0

@arasz1819 przeciez oni dalej mysla, ze im uzna...

1

@Kessie niby tak, ale moglby byc remis. Moglby Liverpool zgarnac majstra na pozegnanie Jurgena

1

@kakusus Raphini to blizej do Antonego, niestety...

0

@tbas rano jeszcze mial szyć sam koszulki wedlug Romero, pozmienialo mu sie

0

@jedrek7000 Pep kiedys tez mial Ferrana :D

3

@Lionel_Messi10 nie trawie pacjenta i jego blizniaka Antonego

3

@Pedri16Future oby oby, ile mozna, czas na Liverpool

0

@FcPortoFan1999 nie dobrze, slaby sezon Lecha

0

@FcPortoFan1999 ale lipa

1

@FcPortoFan1999 no wlasnie i dziwi mnie tez sytuacja Lechii, super stadion, zycie nad morzem. Przeciez tam by sie zylo i gralo pilkarzom elegancko, a tak to marnowany potencjal na zapleczu

1

@MesQueUnClub96 gdyby nie kolano...

0

@FcPortoFan1999 no to jest hit, ze przez tyle lat i z takim potencjalem do Szczecina nie zawitalo zadne trofeum

1

@BulaKG w tym sezonie @FcPortoFan1999 wspiera Pogon Szczecin jezeli dobrze pamietam

1

@FcPortoFan1999 a kto to ten drugi? Jordan nie da rady juz, Kobe tez nie bardzo

2

@MesQueUnClub96 to dobrze, fajnie jakby Liverpool zgarnal majstra, Klopp pieknie by sie pozegnal. Troche za duzo dominacji City

0

@Blanco16 @blakkudium to news od Romero, nie ma co brac go powaznie. Absurd goni absurd. Zerwanie kontraktu z Nike laczy sie z karą dla Barcy, nastepnie wspolpraca i produkcja przez hummel tez bez sensu bo skonczy sie tym, ze koszulke bedzie mozna kupic jedynie przez neta lub stacjonarnie w Botidze. Kto zajmie sie dystrybucja do sklepow na swiat? Po tych calych zabiegach kontrakt z puma, ktorej oferta nawet nie zblizy sie do nike

2

@Lionel_Messi10 el clasico mls dla Interu, pieknie. Bardzo cieszy gra Suareza. Chlopaki sie rozkrecili. Fajnie, ze Taylor sie wpasowal. Czas na mecz w pucharze mistrzow:)

0

@mekston skad taka dziwna decyzja? przeciez to jest puchar krajowy. Czyli Inter bedzie gral w MLS, lidze mistrzow concacaf i Leagues Cup? przeoczylem cos?

1

@Lionel_Messi10 ogladniete, zabieram sie teraz za: Messi przedstawia sie Ameryce

1

@Lionel_Messi10 dzien dobry, sobota, wolny czas, kawa jest i zaczynam ogladanie dokumentu o Leo:) pozdrawiam i zycze sukcesow

0

@ranger3120 na tvn o 20 dzisiaj, sie zastanawiam czy obejrzec... nie jestem fanem sf

0

@Kuba_1 tak było, tak jest i tak będzie

0

@ElTomas no i spotkal kilka dni temu:)

17

de Ligt do Barcy? Raczej de Jong do Bayernu...

1

@Arden no to ladnie Ludwiczek błysnął...

0

@takisobiektos Swiecicki widocznie tez pokrzywdzony

0

@kanver_ a jaka to różnica?

1

@MOLESTA @FcPortoFan1999 zabiera Xaviera do Porto
edit: i jego brata oczywiscie

0

@Arden Xavi bądź mężczyzną i dotrzymaj słowa, odejdź! Nie bądź zmienny jak kobiety

0

@Skila_nie_kupisz Sporting?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?