0

@Lanosss ps. Borek dzisiaj znowu Bulke sprzedawal, do grona dolaczyla Barcelona :D

0

@FcPortoFan1999 co dzisiaj ogladamy? czy Wisla pokona Piasta i awansuje do finalu niczym Kaiserslauten?

1

@Lionel_Messi10 niekoniecznie:) cos mi sie wydaje, ze nike nie powiedzialo otatniego slowa i nie odpusci tak latwo. Czekaja nas dalsze negocjacje

0

@MesQueUnClub96 grasz w kosza?

2

@Lionel_Messi10 rosnie kolejny terrorysta:)

0

@ViscaelBarca2007 widocznie tym chlopakom brakuje luzu

0

@Cule1234 tak czulem, wroci jak bedzie godzien zalozyc 10

2

@Arden robie w autach i czesto jezdzilem do zatrzasnietych samochodów i filmik to sciema:)

0

@FcPortoFan1999 Gornik Legia ogladal nie bede to pewnie cos wpadnie...

0

@FcPortoFan1999 no i znowu mnie nabrales na tą ekstraklase... :(

0

@FcPortoFan1999 kto w koncu tym trenerem bedzie?

0

@FcPortoFan1999 wlaczylem, po wczorajszym hicie premier league zle nie moze byc

0

@FcPortoFan1999 w sumie dzisiejszy mecz moze dac odpowiedz szybciej niz nam sie wydaje

0

@FcPortoFan1999 e no panie, troche Cie tu ponioslo, 9pkt do trzeciego miejsca... ten sezon mają dobry, ale przyszly to watpie, bedzie wyprzedaz

0

@FcPortoFan1999 Stal - Lech, ogladac? co to bedzie?

3

@MarshallLAW de Jong, gosc nie angazuje sie totalnie w obrone, nie widac zeby zespol nie radzil sobie bez niego w ataku. Warto zauwazyc, ze tracimy mniej bramek bez niego. Dodatkowy plus jego sprzedazy to duzy zysk plus zwolnienie jego kontraktu, ktory jest jednym z najwyzszych w klubie

1

@FcPortoFan1999 zaczac trzeba panie, polecam warto, do tego jalas pileczka, bieganie. Wiem po sobie, 37 lat juz i zero brzucha. Forma jak u malolatow :)

1

@FcPortoFan1999 silownia, forme robic

3

@kamilop zgloszony... prima aprilis

1

0

@P33ck oby sie nie rozkrecali, remis dobry dla ligi i niech Liverpool zgarnia majstra na pozegnanie Jurgena

0

@sidi12843 byly rano

2

@Kondziubarca kolejne wypozyczenie pewnie, jak De Zerbi zostanie w Brighton to go zgarnie na kolejny sezon do wspolnych kolacyjek

2

@mekston De Zerbi ufa mu bardzo jak juz podkreslal wielokrotnie, moze znowu jakas kolacja na chacie bedzie

0

@FcPortoFan1999 Bulka juz druga wpuscil, Borek zaszkodzil

0

@FcPortoFan1999 70 minuta minela, a Fateusz dalej na lawce...

0

@FcPortoFan1999 bardzo dobrze, bedzie widowisko

2

@Rust_Cohle na zblizeniu naburmuszony jakos wyglada... Brighton takie fajne przeciez, wloski Settien top

0

@FcPortoFan1999 no tak by pasowalo by Liverpool zgarnal majstra. Duzo kibicow Barcy jest za City bo Pep, za Arsenalem bo Arteta, to dzisiak dwubiegunówka bedzie. Idac tamim tokiem to kibicowac trzeba PSG bo Luis Enrique, a kibice Benfici są za Sportingiem bo Amorim...

0

@FcPortoFan1999 no i cieszy, ze premier league ogladasz dzisiaj. Liverpool wygrywa, a City Arsenal remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?