0

@P33ck Nkunku po kontuzji wrocil i sie niezle prezentuje. Dobry rowniez jest Disasi, Gusto, Petrovic. Najwiekszą porazka to chyba jest Mudryk, ale to raczej kazdy wie

1

@sidi12843 raczej bez wiekszych fajerwerkow, przewaznie dostaje szanse w drugich polowach meczow. Osobiscie liczylem, ze Marquez bardziej na niego postawi. W reprezentacji gra duzo lepiej, zobaczymy jak sobie poradzi w przyszlym sezonie. Na pewno bedzie mial mniejszą konkurencje

3

@Kuba_1 no fakt :D nie rzucil sie by zaslonic wybuch granatu

5

@Kuba_1 pierwszy zamach, a ochroniarz Leo bez reakcji :)

0

@Criss18Barca są przewoznicy co jezdzą typowo z paczkami, cena 100-150zl

0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, moze wlasnie taki charakterny, potrafiący krzyknąc trener jest Barcelonie potrzebny

0

@FcPortoFan1999 paradoksalnie Conceicao wpisuje sie w slowa Laporty, jest to utytuowany trener...

1

@LM10GOAT dzieki wielkie, przegapilem tego tweeta

0

@FcPortoFan1999 gdzie ten news z Conceicao? duzo osob sie rozpisuje, a ja chyba slepy

0

@mekston nie ma go nawet na lawce, inter podal sklady na imsta bez Leo

1

@Romario87 dzisiaj o 10 bedzie w kanale sportowym, po co wiec czekac :)

1

@ricardo0705 mam dokladnie identyczne zdanie. Jak na razie to zaczyna wygladac jak nowe TVPis

0

@FcPortoFan1999 ja to sie przyznam, ze jakos bardziej za Benfica w portugalii:)

4

@Lionel_Messi10 Pep wie co dobre...

1

@Safrani tez nie bede bywalcem tego kanalu, interesuje mnie sport. Nie lubie wiecznych afer i dramy

0

Dylemat, Inter - Juve czy Real - Atletico w niedziele?
@FcPortoFan1999

1

@Cule2013 wybrales lepszą, tańszą i bezproblemową droge. Rowniez jestem zwolennikiem tej opcji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston @FcPortoFan1999 moja dziewczyna jest z australii, prosze kibicowac poprawnie:)

0

@Drozdu7 Tottenham

0

@jacobFCB i mozna by Wu Leia z powrotrm sciagnac do hiszpanii

0

@jakub1906 Collins czy to Ty? Lepiej oddaj komus innemu ten Sosnowiec do kierowania

1

@Kinginiesta byl, ale pamiec jest krotka

0

@Firestone o jest Adrianek, wiecznie niezadowolony

1

@Kratos1990 no tak myslalem, 4 godziny z Rudzkim to raczej strzal w kolano, gosc jest mega nudny i odpychający. Mialem ogladnac z odtworzenia, ale odpuszczam ze wzgledu na niego

1

@Kratos1990 czyli nie bylo zapowiadanych fajerwerków?

5

@draxidox czyli bez niespodzianek... nie potrafie zrozumiec fenomenu Rudzkiego, ze biorą go do programów jak ten odklejeniec zawsze zachowuje sie jakby na jakims chaju byl cieszac sie sam do siebie.

1

@skubi99 daj spokoj:D gosc ewidentnie zyje w jakims swoim swiecie, jakby zjarany byl i cieszy sie do siebie. Rodzinie trzeba wspolczuc

0

@Arden teoria chaosu wedlug Lewusa

0

@tristan87 juz wole z odtworzenia obejrzec, mozna przynajmniej nudziarza Rudzkiego ominac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?