Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jedrek7000 wraca na Champions cup
1
@FcPortoFan1999 Waldoch tym bardziej, on tam chyba dalej pracuje?
1
@jacobFCB sprobuj w jakims budowlanych szukac jako folia okienna. Moze jakas castorama, moze jakis empik czy cos papierniczy, jutro niedziela handlowa, dasz rade
2
@MesQueUnClub96 wez nie strasz, Schalke to klub, ktory budzi pozytywne emocje, mimo iz niemiecki, ma w swojej historii polskie wątki. Mysle, ze i tak dadzą radecsie utrzymac
0
@jacobFCB folia ppf na allegro
0
@MesQueUnClub96 Heat przegralo w nocy
0
@MesQueUnClub96 juz 1:0, oby Suarez cos ugryzl dzisiaj
0
@Bernard777 plus pozostalosci, nawyki po Santosie
0
@FcPortoFan1999 i cyk brameczka, obrona jak w ekstraklasie co? az lezka sie zakrecila
0
@FcPortoFan1999 reklamy najwazniejsze, ametykance musza miec czas zeby hotdogi sobie przygotowac
0
@FcPortoFan1999 wychodza juz :D pada dezzcz mocno
1
@Lionel_Messi10 witamy serdecznie po przerwie i odliczamy minuty do meczu
0
@mekston widzialem wlasnie na insta, tylko to zawodnik pozyskany z uniwersytetu, raczej nie mozna go brac powaznie jako wzmocnienie
0
@FcPortoFan1999 w sumie tak, chociaz Prodiż zauwazylem, ze lubi wine za aktualną sytuacje zrzucic na Santosa, jakby zapomina, ze mogl wygrac chociaz jeden mecz wiecej i nie bylo by barazy
0
@FcPortoFan1999 jak juz pisalem wczesniej, porazka im sie nalezy i prawdziwy nowy start, a nie jakies durne wywiady Robercika i jeszcze wieksze mieszanie
0
@FcPortoFan1999 byle do wtorku :D
0
@FcPortoFan1999 a jaką opinie o KTS Weszlo kolega ma?
11
@Kuba_1 tak, Leo sie wypowiadal iz zamierza po zakonczeniu kariery zamieszkac w Barcelonie i chcialby zeby chlopaki trenowali w szkółce
0
@tristan87 wlasnie nie bylem pewny czy Suarez jednak nie na kadrze, na wiki widnieje, ze powolany...
1
@FcPortoFan1999 tak jest, godzina 19 prosze pana, nie ma potrzeby pobudki robic w srodku nocy
3
dzisiaj meczycho, bedzie ogladane @mekston? Drugiego kolegi nie oznaczam gdyz dalej na banicji przebywa, oczywiscie nieslusznie skazany:)
oznacze za to @FcPortoFan1999, moze skusi sie jako, ze ekstraklasy brak
edit: jednak kolega @Lionel_Messi10 juz wypuszczony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@slayer Pele, Xavi Simons, Xabi Alonso, Sergio Busquets...
0
@ShawnC mial setke, ktorej nie wykorzystal by dobic Liverpool, on mi sie z tym kojarzy
4
@Visca_barca transfer Dembele do Barcy, z nim związana jest porazka z Liverpoolem i panowanie Bartomeu jak równiez odejscie Messiego czyli calkowite postawienie na prawej stronie Dembele
0
@TR3YWAY wymienic za Lewusa
6
@Czajka90 ojejku
1
@Kuba_1 boshe swiety, dresy totkow nosil, ludzie kochani, kto to widzial
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieje, ze Grosicki, Lewus i Szczesny zakonczą kariere reprezentacyjną we wtorek. Uwazam, ze odzyje wtedy i Milik, ktory bedzie gral czesciej z Piatkiem czy Swiderskim, nie bedzie tak spiety jak przy Zugajce. Tam jak napisalem wczesniej panuje kolesiostwo, Skorupski juz pare razy dawal to do zrozumienia
0
@FcPortoFan1999 oczywiscie, ze nie. Na euro bedzie w dziąsło co mecz, szkoda sie tam wybierac, bedzie wstyd. Szczerze to wolalbym zeby nie jechali i zaczela sie budowa nowej kadry, zeby kilku zawodników jak Szczesny czy Lewus zakonczyli kariery w reprezentacji, wedlug mnie to wlasnie oni mają grupe wzajemnej adoracji i inni zawodnicy nie czują sie tam swobodnie i grają z kolkiem w tylkach