9

@Emhyr jakby tak nakazac mu stac w polu karnym i czekac na pile to bylby lepszy niz Lewus. Rozgrywanie mu nie w glowie

6

@RinooniR ta najwieksza wygrana dopiero przede mną...

0

@FcPortoFan1999 rozumiem kolego, udanego odpoczynku życze. Ja na silke przed 8 sie zbieram i pozniej popracowac troche pasuje

0

@FcPortoFan1999 pan do pracy sie zbiera? jakie tam plany na dzisiaj?

4

Osama męczennik, wycierpial wiele... to kibice cierpieli patrząc na jego kiksy, zmarnowane okazje. Kupa kasy źle zainwestowana, gosc nigdy nie powinien trafic do Barcy... jeden z wiekszych flopów transferowych

0

@DonMatteo901 juz predzej real moge strawic niz ten bayern...

1

@Karthusowski on sam nie wie, którą ma noge nominalną, jest nawet jego wypowiedz na yt. W borusii gral na prawym skrzydle, do nas przychodzil i czesto go wystawiano na lewym skrzydle, nawet Xavi go wystawial na lewym kilkukrotnie

0

@Barcaa12 Coutinho przyszedl dopiero w polowie sezonu, najpierw wciskali tam Osame

0

@Gaz płakac sie chce :D jeszcze jak przypomne sobie, ze do wyciagniecia byl Mbappe z Monaco

5

@Gaz i na miejsce Neymara kupiono Dembele, ktory jest prawoskrzydlowym i dublowal pozycje Messiego...

9

@VegetaPolska Stanowski upomnial sie o oswietlenie i musieli oddac

1

@Emhyr jestem ciekaw jakie dalsze losy czekają Juliana Araujo, on tez moze byc brany pod uwage jako uzupelnienie kadry

0

@Emhyr z wypozyczenia jeszcze wroci Valle i mozna przedluzyc Roberto... :) kasa za Desta potrzebna

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@pacior95 to znaczy, ze kuratora bedzie mial na chacie

0

@TR3YWAY na silce byles?

1

@Fabik87 ten Champions Cup to oficjalny puchar, stworzony w 1981 roku, nie jest rozgrywany regularnie, odgrzali go podobno dla Cristiano...

21

no i gdzie mu będzie lepiej... dajcie mu juz ten dozywotni kontrakt

0

@TheCule Michal Pol lubi to

1

@Kgorecki2500 coroczna walka na pączki, czas, start..

3

@Kratos1990 dzieki wielkie, tyle lat zylem w błędzie, czas zmienić nawyki

0

@FcPortoFan1999 dokladnie, jak w plecy to lepiej z mocnymi, a nie z Mołdawią

1

@Lionel_Messi10 ale teraz tlumy szaleją jak sie Leo pokazal :D

1

@Lionel_Messi10 niestety, oby sie jakos rozkrecili na MLS bo troche mnie to przeraża, glownie obrona :/

2

@Lionel_Messi10 wlasnie wrocilem z treningu, sniadanie zjedzone i odpalam meczyk

1

@kaamil1910 mi nie chodzi o wiek, ze jest za stary. Chodzi mi o to, ze dopiero w tym wieku i w tym sezonie pokazuje wyzszy poziom, moze to byc spowodowane, ze cala Girona dobrze sie prezentuje. Nie widze go jako zawodnika, ktory ma wystarczające umiejetnosci na topowy zespol

2

tak, wiecej plackow potrzeba. Gosc bedzie w lipcu mial 27 lat i dopiero teraz cos zaczal grac w Gironie, a tak to wypozyczenia i jest to odpad po Man City... na szczescie to plota i Flick czy Conceicao nie bedzie go potrzebowac

0

@David_Martin w hiszpanii kazdy kontrakt musi zawierac klauzule wykupu, takie regulacje i jest limit dla zawodników z druzyn mlodziezowych, nie mozna przekraczac pewnych kwot

0

@FcPortoFan1999 no i Lenglet, Garcia, Dest oraz Riad nie dają za wygraną... ciezko sie ich pozbyc
@LM10GOAT Riad ma klauzule wykupu, ktora moze byc aktywowana po sezonie 2024/25

0

@Rewolucja123 @TR3YWAY poleciala Yoha przed treningiem i faktycznie kopa daje, potliwosc mocno zwiekszona przy treningu silowym, na biezni rowniez, czestotliwosc bicia serca wieksza. Efekt troche jak po kresce. Troszke koncentracje ciezko zlapac w czasie przerwy pomiedzy seriami, 'nosi' czlowieka
Tak czy inaczej polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?