Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 myslalem, ze to Lewandowscy
0
@okiemtypera_lucaxx95 a jak dzisiaj Liverpool panie? fajne meczycho aie zapowiada
1
@MesQueUnClub96 chyba nie do konca udany, nawet na BR football z tego mocno sie nabijali, wyszla parodia. Przestali go traktowac powaznie
2
@LM10GOAT pinokio sie wytanczyl i pewnie ledwo dyszy dzisiaj treningu, to babsko go wykonczy
1
@Pawel13sz i Xavi dalej trenerem...
0
@tomek8756
tu masz jej współlokatora :D
0
@FcPortoFan1999 mi sie wydaje, ze jak będą mieli okazje zarobic to sprzedadzą co sie da i zagraja tym co maja. Mistrza nie zgarną, a Rumak i tak do czerwca. Zakupy i tworzenie projektu dopiero w lecie
2
@Kondziubarca proste, nie ma sie co czaic. To Ty jestes potrzebny firmie, nie ona Tobie :D
12
@BoreekxD pociagnij do konca tygodnia
1
Xavinieta zgarnie puchar krola i general pozegna sie z klibem w chwale
0
@MESSIah16 poszukaj i poczytaj
1
@MESSIah16 a co tu smiesznego jesli chodzi o Haalanda w Realu? Jego agentka kilkukrotnie wypowiadala sie o checi dolaczenia do Realu, nawet Guardiola w jednym z wywiadow tez powiedzial, ze to prawdopodobne. On ma klauzule 150mln, ktora sie aktywuje w lecie 2024
1
@TR3YWAY zamiast siedziec w domu na dupie to imprezy sie zachcialo, pozniej nawet na treningu nie daje rady. Ta baba go wykonczy
0
@Ptasior Arteta ma pomysly jak Xavi lub odwrotnie, chlopy chca wymyslac pilke na nowo. Oba kluby zatoczyly kolo podczas ich 'panowania'
1
@Culer9002 :D kiedy to prawda, powinno byc duze C
0
@FcPortoFan1999 c jest małe
0
@FcPortoFan1999 masz błąd w swoim nicku
0
@TR3YWAY no tak:D
0
@TR3YWAY sezon pod znakiem rybek i pocierania pieroga, tak to jest jak sprowadza sie szrot
0
@FcPortoFan1999 a o 21 meczycho
1
@Culer9002 Vegeta to jest gosc top:)
2
@ranger3120 https://m.youtube.com/channel/UCPPmbhY6ItAQ4YWuuEM-PKA
tu jego kolezanka z mieszkania :D
4
@ranger3120
2
@DzizuSS zauwazyles, ze sie wszyscy podniecają, a nie zauwazyles informacji na temat jego rejestracji?
0
@PatrykBarca Arteta i Xavi ten sam beton, w grudniu minely 4 lata Artety za kolkiem i tak naprawde Arsenal zatoczyl kolo. Arsenal kupuje zawodnikow srednich podobnie jak Barca i pozniej Arteta i Xavi wymyslaja im nowe pozycje. Cudow z tego nie bedzie
2
@FcPortoFan1999 w koncu dorosną...
0
@FcPortoFan1999 na bank, chyba ma tam chate
1
@FcPortoFan1999 to znak, ze jutro nadejdzie
3
@Jakchcesz szybko, ale bezpiecznie
po pijaku, ale bezpiecznie
0
@MesQueUnClub96 jezeli Barca zostanie z Xavim na lawce w kolejnym sezonie to czeka ich ta sama droga co Arsenal, brak rozwoju. Dlatego nie uwazam, ze Barca ma gorsze perspektywy bo jest szansa na zmiane. Jezeli dojdzie do zmiany trenera to da to nowy impuls, gorzej grac sie nie da