Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oskar, a Ty urlop na majówke wziales?
1
@Lionel_Messi10 niestety Heat przegrali... kiedys sie tak zastanawialem kiedy Leo z ekipą sie wybiorą na NBA no i prosze, czekali na playoff
a Busi w bluzie Miami
2
@Kozinho. Davidowi i Victorii
0
@Kozinho. Bobek wali brame z wolnego to swiat sie konczy :D
0
@Pawci023x prowizje za realizacje, ale podatek nie
1
@HighestInTheRoom to co 3ma w ręce ogarnia dwie zony :D
0
@mekston Leo go wywali
0
@FcPortoFan1999 no tak, ale wstac trzeba. Wiesz, moja narzeczona jest super, ale opuszczanie łóżka dla meczu moze wkurzac, nadrabiam kawą do łóżka i sniadaniem. Do tego akceptuje moje wybryki z siłownią i dietą
0
@FcPortoFan1999 Krecidly nie znosze, straszne egoista. Do tego zdrajca musze napisac niestety
0
@FcPortoFan1999 u mnie kolego wyglada, ze polfinaly i final bede ogladal w australii to musze wstac bardzo wczesnie
0
@VegetaPolska @FcPortoFan1999 pewnie, ze tak. Oboje chlopaki macie racje. Pierwszy mecz bedzie najwazniejszy, drugi to bedzie Czestochowa. Ale, czy nie tak sie zdobywa puchary?
3
@FcPortoFan1999 zajebiscie, wole mecze wczesnie bo czasami to na drugiej polowce zasypiam i moja Ash sie wkurza, ze na kanapie spie
0
@FcPortoFan1999 Dominik ma dobre serce, to widac. Mysle, ze presja u Stano go zjadla. Wczesniej tez kopowial artykuly, ale kto tak naprawde tego nie robi
4
@GeneralXavi a ja wierze. Tuchel robi to samo z Bayernem co zrobil z Chelsea kiedy wygral lige mistrzow. Rozwalil druzyne, wypial sie na lige, ale kiedy przyszla liga mistrzow wygrali i to z Man City Pepa. Gosc jest trudny, ale potrafi mobilizowac, z PSG tez byl w finale
1
@FcPortoFan1999 dlatego napisalem Trynkiewicz
1
@JohnnySilverhand PSG no bo Lucho
0
@FcPortoFan1999 proste, najgorszy jest Wlodarczyk vel Trynkiewicz
1
@FcPortoFan1999 no wlasnie, niech chlopak cieszy sie zyciem
2
@FcPortoFan1999 Dominik spoko gosc, nabroil, wiadomo, jak kazdy ma cos za uszami. Jakby kazdego mieli rozliczac to nikt wolno by nie chodzil, na pewno nie ja. Relacje z Argentyny byly super. Stano go troche wykorzystal
0
@Rust_Cohle @FrankliN7
1
@FCBMati10 Barca to kultura, styl zycia, silownia
1
@Rust_Cohle @FrankliN7
0
@Zoker Lewy out
0
@JohnA prawda jest taka, ze nie ma lepszej szkoly niz praktyka, wiem po sobie. Liceum nic mi nie dalo, auta zaczalem robic jak sie roz... teraz jezdze Ferrari, Lambo, nawet na yt sie znalazlem
0
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 Ty naprawde jeszcze w liceum jestes?
1
czy to jest sezon Harrego? Czy wygra lige mistrzow? Tuchel pokazal z Chelsea, ze odpuszczajac lige da sie wygrac lige mistrzow
15
Gundo ma mentalnosc zwyciezcy, nie gryzie sie w jezyk
3
@Pawel13sz no co Ty, guzik sie trzyma, nie pękł
0
czy defensywny pomocnik to najwazniejsza pozycja w obecnej pilce? Jak pokazuje nam liga mistrzow i brak Busiego, błędy obroncow w rozgrywaniu to DM jest priorytetem
0
@Transu96 @Transu96 prawda jest tak, ze bez defensywnego pomocnika nie da sie budowac skladu