0

Ludzie serio Lewandowski :D ? Owszem, jest dobrym graczem - top10 napastników na świecie, nawet może na siłe w top5 jest, ale Ibrahimović, Costa czy nawet Suarez, którego brak kryją Roberta czapką i to ostro :)

0

Szkoda, że ludzie głosują sympatiami. Jakbym głosował sympatiami to wziąłbym Pique, bo go lubie i Milika :)

0

Rozumiem, że to jedenastka UEFA czyli brać pod uwagę najbardziej LM i LE, ale Courtois nie ma startu do Neuera (tak samo jak żaden inny bramkarz póki co), no i za co np James ? Skoro nawet nie grał w LM/LE ? Jak widzę nominację to głosuje po prostu za sezon + mundial :)

0

http://en.toty.uefa.com/my-team.html

Nie wstawiłem Robbena, gdyż był ustawiony jako pomocnik, a z pomocników wybrałem - Reusa, Di Marię i Jamesa.

Neuer
Lahm-Ramos-Kompany-Alaba
Reus-Di Maria-James
Messi-Ibra-Ronaldo

0

Jaki tam Lewy :) oprócz Ibrahimovicia i Suareza (którego nie ma) innej '9' w tym zestawieniu nie widze :D

1

No to niech Douglas dzisiaj zagra i strzeli 3 bramki - bedzie mial 1 mecz w LM i srednia gola 3.0 wiec zostanie królem europy :)

13

E tam, Thiago Messi za 25 lat pewnie go pyknie :D

0

No tak, miał słaby rok przecież, wice-mistrz świata, najwiecej bramek w rundzie wiosennej 13/14 spośród wszystkich ww. Sam przechylał szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny (czy to Argentyny czy też Barcelony).

PS. Do kibiców Barcy - nie przejmujcie się, kibice innych klubów też już przywykli, że Messi zdobywa puchary i strzela po 80-90 bramek na rok kalendarzowy i wg nich jeżeli teraz zaliczy 50 bramek i 30 asyst to jego sezon jest 'marny' :)

0

Jeszcze za Courtois pare nazwisk i gdzies z 10 Bravo :)

5

To bardziej 'fenomen Alvesa' niż 'kompleks Alby', Dani zagrał nieźle, jak cała drużyna, ale gorzej od Alby. Statystyki, ani w siatkówce, ani w piłce nożnej, ani w innym sporcie nie oddadzą tego co się dzieje na boisku/parkiecie, Alves w liczbach lepszy ale na pewno nie wizualnie, Alba co chwile wjezdzał z rajdami, które COŚ dawały :) a że nie wrzucał ? Jeśli wie, że to jego słaba strona to tego nie robi, Alves mógłby czasem z niego wziąć przykład :)

1

Mógł go Enrique powołać na ostatni mecz z Sevillą, to by chociaż miał zaliczoną ławkę rezerwowych...:D

0

I dać CR wyprzedzić Messiego :)

0

Suuucharseen...

0

Jak mama zobaczy co tu piszesz, to kara na komputer będzie...radziłbym usunąć :) :D

3

Troche psioczycie na naszych, ale ładnie klepią, pressing ładny i gra nie jest zła, a nawet jak patrząc na ostatnie mecze to jest b.fajna ale i tak dalej hejty :D

0

Messi nie miał żadnej patelni, zwykła okazja, mógł cudem strzelić, ale nie musiał.

0

Ale on sam ją wypracował, a Palacios i Hiquain dostali prezenty od losu i spieprzyli je w sposób beznadziejny, podwórkowy wręcz.

PS. I jaka to setka Messiego jak sam musiał minąć dwóch rywali i strzelał z baaaaaaardzo ostrego kąta, żeby tak pokonać Neuera (z takiego kąta) to trzeba strzelić milion razy, może na te milion strzałów jeden by cudem wpadł.

0

Bez żadnych rażących błędów, nieźle wyprowadzał, dość opanowany w odbiorze - 6,5/10 :)

12

Ja 'rzycze' miłych lekcji j.polskiego :) pozdro dla kumatych :)

0

„Wspaniali ludzie nie powrócą już, nie powrócą, nieee!." - wieczny i prawdziwy Ryszard Riedel :)

1

Coś mi się zdaje, że jak na Mundialach będzie miał formę to i rekord Klose pyknie, on albo Muller, innej opcji nie ma :)

0

Tylko Zlatan :)Za nim James i potem stawiam na RvP 'latający Holender'

2

Na temat CR7 i Messiego to można nawet wstawić obrazek sprzed pół roku:

https://x.com/102greatgoals/status/456657656027947008/photo/1

2

https://x.com/102greatgoals/status/456657656027947008/photo/1

Tak bym ten temat skomentował :)

0

Jeżeli w roku 2014 był mundial to tylko i wyłącznie Neuer powinien dostać Złotą Piłkę, tak samo twierdzę, że Messiemu w 2010 się nie należała, gdyż miał fatalny mundial.

0

Messi miał udział przy 25 bramkach na 33, z tego co wyliczyłem więc masakra. 80 kilka % to zasługa Messiego...następne 15% to Neymar, a reszta głeboko w du*ie...

4

Oby się do LM zakwalifikować, po sezonie rewolucja i jazda! :)

0

Neymar>Pele

0

Teraz zobaczymy czy zarząd ma jaja.

26

-'Wychodzi z kontrą Duma Katalonii'
-'Żadna duma dzisiaj...'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?