Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr sraj do szamba, TCHÊ TCHERERE TCHÊ TCHÊ :)
0
@TR3YWAY czyli symulowal skubany
1
@mekston a Napoli kupon... czyli forma z dawnych czasów, jednak zeszly sezon to mozna porównac do mistrzowskiego sezonu Leicester
0
@gumaz tylko tyle? na luzie
2
@Messibestplayerintheworld Raphinha, Lamine Yamal, Noah Darvich, Estevao, moze byc malo zawodników na jedną pozycje, trzeba szukac dalej
2
@mrboom Gilardino
0
czyli zamiast Interu bedzie kolejne el clasico, pewnie Real tez sie zdecyduje na wyjazd do USA, aktualnie najbardziej popularny teren dla wiekszosci klubów na presezon
1
@Ojciec5tkidzieci patologia, niestety w takiej rodzinie zostalem wychowany. Przyznam sie, ze odbilo sie to na psychice. Temat rzeka
1
@jacobFCB moze i tak, dla mnie czy dla nas jest to irytujące gdyz gra w Barcy i ogladamy go raz czy dwa razy w tygodniu. Takie zachowanie przy marnej formie i polaczone z pretensjami budzi jedynie negatywne emocje.
1
@ranger3120 Lewy juz dawno przebil Cristiano, dziwne ze jeszcze nie unosi sie nad ziemią
0
@jakub1906 jedyna wlasciwa prawda! Chociaz Pele to tez byl fenomen i fotel dzieli z Leo
0
@Gaz wystarczylo sprzedac Dembele w odpowiednim momencie, bylaby kasa na kontrakt Messiego i dwa, nie sluchac doradcy Pique, ktory w danym czasie mieszal
2
@MarioVeB! z Choroszczy i ze Straszęcina
35
przeciez Lewus juz dawno sie wzoruje na Cristiano, strzela wiecznie fochy, macha łapami, ma pretensje do kolegów, daje durne wywiady w niewlasciwym momencie i nie na temat, nagrywa cringowe tiktoki, uwaza ze wszyscy źli tylko nie on. Nie dosc, ze Robus to jeszcze Ania podobne hasla jak Georgina strzela, obie twierdzą, ze wszystko same zdobyły
1
Robert tiktoker
@MesQueUnClub96 @Lionel_Messi10 @Kondziubarca
1
@MarioVeB! https://www.meczyki.pl/sportbuzz/krotko/308001
tu masz odpowiedz
0
@pasquda @Tridente2015 ten moj komentarz jest oczywiscie w formie zartu:) co nie zmienia faktu, ze Barca potrzebuje defensywnego pomocnika z topu, ale jest to narazie tylko marzenie
4
Kimmich przyjdzie w lecie do Barcy, Flick za Xaviego i Robert sie odrodzi, tak to widze, na bank tak bedzie:)
1
https://www.meczyki.pl/newsy/to-brak-szacunku-szef-psg-skarcil-leo-messiego-ma-pretensje-do-mistrza-swiata/230178-n
@Lionel_Messi10 gdyby Nasser i PSG bardziej docenili Leo, ten by sie odwdzieczyl i podejrzewam, ze lige mistrzów mogli by zgarnąć. Chyba za bardzo Kylian musiał tam świecić
2
@Arys poszukaj instagrama i pisz do niej, moze akurat ukujesz
0
@RobiS jak widac wedlug wielu jest to ciekawe, niestety takie mamy panstwo
1
@Rewolucja123 coraz wiecej tych znaków na niebie sie pojawia... za wczesnie zwatpilismy w Xaviera
3
@Lionel_Messi10 szefie, prosze o oznaczanie mnie w takich postach:)
1
@Emhyr Salah do Milanu
1
@Lionel_Messi10 a tą ciekawostke to ja znam, sprawdzilem go :D no i przyjal obywatelstwo USA i jest aktualnym reprezentantem
2
@Lionel_Messi10 tam srodkowego obronce potrzeba
1
@Lionel_Messi10 wiem wiem, ze w lecie. Tylko czy na pewno i czy jednak nie jestem za stary, w Realu juz jednak grywa coraz mniej...
1
@LaminekYamal w Londonie mieszkam, z Mielca pochodze, niestety... :D
0
@LaminekYamal co masz na mysli? :D
1
@LaminekYamal Kielos