Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska w Londynie mieszkam i tam poznalem
1
@VegetaPolska zebys wiedzial, bylem w zwiazku z azjatką i polki nie mają podbicia. Nie bylo szukania afer, dramatow, dziwnych akcji
0
@FcPortoFan1999 czyli odradzasz dawac pewniaka na kupon? :)
0
@Firestone apropo Stanowskiego, kto robi wieksza kariere aktorska, Janoszek czy jego zona reklamujaca jakies leki na srake itp? Jak uwazacie?
8
co za cyrk :D jak sie oglada Xaviniete to wyglada jakby tam nie bylo zadnych zalozen taktycznych, kazdy zawodnik gra co innego, sami nie wiedzą czego trener od nich oczekuje
1
@takisobiektos no wlasnie i dalej oferta nike dla Barcy jest duzo lepsza od City, a Milan to nawet nie miesci sie w pierwszej dziesiatce, na czele w dalszym ciagu pozostaje Adidas i Nike
3
@hayek przypomne iz dzisiaj jest dzien swietych niewiniatek i taki news jest nie warty za wiele. Prawda jest tez taka, ze Nike nie odpusci swojego 'flagowego' klubu pilkarskiego, a puma czy new balance nie jest w stanie przebic ich finansowo
1
@arsenallondyn0 polecam Fauda oraz Top Boy
1
@sevs tomb raider! :D
6
@bartas97 bede gral w gre
3
co za cringe z tą maską, wszedzie wrzucona ta fotka, wyglada w niej jak z pocieraczy dla cuckoldow
7
Te newsy to tylko po to by wyciagnac od Nike wiecej kasy. Prawda jest taka, ze Nike nie odda najbardziej rozpoznawalnego klubu pilkarskiego, ktory sponsoruje. Puma nie jest tez w stanie przebic finansowo Nike
1
@Bernard777 nie ma sie co dziwic, Boehly urzadzil sobie tam pralnie kasy, bramkarz to Petrovic kupiony z MLS, gdzie zostal najdrozszym bramkarzem. Kasa wydana na Mudryka poszla czesciowo do rządu Ukrainy na wojne. Pozbywają sie wartosciowych zawodnikow, a kupuja niby talenty
0
@FcPortoFan1999 ukrainską zgarnie Swiatek za zaslugi
0
@FcPortoFan1999 kandydat do zlotej pilki
0
@Rewolucja123 tęsknie... niby premier league jest, ale nie daje to takich emocji i wahan nastroju co Xavinieta z Pinokiem na czele
0
@Encore kryminal...
3
@TheNekro94 pamieta sie i reklamy nike z nim w roli glownej
8
@WiernyKibicToJa szafki w szatni Barcy nie sa wedlug numerow, posadzili go obok Raphinhi ze wzgledu na narodowosc i na jezyk i obok Lewusa, ze niby mentor...
Lewus bedzie tlumaczyl mu na migi, machał łapami
1
@Gaz mam nadzieje, ze juz w czerwcu pozegnamy kochasia...
0
@Kengo to nie jest zmarnowany potencjal, tam po prostu glowa nie dojezdza, jemu brakuje inteligencji, zwykly jezdziec bez glowy...
1
@4drian0 dajcie spokoj, przez tyle lat tak naprawde nic nie dal Barcy. Gosc, ktory nigdy nie powinien byl trafic na Camp Nou. Wieczne kontuzje, wiecznie zdziwiona twarz, co chwile kabaret z jego agentem i kontraktem. Odszedl i wielkiej roznicy nie widac
0
@NeroTFP1 pzpn musi sie nachapac, a rodzinki i gwiazdy instagrama i tak sie pojawią, no i wiecznie łudzący sie kibice. To gdzie tu problem?
2
@Danny Gaucho faktycznie, tyle czasu garaja, myslalem ze juz przekroczyli
1
a no i Berardi, Koke, Gaya
1
@Herato Akinfeev, Muniain
1
@hayek dzieki za streszczenie, Romano lubie, ale Trynkiewicza ciezko sie slucha wiec sobie odpuszcze
0
@katalonczyk987 no to pewnie tak jak ludzie piszą, ze albo trzeba albo nie trzeba...
0
@gumaz o Anke i Roberta
1
@insp1re top boy, fauda na netflixie