3

@jedrek7000 wraca na Champions cup

1

@FcPortoFan1999 Waldoch tym bardziej, on tam chyba dalej pracuje?

1

@jacobFCB sprobuj w jakims budowlanych szukac jako folia okienna. Moze jakas castorama, moze jakis empik czy cos papierniczy, jutro niedziela handlowa, dasz rade

2

@MesQueUnClub96 wez nie strasz, Schalke to klub, ktory budzi pozytywne emocje, mimo iz niemiecki, ma w swojej historii polskie wątki. Mysle, ze i tak dadzą radecsie utrzymac

0

@jacobFCB folia ppf na allegro

0

@MesQueUnClub96 Heat przegralo w nocy

0

@MesQueUnClub96 juz 1:0, oby Suarez cos ugryzl dzisiaj

0

@Bernard777 plus pozostalosci, nawyki po Santosie

0

@FcPortoFan1999 i cyk brameczka, obrona jak w ekstraklasie co? az lezka sie zakrecila

0

@FcPortoFan1999 reklamy najwazniejsze, ametykance musza miec czas zeby hotdogi sobie przygotowac

0

@FcPortoFan1999 wychodza juz :D pada dezzcz mocno

1

@Lionel_Messi10 witamy serdecznie po przerwie i odliczamy minuty do meczu

0

@mekston widzialem wlasnie na insta, tylko to zawodnik pozyskany z uniwersytetu, raczej nie mozna go brac powaznie jako wzmocnienie

0

@FcPortoFan1999 w sumie tak, chociaz Prodiż zauwazylem, ze lubi wine za aktualną sytuacje zrzucic na Santosa, jakby zapomina, ze mogl wygrac chociaz jeden mecz wiecej i nie bylo by barazy

0

@FcPortoFan1999 jak juz pisalem wczesniej, porazka im sie nalezy i prawdziwy nowy start, a nie jakies durne wywiady Robercika i jeszcze wieksze mieszanie

0

@FcPortoFan1999 byle do wtorku :D

0

@FcPortoFan1999 a jaką opinie o KTS Weszlo kolega ma?

11

@Kuba_1 tak, Leo sie wypowiadal iz zamierza po zakonczeniu kariery zamieszkac w Barcelonie i chcialby zeby chlopaki trenowali w szkółce

0

@tristan87 wlasnie nie bylem pewny czy Suarez jednak nie na kadrze, na wiki widnieje, ze powolany...

1

@FcPortoFan1999 tak jest, godzina 19 prosze pana, nie ma potrzeby pobudki robic w srodku nocy

3

dzisiaj meczycho, bedzie ogladane @mekston? Drugiego kolegi nie oznaczam gdyz dalej na banicji przebywa, oczywiscie nieslusznie skazany:)
oznacze za to @FcPortoFan1999, moze skusi sie jako, ze ekstraklasy brak
edit: jednak kolega @Lionel_Messi10 juz wypuszczony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@slayer Pele, Xavi Simons, Xabi Alonso, Sergio Busquets...

0

@ShawnC mial setke, ktorej nie wykorzystal by dobic Liverpool, on mi sie z tym kojarzy

4

@Visca_barca transfer Dembele do Barcy, z nim związana jest porazka z Liverpoolem i panowanie Bartomeu jak równiez odejscie Messiego czyli calkowite postawienie na prawej stronie Dembele

0

@TR3YWAY wymienic za Lewusa

6

@Czajka90 ojejku

1

@Kuba_1 boshe swiety, dresy totkow nosil, ludzie kochani, kto to widzial

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje, ze Grosicki, Lewus i Szczesny zakonczą kariere reprezentacyjną we wtorek. Uwazam, ze odzyje wtedy i Milik, ktory bedzie gral czesciej z Piatkiem czy Swiderskim, nie bedzie tak spiety jak przy Zugajce. Tam jak napisalem wczesniej panuje kolesiostwo, Skorupski juz pare razy dawal to do zrozumienia

0

@FcPortoFan1999 oczywiscie, ze nie. Na euro bedzie w dziąsło co mecz, szkoda sie tam wybierac, bedzie wstyd. Szczerze to wolalbym zeby nie jechali i zaczela sie budowa nowej kadry, zeby kilku zawodników jak Szczesny czy Lewus zakonczyli kariery w reprezentacji, wedlug mnie to wlasnie oni mają grupe wzajemnej adoracji i inni zawodnicy nie czują sie tam swobodnie i grają z kolkiem w tylkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?