Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 zadyszka? to co? Lech czy Pogon mistrzem?
0
@FcPortoFan1999 bedzie jakas bramka?
2
@Culer9002 jestem w trakcie pisania cv
0
@TR3YWAY to pewnie cena z noclegiem i ze sniadaniem...
ale bieda piszczy jak juz takie takie kwoty windują
1
@MesQueUnClub96 jak to nikt, duzo jest zwolennikow. Ja jestem od poczatku za Flickiem. Uwazam iz przy nim Lewy moze odzyc, Flick ukladal juz taktyke pod niego... mamy Gundo i ter Stegena, ktorzy pomoga w aklimatyzacji. Kolejny plus, ze zmieni sie sztab od przygotowania fizycznego. Zadnego De Zerbiego czy Conceicao, zadnych polsrodkow
3
@mekston prosze o oznaczanie w postach z Leo:)
7
@AmigoBlancos pewnie, ze racja
1
@Lionel_Messi10 Redondo fichado!
1
@Lionel_Messi10 fajnie sie trafilo, wlasnie na ten dokument polowalem i pewnie ogladne Ted Lasso, duzo osob chwali
1
@Lionel_Messi10 wlasnie wstrzymam sobie netflix na chwile dopoki nowosci sie nie pokażą(ogladnalem chyba wszystko) i skorzystam z apple:) dzieki
1
@agaFCB top boy, fauda, snabba cash
7
@Kratos1990 po jego ostatnim wpisie tak to wlasnie wyglada : D
2
@Lionel_Messi10 dla mnie to jest chore, ze nie przedluzyli kontraktu z Leo. Barca powinna sie byla pozbyc Dembele w tamtym czasie, zarobic kase. Laporta twierdzil, ze nie chce rujnowac finansów. Uwazam, ze Pique mocno tam namieszal i wydawalo im sie, ze to bedzie nowy start dla klubu. Jedna wielka glupota bo pozniej pozaciagali dzwigni zeby sciagnac szrot, oplacac kontrakty de Jonga czy Lewusa niepasujacego do stylu Barcy, temat rzeka...
0
@MesQueUnClub_87 to jest tasma do spinania palet, na allegro jest
3
@Lionel_Messi10 boli? i bardzo dobrze. Teraz tylko Super Złota do kolekcji w leci i pieknie to bedzie wygladalo w muzeum.
0
@tristan87 inny
2
@Lionel_Messi10 mialem szczescie poznac go osoboscie i ogladac Hazarda na zywo w meczu kiedy przeszedl pol boiska i strzelil bramke z Arsenalem. Jemu blisko do stylu Messiego, wiec nie dziwne, ze stawia Leo wyzej. Goscia nie da sie nie lubiec
0
@BorzyKrzys obsada TOP, czyli kino akcji
3
@MesQueUnClub96 mister, moze to u Ciebie cos nie dziala? U mnie takich problemow nigdy nie bylo, moze reset przegladarki by sie przydal
0
@Roobo Lewus go prosil zeby sie podlozyli przeciez
0
@AmigoBlancos pewnie bede ogladal
0
@4drian0
to Lapcio?
0
@Katalończyk 99
1
@szkudi7 pare postów nizej @deszczyk89 zlapal promocje na pistacje w biedrze, moze na gierki tez cos widzial :)
0
@pt9 nowe wcielenie Rodmana, jeszcze tylko brakuje sukni slubnej
0
@deszczyk89 a ta vóda po 10zl jest jeszcze? patrzyles?
0
@Danny Gaucho no to dobre bardzo :D moze poleciec kolejny pozew
0
@FcPortoFan1999 Lech na mistrza, Rumak top
1
@Lionel_Messi10 patek tiffany na lapie, taniocha :D
1
@Gaz podaj liste nazwisk