Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 nowe wcielenie Rodmana, jeszcze tylko brakuje sukni slubnej
0
@deszczyk89 a ta vóda po 10zl jest jeszcze? patrzyles?
0
@Danny Gaucho no to dobre bardzo :D moze poleciec kolejny pozew
0
@FcPortoFan1999 Lech na mistrza, Rumak top
1
@Lionel_Messi10 patek tiffany na lapie, taniocha :D
1
@Gaz podaj liste nazwisk
13
@Fabik87 to niech Pep dalej zachwala De Zerbiego i niech idzie do City. Ferguson rowniez zachwalal Moyesa i widzial w nim nastepce, skonczylo sie to kompromitacją
1
@MESSIah16
1
@mrboom nie bylem i kilka znanych mi osób ma podobną opinie jak Ty. Bylem za to na wyscigach 1/4 mili i na torach silverstone oraz goodwood, wszystko jednak bylo ekscytujace na poczatku. Pozniej jednak stalo sie to monotonne
1
@FcPortoFan1999 dzieki za propozycje, ale nie. Totalnie nie jest to dla mnie ciekawe, podobnie jak zuzel. Pilka jest na pierwszym miejscu i czasami ogladne cos z NBA, ale glownie ciekawsze wydarzenia czy zagrania. Co ciekawe F1 tez sledze tylko wyniki i tez ogladne tylko jakis skrót mimo iz prace mam zwiazaną z Ferrari czy Lambo... przejadlo mi sie po prostu dosc mocno
3
@FcPortoFan1999 nie pamietam zebym kiedykolwiek ogladal, moze jak jeszcze Malysz skakal to tv w domu rodzinnym byl włączony
3
@Nazio_87 ale czy skłamał?
0
@A4ron proste, ze Douglas. Zawsze to lepiej w Barcy sie pojawic niz w totkach czy bayernie, dwa zryte kluby
0
@KrwawiaceoczyVEB przeznaczenia nie da sie oszukac
0
@mekston trzech to juz nie upchają...
0
@kanver_ oj jak dales czysto na Legie to faktycznie moze byc ciezko, ale wysoki remis jwst do ugrania co juz pokazali w tym sezonie. Moze jakis farfocel bez Muciego uda sie wturlac
0
@kanver_ a czemu?
0
@Herato 10, 7 dopiero w tym sezonie dostal męczennik, a z 10 Kylian biega w reprezentacji i pewnie gdyby nie Neymar to w PSG rowniez mialby dyche
3
@FcPortoFan1999 klimat jak na Luton :D
1
@Lionel_Messi10 no to przekonales i fajnie, ze adidas usunal napis, a zostawil samo logo plus logo Leo, kto ma wiedziec to wie:)
1
@Emhyr do tej pory nie odpialem, ciezko sie wyplątać...
1
@Lionel_Messi10
https://www.adidas.com/us/messi-tee/JG8862.html
ta mi sie zajebiscie podoba z przodu, to Miami z tylu do tego 0 nie do konca mi pasuje
co myslisz?
adidas co jakis czas wrzuca nowe koszulki lifestyle z logiem Leo to moze sie jeszcze wstrzymam z zakupem, jest dylemat
wole w takich bawelnianych mecze ogladac niz zakladac typowe meczowki
1
@Lionel_Messi10 bedziesz ogladal? ja odpuszczam bo rano mam trening po 8, musze byc wyspany, wiec tylko skrot ogladne
2
@FcPortoFan1999 naprawde az tak chcesz Xaviera? :D
2
@cules100pro nie ma co go powaznie traktowac, podrobka naklejki na kibel
0
@FcPortoFan1999 aktualnie jest team Flick, jezeli to nie wypali dopiero wtedy będe dopuszczal mysli o innym trenerze
0
@FcPortoFan1999 Jak Tuchela lubiałem i kibicowalem mu w Chelsea tak aktualnie troche sie boje co pokazuje jego Bayern. Nie strasz ludzi o poranku :D
0
@NeroTFP1 wiadoma sprawa
2
@Lionel_Messi10 chodzi mi o to, ze Henry jest francuzem i moze kiedys zareaguje na brednie na temat Leo. Chory czlowiek nawoluje do agresji. Wydaje mu sie, ze PSG ma jakies wartosci...
3
@Lionel_Messi10 Rothen jest strasznie zryty, ewidentnie ma jakis kompleks Leo. Strasznie bredzi, ale tak to jest, niespelniona kariera i teraz szuka pieniedzy w mediach. Mam nadzieje, ze ktos te brednie w koncu utnie , moze Henry...