6

GOAT totalny, brawo Leo!

0

@takisobiektos ten Brown też niczego sobie grajek.

0

@ketrab321 który wg statystyk jest nawet szybszy chociaż nie wygląda :D

0

@messi564 nie dziwię się, naprawdę solidny piłkarz.

0

Nie wiem czy ten Brown na tej obronie tak na codzień gra ale kawał zawodnika, za takiego Balde jak znalazł.

1

@Nazio_87 od początku mundialu czekam tylko na Hiszpanię, Argentynę i ewentualnie żeby podejrzeć jak gra Rapha/Gordon.
Co nie zmienia faktu, że oglądam też inne mecze, z mniejszym zainteresowaniem ale oglądam.

2

Niby mały, ale strzela jak duży :D
Vamos Leo!

3

@MesQueUnClub_87 no tak, napastnik się wjebał obrońcy z premedytacją

0

Jak Nasi zagrali?
Widzę, że Bernal nieźle statystycznie, a J.Garcia najgorszy na boisku - jakiś babol?

0

@Lionel_Messi10 a później Barcelona, PSG czy inny Bayern widzi, że typ będzie miał kaprys i może nie przyjść na trening lub odwalić jakąś szopkę np w kwietniu kiedy są półfinały ligi mistrzów.
Ja jakbym był prezesem klubu i bym widział nieprofesjonalnego zawodnika, który podpisał kontrakt na 5 lat i się nie pojawia na treningach czy presezonie to od razu jest skreślony - nie ważne czy to Messi, Alvarez czy inny Halland.

1

@Arkon zdecydowanie PSG, mimo że jeszcze parę lat temu Arsenal lubiłem to jednak Arteta obrzydził mi ten klub, bardzo ciężko się ich grę ogląda, oby Lucho wygrał.

0

@RanDiFCB może będą chcieli Raphinie lub Yamala rzucić na 10? Albo pójść w coś stylu PSG - gra bez napastnika na trzech ‚ala’ skrzydłowych którzy są wszędzie?

0

@RanDiFCB
Bardzo szybki, mocny w pressingu jak Rapha, wybiegany, pomaga w obronie, drybling niezły, ale jakiś goleador to nie jest, problemy z wykończeniem, ale też nie grał w wybitnie ofensywnych drużynach, nie miał za dużo styczności z wielką piłką, wszystko to przed nim, łącznie z mundialem lub ewentualnym transferem do Barcy.
To jest podobny transfer do tego Raphinhi z Leeds - dobry piłkarz, z którego można bardzo dużo jeszcze wyciągnąć.

7

Barca w momencie przyjścia Lewandowskiego i teraz w momencie kiedy za chwilę odejdzie to dwa inne kluby, zespoły.
Miał być gwiazdą, która wyciągnie klub z grubego kryzysu i był, a patrząc na reakcję to chyba nawet stał się kimś więcej - jednym z Nas, po prostu Cule, dzięki Robert za wszystko!!!

0

@Kapitan9 na zmiennika na skrzydło jak najbardziej tak żeby Raphe czy Yamala odciążyć, z dolną częścią tabeli będzie chodził aż miło.

0

@mrboom a kto go kupi? I za ile?
Nikt z Europy nie będzie chciał zgniłego zawodnika za 150+ mln, Real nie chcąc stracić też na pewno za mniejszą kwotę go nie odda, może szejki, ale czy sam zainteresowany chce się wypisywać z wielkiego grania dobrze przed 30stką? Nie sądzę…

0

@MateS
Barcola - sam nie wiem czemu, już od czasów Lyonu jakoś go polubiłem za ten ‚luźny’ styl gry i dryblingu, taki trochę nowoczesny Henry.

0

@wyrek im chyba ten farfocel Garcii zrobił to xG, chociaż to dziwne, bo strzał Torresa czy setka Rashforda to takie samo xG jak ten strzał Garcii

0

Absolutnie wszystko pod nich gwiżdże.

0

@yoli jest podwajany i potrajany, koledzy z drużyny nie za bardzo pomagają, ale robi robotę - strzela, asystuje, daje podania jak trzeba, strzał jedynie jakby spadł poziomem.

2

Olise jak Yamal wczoraj - próbuje sam ciągnąć ten dwumecz

0

@AduŚ07 ta symulka Diaza to jest nieśmieszny żart jakiś…

0

@Lament ale oni dominują, mają starego bramkarza z demencją i ślepego sędziego.

0

Czemu tego nie cofa?

0

Ależ ten Bayern ma obronę i bramkarza, gdybyśmy mieli taką obronę w dwumeczu z Atletico to byśmy stracili nie 3 tylko 6 :D

4

Po co im ten VAR skoro nie może zainterweniować w sprawie jawnej symulki?

1

@Cylon1982 Neuer najlepszy razem z Vinciciem, my nie mamy kasy na takie transfery niestety

0

Hahahahha ale walki :D

0

@kanver_ skuteczniejsi od nas są mimo że mniej szans tworzą - to fakt, ale sama dla oka gra jest tragiczna.

0

Ależ ten Real gra toporny futbol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?