Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer
Ja miałem ostatnio podobnie - czujnik wału korbowego do wymiany był. Ale przyczyn może być wiele.
0
@masq
Co nie zmienia faktu, za prawdopodobnie żaden z zawodników obecnie grających nie da nawet 50% tego ile Messi bez formy...
1
@masq
Rok temu mieliśmy Messiego, teraz go nie mamy.
0
@Colon
Kozak był facet ale miał dużo słabych spotkań gdzie znikał. Jednak jakby wziąć jego prime to top 20 napastników wszechczasów robi.
1
@Adi123456789
Czytałem ostatnio artykuł na którymś z portali sportowych i byłem niemal pewny, że ten rekord (lub jakiś inny?) należy do Messiego i wynosi 22/23 gole, albo coś pomyliłem z liczbą albo z rekordem :)
2
@Adi123456789 @Ying @Transu96
Fakt, mój błąd - 21 bramek, coś mi się pomieszało z innym rekordem Leo.
1
@Transu96 22 mecze z golem, albo 23
1
@Dojaar
Też mi było dane widzieć de Jonga na żywo i wygląda naprawdę bardziej imponująco niż w tv :)
2
@KyngPyng
Mówi się, że na sobotę ma być zdrowy już.
0
Leo Messi chyba dzisiaj nie zagra? Jakaś kontuzja kolana?
1
Teraz +6...WTF...?
2
Ale 4 minuty doliczone to jest spory żart, w obu połowach było bite 20 minut bez gry, samo leżenie...
0
Ale kopa dostał po nodze niezłego...
0
Jak on tego nie strzelił...
2
Araujo jest kotem - czyści co może, stara się dla tych barw, to widać od razu, szkoda trochę, że na taki ciężki czas trafił kiedy wszedł do pierwszego składu na dobre...
12
Napastnicy i skrzydłowi nie mogą to może Araujo to dźwignie :D
2
Ktoś im powiedział, że te wrzutki to gramy tylko jak Luuk jest na boisku?
0
Żebyśmy my się za rok nie musieli 'bić' o awans w grupie Ligi Europy z Legiami, Genkami i innymi Bragami :D
0
Teraz była powtórka bramki - a ter Stegen to co robił? Bo z tego co wiem to bramkarz przy takich sytuacjach albo jest pewny, że złapie/przetnie piłkę albo zostaje w bramce.
2
@zadafcb
Pewnie to, że Kurek nie kończył wielu piłek od 3 seta.
0
@Filipfcb2000 Leon kończy wszystko w ataku, a w przyjęciu jest kulą u nogi od 10 lat więc po co go zmieniać?
1
Mam nadzieję, że Koeman zrobi z tego co ma conajmniej top 4 ligi, wyjdzie z grupy ligi mistrzów i zakręci się koło półfinału pucharu, jednocześnie dając więcej szans Balde, Gaviemu czy Demirowi.
Myślę, że to jest Nasz maks obecnie, ale można (a nawet trzeba) ogrywać młodych na następne lata.
5
Pierwszy rekord bez Leo Messiego już mamy - pierwszy w historii brak celnego strzału w Lidze Mistrzów. I to u siebie :D
0
@!34RC3!_0N4
Mimo, że na boisku jest Pique to chyba nie co powyżej 22 lat. Także młodzież daje radę, ale jednak trzeba 3-4-5 lat doświadczenia i innego trenera żeby z tego były puchary :)
0
Ciekawe czy Koeman widzi, że nie mamy nikogo z przodu oprócz drewnianego Luuka de Jonga? Depay ciągle schodzi do rozegrania, wszyscy pomocnicy i wahadłowi dużo bardziej skupieni na obronie niż na ataku, no i jakoś to wygląda z tyłu, bo Bayern setek nie miał, ale my nawet celnego strzału nie oddamy z takim nastawieniem...
0
W ogóle Bayern zostawia sporo miejsca z tyłu, taki Messi by tu podziałał ładnie dzisiaj :D
0
WTF, co ta Francja gra...?
1
@ElKamil
Tutaj się ludzie nie nauczą - tutaj dzisiaj jesteś bogiem, za tydzień jesteś zerem, tak jest od dawna :D
1
@Bocheno1
Zależy o co pytasz? Mariusz prime był kozakiem, top 5 siatkarzy jakich widziałem, Leon prime był chyba nieosiągalny dla wszystkich.
1
@Colon
Też się dzisiaj mocno zdziwiłem...