Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
GOAT totalny, brawo Leo!
0
@takisobiektos ten Brown też niczego sobie grajek.
0
@ketrab321 który wg statystyk jest nawet szybszy chociaż nie wygląda :D
0
@messi564 nie dziwię się, naprawdę solidny piłkarz.
0
Nie wiem czy ten Brown na tej obronie tak na codzień gra ale kawał zawodnika, za takiego Balde jak znalazł.
1
@Nazio_87 od początku mundialu czekam tylko na Hiszpanię, Argentynę i ewentualnie żeby podejrzeć jak gra Rapha/Gordon.
Co nie zmienia faktu, że oglądam też inne mecze, z mniejszym zainteresowaniem ale oglądam.
2
Niby mały, ale strzela jak duży :D
Vamos Leo!
3
@MesQueUnClub_87 no tak, napastnik się wjebał obrońcy z premedytacją
0
Jak Nasi zagrali?
Widzę, że Bernal nieźle statystycznie, a J.Garcia najgorszy na boisku - jakiś babol?
0
@Lionel_Messi10 a później Barcelona, PSG czy inny Bayern widzi, że typ będzie miał kaprys i może nie przyjść na trening lub odwalić jakąś szopkę np w kwietniu kiedy są półfinały ligi mistrzów.
Ja jakbym był prezesem klubu i bym widział nieprofesjonalnego zawodnika, który podpisał kontrakt na 5 lat i się nie pojawia na treningach czy presezonie to od razu jest skreślony - nie ważne czy to Messi, Alvarez czy inny Halland.
1
@Arkon zdecydowanie PSG, mimo że jeszcze parę lat temu Arsenal lubiłem to jednak Arteta obrzydził mi ten klub, bardzo ciężko się ich grę ogląda, oby Lucho wygrał.
0
@RanDiFCB może będą chcieli Raphinie lub Yamala rzucić na 10? Albo pójść w coś stylu PSG - gra bez napastnika na trzech ‚ala’ skrzydłowych którzy są wszędzie?
0
@RanDiFCB
Bardzo szybki, mocny w pressingu jak Rapha, wybiegany, pomaga w obronie, drybling niezły, ale jakiś goleador to nie jest, problemy z wykończeniem, ale też nie grał w wybitnie ofensywnych drużynach, nie miał za dużo styczności z wielką piłką, wszystko to przed nim, łącznie z mundialem lub ewentualnym transferem do Barcy.
To jest podobny transfer do tego Raphinhi z Leeds - dobry piłkarz, z którego można bardzo dużo jeszcze wyciągnąć.
7
Barca w momencie przyjścia Lewandowskiego i teraz w momencie kiedy za chwilę odejdzie to dwa inne kluby, zespoły.
Miał być gwiazdą, która wyciągnie klub z grubego kryzysu i był, a patrząc na reakcję to chyba nawet stał się kimś więcej - jednym z Nas, po prostu Cule, dzięki Robert za wszystko!!!
0
@Kapitan9 na zmiennika na skrzydło jak najbardziej tak żeby Raphe czy Yamala odciążyć, z dolną częścią tabeli będzie chodził aż miło.
0
@mrboom a kto go kupi? I za ile?
Nikt z Europy nie będzie chciał zgniłego zawodnika za 150+ mln, Real nie chcąc stracić też na pewno za mniejszą kwotę go nie odda, może szejki, ale czy sam zainteresowany chce się wypisywać z wielkiego grania dobrze przed 30stką? Nie sądzę…
0
@MateS
Barcola - sam nie wiem czemu, już od czasów Lyonu jakoś go polubiłem za ten ‚luźny’ styl gry i dryblingu, taki trochę nowoczesny Henry.
0
@wyrek im chyba ten farfocel Garcii zrobił to xG, chociaż to dziwne, bo strzał Torresa czy setka Rashforda to takie samo xG jak ten strzał Garcii
0
Absolutnie wszystko pod nich gwiżdże.
0
@yoli jest podwajany i potrajany, koledzy z drużyny nie za bardzo pomagają, ale robi robotę - strzela, asystuje, daje podania jak trzeba, strzał jedynie jakby spadł poziomem.
2
Olise jak Yamal wczoraj - próbuje sam ciągnąć ten dwumecz
0
@AduŚ07 ta symulka Diaza to jest nieśmieszny żart jakiś…
0
@Lament ale oni dominują, mają starego bramkarza z demencją i ślepego sędziego.
0
Czemu tego nie cofa?
0
Ależ ten Bayern ma obronę i bramkarza, gdybyśmy mieli taką obronę w dwumeczu z Atletico to byśmy stracili nie 3 tylko 6 :D
4
Po co im ten VAR skoro nie może zainterweniować w sprawie jawnej symulki?
1
@Cylon1982 Neuer najlepszy razem z Vinciciem, my nie mamy kasy na takie transfery niestety
0
Hahahahha ale walki :D
0
@kanver_ skuteczniejsi od nas są mimo że mniej szans tworzą - to fakt, ale sama dla oka gra jest tragiczna.
0
Ależ ten Real gra toporny futbol.