Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 z roku na rok coraz gorzej...
0
@Rewolucja123 czyli szkoda marnowac czas na ogladanie
0
@PatrykBarca sprzedadzą go pewnie po sezonie, gosc tam rok siedzi i nawet po angielsku nie duka. Ostatnio Zinchenko babola zaliczyl to dzisiaj Kubus dostal szanse
0
@Uukasz_93 on sie chyba robil na takiego mentora, ale wyglada to troche zalosnie. W reprezentacji sam mowi, ze nikt do niego nie chce podchodzic, w klubie wieczne pretensje, macha lapami, dal popis jak Yamala potraktowal. Wyglada to wszystko, ze raczej mają go dosc co widac bylo po Felixie czy Ferranie. On jest osobą, ktora jest odpychająca, nie jest mentorem czy liderem na ktorym mozna sie wzorowac
0
@SelloutCrowd no fakt, Slawinski tragedia, nasladowca Borka, zobaczymy co teraz z la liga bonita, ale mysle, ze Pol to bedzie ciagnal. Szkoda Bonjour, Smoku ciekawie ogarnial, paradoksalnie lepiej niz Piela o premier league, a niby taka liga mocna
1
@SelloutCrowd Warge bezbeka wywalil Stano i po jego odejsciu przywrocili go z powrotem, wiec zostanie. To jak tylko dla nich ogladasz KS to slabo
1
@Lionel_Messi10 wedlug mnie zastrzeganie numerow to glupota, mozna oddac hold, przez jakis czas nie uzywac i to wszystko. W nba zastrzegaja numery i pozniej zawodnicy biegają z dziwnymi nie mającymi zadnego znaczenia numeru. W pilce jednak numer niekiedy jest przypisany do pozycji na boisku, jest porzadek i ma to sens
1
@Lionel_Messi10 prezes to zostalo zdementowane. Byly takie spekulacje za czasow Riquelme, ze zostanie zastrzezona 10 ze wzgledu na Maradone. Oddali mu hold, ze rok nikt tego numeru nie zakladal, ale zastrzezenie nie jest mozliwe ze wzgledu na regulacje fifa, numery w reprezentacjach to 1-23, od czasu covidu 1-26
2
@damiano996 chyba przespales kilka dni, to juz dawno zostalo wyjasnione jako sciema, a tylko kibic malo interesujacy sie pilka bralby to na powaznie
0
@Trojanek23 zdementowali juz, byla kiedys podobna sytuacja z Maradona, ale tak jak pisalem regjlamin fifa nie pozwala na zastrzeganie numerow w reprezentacjach
2
@mekston dokladnie, ale karne z francja i kamera na reakcje Messiego plus wstawiona muzyka super. Mi ogolnie nie spodobalo sie jak pytaja Messiego w czym jest dobry poza pilka i ze niby lubi mowic o sobie, a na koniec wstawka z pytaniem do Ronaldo czy jakby zakonczyl kariere czy czuje sie spelniony. Cos tu nie gra, zakrzywianie rzeczywistosci
0
@tristan87 to zastrzeganie numerow to ogolnie glupota jest, w nba szczegolnie. Fifa tak czy inaczej nie pozwoli na zastrzeganie numerow w reprezentacjach, tam sie gra od 1-23, od czasu covidu 1-26. Liga hiszpanska ma dobry system 1-25 dla pierwszego zespolu, dla juniorow i graczy rezerw 26 w gore, tak powinno byc we wszystkich ligach
1
@mekston bardzo :D zwlaszca kapitana, duma narodowa
2
@Pedri16Future @Emhyr u nas by odpalil, wielkie marzenie footrolla, bozyszca co niektorych
6
@MESSIah16 to, ze sami czarni to pikus, tam nie ma zadnych kobiet. Rasista gej?
3
@mekston troche dziwne, nawet poczatek wyglada jakby to portugalia z argentyna wygrala, dziwne troche. Ronaldo pokazany tam jakby mistrzostwo europy zdobyli bez wkladu Santosa, a z nim jako grajacym trenerem. Moze tam jest drugie dno, Netflix nakreca systematycznie seriale z jego babą, moze muszą robic z niego na sile bohatera
0
@clyde uda sie panie, 3mam kciuki
7
@michal26 co ciekawe z Barca B wygral Tercera division, wiele osob o tym zapomina. Wykreowal rowniez wiele talentow, wychowankow klubow, ktore prowadzil
1
@hayek rasistą jest Vini, nie wytatuowal ani jednego bialego na plecach...
0
@FcPortoFan1999 wbrew Twojej rady, na kupon wrzucilem wczoraj Porto:)
0
@FcPortoFan1999 panie kolego, a jak dzisiaj sporting zagra?
3
@MarcelNJ11 Blitz na tv puls, calkiem spoko
0
@Faro przeciez to jest rasizm, zadnego bialego sobie nie wytatuowal
6
@mekston tez mnie to rozbroilo, poczatek to ogolnie wyglada jakby to portugalia wygrywala z argentyną. Z odcinka na odcinek jest duzo duzo lepiej:)
0
@gumaz baciata frotamiento
1
@Roobo niby napierają, 3mam kciuki, wcisną brame
1
@PatrychoO nie bedzie pumy, zostanie nike. Te spekulacje to gra o lepszy kontrakt. Puma nie jest w stanie przebic finansowo nike. Nike placi Barcy 150mln rocznie, a Puma najwiecej placi Man City 70mln
1
@FcPortoFan1999 Probierz na bank zostanie co by sie nie dzialo, zostanie z Kulesza do konca jego prezesowania. Probierz i Kulesza to kumple, co by sie nie dzialo to zaden na drugiego zle nie powie. Dobrze rowniez, ze pozbyto sie Kwiatkowskiego, podejrzewam, ze wiekszosc afer wyciekalo przez niego, teraz chcial nakrecic kolejną z Probierzem i sie w koncu naciął
0
@FcPortoFan1999 dokladnie panie, dokladnie. Ja osobiscie czekam na prawdziwy nowy start reprezentacji, nie ten genialnie zapowiedziany przez Lewusa. Wolalbym zeby sie nie zakwalifikowali na euro i kilku zawodnikow jak Szczesny czy Robus zakonczyli kariey w reprezentacji. Uwazam iz gra zacznie sie zmieniac i bedzie to druzyna, a nie zlepek gwiazdek i roznych niepasujacych do siebie charakterow
1
@Lionel_Messi10 w trakcie ogladania mialem sobie zrobic przerwe na Chelsea, ale odpuscilem, City chyba tez odpuszcze. Teskno za Xavinietą