Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Nkunku po kontuzji wrocil i sie niezle prezentuje. Dobry rowniez jest Disasi, Gusto, Petrovic. Najwiekszą porazka to chyba jest Mudryk, ale to raczej kazdy wie
1
@sidi12843 raczej bez wiekszych fajerwerkow, przewaznie dostaje szanse w drugich polowach meczow. Osobiscie liczylem, ze Marquez bardziej na niego postawi. W reprezentacji gra duzo lepiej, zobaczymy jak sobie poradzi w przyszlym sezonie. Na pewno bedzie mial mniejszą konkurencje
3
@Kuba_1 no fakt :D nie rzucil sie by zaslonic wybuch granatu
5
@Kuba_1 pierwszy zamach, a ochroniarz Leo bez reakcji :)
0
@Criss18Barca są przewoznicy co jezdzą typowo z paczkami, cena 100-150zl
0
@FcPortoFan1999 zgadza sie, moze wlasnie taki charakterny, potrafiący krzyknąc trener jest Barcelonie potrzebny
0
@FcPortoFan1999 paradoksalnie Conceicao wpisuje sie w slowa Laporty, jest to utytuowany trener...
1
@LM10GOAT dzieki wielkie, przegapilem tego tweeta
0
@FcPortoFan1999 gdzie ten news z Conceicao? duzo osob sie rozpisuje, a ja chyba slepy
0
@mekston nie ma go nawet na lawce, inter podal sklady na imsta bez Leo
1
@Romario87 dzisiaj o 10 bedzie w kanale sportowym, po co wiec czekac :)
1
@ricardo0705 mam dokladnie identyczne zdanie. Jak na razie to zaczyna wygladac jak nowe TVPis
0
@FcPortoFan1999 ja to sie przyznam, ze jakos bardziej za Benfica w portugalii:)
4
@Lionel_Messi10 Pep wie co dobre...
1
@Safrani tez nie bede bywalcem tego kanalu, interesuje mnie sport. Nie lubie wiecznych afer i dramy
0
Dylemat, Inter - Juve czy Real - Atletico w niedziele?
@FcPortoFan1999
1
@Cule2013 wybrales lepszą, tańszą i bezproblemową droge. Rowniez jestem zwolennikiem tej opcji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston @FcPortoFan1999 moja dziewczyna jest z australii, prosze kibicowac poprawnie:)
0
@Drozdu7 Tottenham
0
@jacobFCB i mozna by Wu Leia z powrotrm sciagnac do hiszpanii
0
@jakub1906 Collins czy to Ty? Lepiej oddaj komus innemu ten Sosnowiec do kierowania
1
@Kinginiesta byl, ale pamiec jest krotka
0
@Firestone o jest Adrianek, wiecznie niezadowolony
1
@Kratos1990 no tak myslalem, 4 godziny z Rudzkim to raczej strzal w kolano, gosc jest mega nudny i odpychający. Mialem ogladnac z odtworzenia, ale odpuszczam ze wzgledu na niego
1
@Kratos1990 czyli nie bylo zapowiadanych fajerwerków?
5
@draxidox czyli bez niespodzianek... nie potrafie zrozumiec fenomenu Rudzkiego, ze biorą go do programów jak ten odklejeniec zawsze zachowuje sie jakby na jakims chaju byl cieszac sie sam do siebie.
1
@skubi99 daj spokoj:D gosc ewidentnie zyje w jakims swoim swiecie, jakby zjarany byl i cieszy sie do siebie. Rodzinie trzeba wspolczuc
0
@Arden teoria chaosu wedlug Lewusa
0
@tristan87 juz wole z odtworzenia obejrzec, mozna przynajmniej nudziarza Rudzkiego ominac