Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to premier league, do konca trzeba ogladac:) 3mam kciuki
2
@FcPortoFan1999 no i pieknie Aaron sfaulowal. Pare lat temu mu Meska V class przerabialem. Dobrze sie spisal :D
0
@Rust_Cohle ten Nunez nie wykorzystal, teraz to sie zemscilo. Dobic to united zryte powinni
0
@rob1500100900 juz co najmniej 3 bramy Live powinno miec
0
@FcPortoFan1999 co ten Nunez znowu, no ludzie kochani ile on musi miec sytuacji
0
@FcPortoFan1999 byle legia w dziąsło:)
1
@Robert_Kubica byl w trakcie, ale sraczka na koniec, choragiewka poszla w gore:)
0
@Gibbon_FCB no jak tam lubisz:)
0
@Sinirsey Arsenal bo Arteta, City bo Pep?
2
@Herato oby to wlasnie Liverpool zgarnal majstra, ostatni sezon Kloppa i City sie juz nawygrywalo
0
@Stinger_ nie zrobi:)
0
@Bernard777 raczej Liverpoolowi:)
0
@FcPortoFan1999 a z pileczki co dzisiaj w planach? ja sie skusze na City i Arsenal
3
@Mattems spokojnie, to tylko aktualne chwilowe podniecenie i wiele osob kolejny raz dalo sie nabrac na Xaviego i jego brata. Jezeli Barca nie da rady pokonac PSG i zaprezentuje sie slabo zacznie sie wywalanie Xaviego i jechanie po nim, tak sie zyje w Barcelonie:)
0
@Rewolucja123 winstrol
0
@Cule1234 wymiana za Fateusza...
1
@Tarins chetnie oddalbym gwiazdora de Jonga, ktoremu nie chce sie wspierac obrony. Czy pod jego nieobecnosc Barca gra slabiej? Jak nie widac roznicy to po co przeplacac:)
1
@Bobo25 no to ebac wisle w finale:)
0
@Bobo25 potwierdzam :D Lech jeszcze jest ok ;)
0
@Rust_Cohle porazka United cieszy i bawi na równi co Totkow
0
@FcPortoFan1999 w finalach grac beda, ekipe i kase tez mają podobno, kiedy jak nie teraz?
0
@takisobiektos @FcPortoFan1999 zdobeda te Clippersy mistrzostwo kiedys czy gen Totkow?
1
@FcPortoFan1999 o to dobry pomysl jest, z Nico bylo by mu razniej.
1
@FcPortoFan1999 wypozyczenie, wypozyczenie... kontrakt bardzo wysoki i jezeli ktos sie zdecyduje go kupic i dac mu podobny kontrakt to chyba tylko arabscy
0
@FcPortoFan1999 no podobna sytuacja do Barcy w Madrycie, fakt. Odnosnie szansy gry w europie chodzilo mi bardziej czy uzyskaliby licencje, duzo newsow sie pojawilo, ze aktualnie nie spelniają wymogów uefa, wiec czy udalo by im sie czy jednak inny zespol zagralby zamiast Wisly
0
@Monegros @FcPortoFan1999 mi tak naprawde obojetne, poza Barca nie kibicuje zadnemu innemu klubowi. Ogolnie jest to szansa dla Pogoni na pierwszy w historii puchar, a z drugiej strony to niezly psikus by Wisla sprawila wygrywając i ciekawa by byla sytuacja czy udalo by im sie zdobyc licencje na gre w europie.
0
@FcPortoFan1999 komu w finale zamierzasz kibicowac?
2
@Donnie_Darko obrona panie kolego, to jest ich bolączka. Callender jest dobrym bramkarzem i pare razy juz ich ratowal, ale srodek obrony to dramat. Niby zrobili kilka wzmocnien, ale dalej nie ma tam kozaka. Co ciekawe wiecej bramek stracili w ustawieniu z trzema srodkowymi obroncami niz w 433
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro bedzie wymowka, ze sa w rytmie meczowym, a Barca miala za duzo wolnego... czego nie rozumiec? :D