawyki
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, jak w plecy to lepiej z mocnymi, a nie z Mołdawią
1
@Lionel_Messi10 ale teraz tlumy szaleją jak sie Leo pokazal :D
1
@Lionel_Messi10 niestety, oby sie jakos rozkrecili na MLS bo troche mnie to przeraża, glownie obrona :/
2
@Lionel_Messi10 wlasnie wrocilem z treningu, sniadanie zjedzone i odpalam meczyk
1
@kaamil1910 mi nie chodzi o wiek, ze jest za stary. Chodzi mi o to, ze dopiero w tym wieku i w tym sezonie pokazuje wyzszy poziom, moze to byc spowodowane, ze cala Girona dobrze sie prezentuje. Nie widze go jako zawodnika, ktory ma wystarczające umiejetnosci na topowy zespol
2
tak, wiecej plackow potrzeba. Gosc bedzie w lipcu mial 27 lat i dopiero teraz cos zaczal grac w Gironie, a tak to wypozyczenia i jest to odpad po Man City... na szczescie to plota i Flick czy Conceicao nie bedzie go potrzebowac
0
@David_Martin w hiszpanii kazdy kontrakt musi zawierac klauzule wykupu, takie regulacje i jest limit dla zawodników z druzyn mlodziezowych, nie mozna przekraczac pewnych kwot
0
@FcPortoFan1999 no i Lenglet, Garcia, Dest oraz Riad nie dają za wygraną... ciezko sie ich pozbyc
@LM10GOAT Riad ma klauzule wykupu, ktora moze byc aktywowana po sezonie 2024/25
0
@Rewolucja123 @TR3YWAY poleciala Yoha przed treningiem i faktycznie kopa daje, potliwosc mocno zwiekszona przy treningu silowym, na biezni rowniez, czestotliwosc bicia serca wieksza. Efekt troche jak po kresce. Troszke koncentracje ciezko zlapac w czasie przerwy pomiedzy seriami, 'nosi' czlowieka
Tak czy inaczej polecam