Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagraj inaczej jak przeciwnik stoi w 10sięciu na 20-30 metrze :)
0
Chociaż twierdze, że Messi jest genialny to nie ma co się jarać, to tylko Elche :)
0
Czerwo dla Masche i to wina Sergio ? Kto faulował, a nie musiał ?
0
Musiał faulować ? Mógł gonić i spychać do boku... a, za wolny jest, zapomniałem..
0
zasłużona kartka jeśli o to chodzi :)
3
Zasłużona, niestety ale zasłużona...
0
Pytanie do redakcji: Mozna by wprowadzić jakieś ograniczenia wiekowe przy rejestracji ?
0
Czemu ? Munir ?
1
Rafinha wgl niewidoczny :(
1
Messi, Ivan i Mathieu na plus, reszta bez błysku ale nie jest źle. Tylko ten autobus...
0
Strzały z dystansu - mogą nam się przydać, bo widać, że działają :)
0
No po piłkę :D
0
Ludzie jak mamy inaczej grać z drużyną, która stawia autobus ? Udawać, że się bronimy, stanąć w 10sięciu przy polu karnym i potem kontrować ?
0
Póki co zmian nie widać... No ale jak inaczej grać z drużyną która stawia autobus (5-4-1 taktyka)
2
Jeszcze godzinka panowie, tylko godzinka i ujrzymy nową Barcę (mam nadzieję). :)
0
Podanie Messiego do Villi przy czwartej bramce PERFEKCYJNE. Nikt mi nie wmówi, że ofensywny pomocnik środek lub nawet środkowy pomocnik to nie jest idealna pozycja dla Leo :)
1
Patrząc na jego grę, wydaję mi się, ze chłopak wniesie tyle spokoju w grze Barcy, że głowa mała. Do tego jakby dodać spokój na DP Mascherano z mundialu i powrót naszego Don Andresa do 100procentowej formy to mamy zajebistą pomoc. :)
0
Obce chwalicie, swego nie znacie :D. Tylko Ryszard Riedel :D
1
0
0
Żal Ci ściska, że kupiliście gwiazde jednego turnieju za 70 mln, a my za 80 mln 3 razy lepszego Suareza :). Za tydzien gimbaza startuje to bedziesz mógł z kolegami maścią się smarować :D
0
Dobry psychiatra pomoże, nie martw się...:)
1
Bo reguł się nie łamie :). Ale Ramos za wczoraj i tak żadnej kary nie otrzyma...
0
Messi może, ewentualnie z ogórkami śmiało można Halilovicia, Rafinhę czy też Xaviego z lepszymi :)
0
Ja bym dorzucił Hazarda, Neuera, Piszczka, Hummelsa i Ibre w pakiecie z Cavanim - po co trzech jak można od razu 9 albo 10ciu :)
0
Ewentualnie Cuadrado i grać systemem 3-5-2. W środku Pique-Bartra-Vermealen, troche wyżej na bokach Cuadrado i Alba, dalej Messi, Iniesta, Rakitic i na szpicy Neymar i Suarez. :D Tylko wtedy brak miejsca dla Sergio/Maacherano.
0
Oglądam znowu ostatni mecz o Puchar Gampera i patrząc na gre np Busiego, czy Rakiticia (bardziej siłowa Barca się szykuje) to trochę szkoda, że w Hiszpanii sędziowie to panienki jak większość z piłkarzy, przydałoby się sędziowanie jak w Anglii, bo ten sedzia z ostatniego meczu w ciągu pierwszych 20 min przerwał gre z 10 razy przy lekkim pociąganiu za koszulkę lub męskie walce bark w bark.
0
Co z Albą, Adriano i Grimaldo ?
0
Chetnie zobaczyłbym Was w ringu, nawet chętniej niż braci Mroczków :)
0
Tylko, że Marcelo jest lewym obrońcą...