1

@BARCA1899Messi nie mylisz sie panie kolego, kontrakt z nike jest do konca sezonu 2025/26 i mozliwe jest przedluzenie ze strony nike do 2028. Zerwanie kontraktu ze strony Barcy to pewnie wlasnie kwota 100mln dlatego tez puma oferuje taką kwote za podpis. Barcy natomiast nie stac zeby to zrobic i rok zostac bez dostawcy, a watpie ze Puma od razu wyplaci ten bonus, Nike natomiast bedzie oczekiwac odszkodowania od razu. Trzeba poczekac na kontroferte Nike i pewnie przedluzenie kontraktu z nimi:)

2

@FcPortoFan1999 pewnie, ze powinien i zostanie. Kuleszy kadencja konczy sie za rok, a Prodiż to jego czlowiek, miedzy nimi nie będzie wojenek i jego kontrakt jest do konca czerwca 2026. Jak zostanie wybrany nowy prezes to od niego bedzie zalezalo czy zwolnic Probierza czy obroni sie wynikami i zostanie

7

tylko Sergi Roberto, powinien przejąć dziesiątke od razu po odejsciu Messiego, nie rozumiem czemu klub tak dlugo zwleka z tą decyzją...

1

@Lionel_Messi10 bedziesz kupowal?

0

@FcPortoFan1999 nie bądz taki bez serca, daj sie ponieść emocjom w walce Barcy w lm

0

@FcPortoFan1999 dzieki kolego za przypomnienie, juz odpalam meczycho

5

@Sulimo lub omijac ze wzgledu na niego

0

@tbas a ten znowu dogadal sie z meczykami i daje wywiady Trynkiewiczowi, w kółko te same gadki

0

@Rewolucja123 ja juz sie, ze tak powiem wyleczylem z bycia duzym, stawiam na mobilnosc. W tym roku pyknie mi 38 lat i forma jest prawie jak za małolata, krata jest, a to cieszy:)

0

@Rewolucja123 zostalo juz tylko 5kg:)

0

@Rewolucja123 o to panie calkiem w inne strony trenujemy, ja redukcje robie do 77kg przy 175cm. Chce zejsc do 7% tluszczu

0

@Rewolucja123 jaki wzrost?

0

@LaLigaPD amatorzy, nawet mistrzami świata nie są...

4

@Arden no i zonk :D

0

@FcPortoFan1999 rozumiem, ze lubisz, ale ile mozna rozmawiac w kolko o tym samym... na kanale sportowym w KS Europa wprowadzają o lidze portugalskiej, taki news dla Ciebie

0

@FcPortoFan1999 po co na yt canal plus robi tyle programow na temat ekstraklasy? wczoraj live, dzisiaj tez tylko prowadzący inni. Od wczoraj to za wiele sie nie zmienilo:D
ps. wyspales sie po robocie?

3

@mekston w finale i tak w dziąsło od Al Hilal:) a przegrana w finale zawsze bardziej boli:)

1

@Kubsoleon nie trzeba

2

@Lionel_Messi10 mecz na wyjezdzie dosc ciezki. Leo bedzie oszczedzany bardzo mocno w tym sezonie, glownie ze wzgledu na reprezentacje, terminarz mocno napiety. DC United na wyjezdzie, moze byc ciezko, Benteke w formie

3

@TR3YWAY placek, tak jak sie spodziewala wiekszosc nas...

0

@Kokokokok @FcPortoFan1999 jestes wzywany

3

@Pedri16Future z jakiego to szpitala nadaje?

3

@mekston wiara czyni cuda :D

3

@mekston Inter pomści MLS :)

0

@FcPortoFan1999 wez nie strasz Arsenalem w finale:) bylo blisko niespodzianki wczoraj, szkoda. Duzo roboty w nocy bylo? czas na spanie?

0

@FcPortoFan1999 ogladales KS jak byl Tulacz? Myslisz, ze sie utrzymają?

0

@FcPortoFan1999 mecz jest?

1

@fc20barca dla Krychowiaka? Lewus załatwi

1

@Deviler licze na own goal...

0

@BORO_12 kazdy ma swoją opinie czy pasuje czy nie. De Zerbi ma klauzule wykupu w kontrakcie, a jedyne co wygral to puchar z Donieckiem. Wedlug mnie to wlasnie on jest przereklamowany, to jest poziom Xaviego, rownie wysoko potrafi przegrac jak np z ostatnim Luton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?