Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Fermin, Torre, Darvich, Echeverri, Bergvall, robi sie Ajax, liga europy
0
@Encore ach te polskie krolowe, az tronów brakuje...
0
@VegetaPolska nikt Lewusa nie lubi i Krychowiaka mu sciagaja... co za upadek
1
@qbuteq to tak dopiero kolo czerwca mozna sie spodziewac, ale milo z Twojej strony, dziekuje
1
@VegetaPolska podzielam Twoją opinie, nie lubie swiat i wysylania tych falszywych zyczen. w Anglii, gdzie spedzilem kilka lat nie ma takiej spiny. Polacy mają taką mentalnosc, ze w ten czas dostają 'wniebowstąpienia'
0
@HighestInTheRoom co spowodowalo, ze zaczales kibicowac kogutom?
0
@626 https://www.footballkitarchive.com/
wszystkie kluby i reprezentacje
0
@Kuba_1 Stano sentymentalny, na tej fotce widzi siebie, Borasa, Pola i Smoka.
1
@MESSIah16 pilkarzy jest rowniez wiecej i wychowuja ich kluby, koszykarzy wychowuja uczelnie, calkowicie inny system nierealny w pilce
0
@MESSIah16 najgorsi czyli czesto Ci co sie podkladają, to tez jest slaba zasada. Jest to swego rodzaju przekret, kolejny zarobek na hazardzie
0
@Emhyr w ramach zemsty, zakaz pokazywania meczow reprezentacji w tvp, powstaną programy anty pzpn :D
1
@qbuteq wlasnie duzo bylo ogladajacych i nudno nie bylo, co ciekawe liga angielska ma wiele wiecej do zaoferowania, ale program prowadzony przez Piele jest wyjatkowo nudny. Smoku dobrze prowadzil i ciekawe watki z historii wyciagal, tu Stano nie ma racji:)
3
@Rl9k1nG 170-180 mil/h, McLaren 720s na torze Santa Pod:)
5
@Cule1234 male zainteresowanie ligą włoską. Ciekaw jestem jaka jest sytuacja bonjour ligue1, Smoku ciekawie prowadzi, nie jest nudno. Liga hiszpanska to wiadomo, ze ma duze zainteresowanie, angielska rowniez, chociaz Piela zanudza. Program o niemieckiej to odpycha glownie ze wzgledu podniecania sie nad Bayernem Borka i tego klona Jarka Jakimowicza
1
@AFA90 prawda prawda, mam ojca i brata mysliwych i jakby mogli strzelaliby do wszystkiego, a 'pomylek' juz kilka sie im zdarzylo
Ja osobiscie jestem anty do tego 'hobby'
3
@Messibestplayerintheworld byly informacje, ze Veiga nie czuje sie najlepiej u arabskich, nie zaaklimatyzowal sie najlepiej. Byla rowniez informacja, ze moze zostanie wypozyczony, a po wypowiedzi Laporty, ze chca wypozyczyc pomocnika co zna lige to moze mowa o nim
0
wypozyczenie Veigi?
4
@Messibestplayerintheworld @Pawel13sz wypozyczenie Gabriela Veigi
5
@jakub1906 dwudziesty pierwszy wiek, rok 2023, wlasciwie to 2024, a ludzie dalej nabierają się, ze spowiadanie sie do obcego chlopa da im zbawienie itd...
a jedzenie miesa w piatek to zbrodnia niczym morderstwo :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bernard777 cos jak Lewus, widocznie pilka takich potrzebuje, bedzie ich godnym następcą
0
@MesQueUnClub96 oby dzisiaj Bayern sie wysypal ze Stuttgartem i niedziela udana
0
@MesQueUnClub96 tak i trzeba jeszcze raz wejsc w profil lub zdjecie i sie pojawiają
0
@Katalończyk 99 dlatego napisalem chyba :D
2
@Zip jego syn moze to czytac, nie daj Borze ogladac...
8
@Kuba_1 Kopenhage poproszem, tego to juz chyba nie da sie przegrac. Kasa w klubie potrzebna, niech sie Barca jak najdluzej utrzyma w lm
0
@MesQueUnClub96 czemu Cie to dziwi? Zeby isc w dobrym kierunku trzeba reagowac w odpowiednim momencie i to jest ten moment, po co mieli trzymac trenera na sile, ktory nie robi oczekiwanych wynikow
1
Prosze panstwa, Xavi do konca sezonu, powinien sam(prawdopodobnie po odpadnieciu z ligi mistrzow) wydac oswiadczenie o rezygnacji. Nie ma sensu zwalniac go juz teraz w trakcie sezonu i na sile zmieniac go na Marqueza. Niech dogra ten sezon, moze Barca powalczy o Puchar Króla, czy Superpuchar, w Lige Mistrzów nie ma co wierzyć, a Liga juz jest przegrana. W lecie Lapcio powinien postarac sie o porzadnego trenera, ktory zrobi 'rewolucje'
0
@Kamiloza91 @FcPortoFan1999 footroll to ten, ktory chcial Antonego w Barcelonie, szkoda czasu na jego opinie
1
@Lionel_Messi10 no panie pozostaje czekac na mecz pozegnalny i jak tylko będą dostepne bilety to klikac jak najszybciej, obecnosc obowiązkowa