0

@VegetaPolska w Londynie mieszkam i tam poznalem

1

@VegetaPolska zebys wiedzial, bylem w zwiazku z azjatką i polki nie mają podbicia. Nie bylo szukania afer, dramatow, dziwnych akcji

0

@FcPortoFan1999 czyli odradzasz dawac pewniaka na kupon? :)

0

@Firestone apropo Stanowskiego, kto robi wieksza kariere aktorska, Janoszek czy jego zona reklamujaca jakies leki na srake itp? Jak uwazacie?

8

co za cyrk :D jak sie oglada Xaviniete to wyglada jakby tam nie bylo zadnych zalozen taktycznych, kazdy zawodnik gra co innego, sami nie wiedzą czego trener od nich oczekuje

1

@takisobiektos no wlasnie i dalej oferta nike dla Barcy jest duzo lepsza od City, a Milan to nawet nie miesci sie w pierwszej dziesiatce, na czele w dalszym ciagu pozostaje Adidas i Nike

3

@hayek przypomne iz dzisiaj jest dzien swietych niewiniatek i taki news jest nie warty za wiele. Prawda jest tez taka, ze Nike nie odpusci swojego 'flagowego' klubu pilkarskiego, a puma czy new balance nie jest w stanie przebic ich finansowo

1

@arsenallondyn0 polecam Fauda oraz Top Boy

1

@sevs tomb raider! :D

6

@bartas97 bede gral w gre

3

co za cringe z tą maską, wszedzie wrzucona ta fotka, wyglada w niej jak z pocieraczy dla cuckoldow

7

Te newsy to tylko po to by wyciagnac od Nike wiecej kasy. Prawda jest taka, ze Nike nie odda najbardziej rozpoznawalnego klubu pilkarskiego, ktory sponsoruje. Puma nie jest tez w stanie przebic finansowo Nike

1

@Bernard777 nie ma sie co dziwic, Boehly urzadzil sobie tam pralnie kasy, bramkarz to Petrovic kupiony z MLS, gdzie zostal najdrozszym bramkarzem. Kasa wydana na Mudryka poszla czesciowo do rządu Ukrainy na wojne. Pozbywają sie wartosciowych zawodnikow, a kupuja niby talenty

0

@FcPortoFan1999 ukrainską zgarnie Swiatek za zaslugi

0

@FcPortoFan1999 kandydat do zlotej pilki

0

@Rewolucja123 tęsknie... niby premier league jest, ale nie daje to takich emocji i wahan nastroju co Xavinieta z Pinokiem na czele

0

@Encore kryminal...

3

@TheNekro94 pamieta sie i reklamy nike z nim w roli glownej

8

@WiernyKibicToJa szafki w szatni Barcy nie sa wedlug numerow, posadzili go obok Raphinhi ze wzgledu na narodowosc i na jezyk i obok Lewusa, ze niby mentor...
Lewus bedzie tlumaczyl mu na migi, machał łapami

1

@Gaz mam nadzieje, ze juz w czerwcu pozegnamy kochasia...

0

@Kengo to nie jest zmarnowany potencjal, tam po prostu glowa nie dojezdza, jemu brakuje inteligencji, zwykly jezdziec bez glowy...

1

@4drian0 dajcie spokoj, przez tyle lat tak naprawde nic nie dal Barcy. Gosc, ktory nigdy nie powinien byl trafic na Camp Nou. Wieczne kontuzje, wiecznie zdziwiona twarz, co chwile kabaret z jego agentem i kontraktem. Odszedl i wielkiej roznicy nie widac

0

@NeroTFP1 pzpn musi sie nachapac, a rodzinki i gwiazdy instagrama i tak sie pojawią, no i wiecznie łudzący sie kibice. To gdzie tu problem?

2

@Danny Gaucho faktycznie, tyle czasu garaja, myslalem ze juz przekroczyli

1

a no i Berardi, Koke, Gaya

1

@Herato Akinfeev, Muniain

1

@hayek dzieki za streszczenie, Romano lubie, ale Trynkiewicza ciezko sie slucha wiec sobie odpuszcze

0

@katalonczyk987 no to pewnie tak jak ludzie piszą, ze albo trzeba albo nie trzeba...

0

@gumaz o Anke i Roberta

1

@insp1re top boy, fauda na netflixie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?