Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Bale miał zastąpić Ronaldo i udaje mu się to dzisiaj! Gra padake jak CR :)
0
Mam nadzieje, ze Moyes wyleci. Ten zespól potrafił ładnie kontrowac i bronić, a teraz nie ma nic. Moyes nie jest dobrym trenerem, tym bardziej w takiej lidze jak hiszpańska.
0
Real Sociedad na wyjeździe to jednak jest dno. Oni nawet 5 podań nie umieją wymienić przy nijakim pressingu Realu :D
0
Graty! Trzymaj się przy najlepszej drużynie świata aż do śmierci :)!
2
- Czujemy się bardzo mocno pokrzywdzeni. Ciężko wygrać przeciwko dziewięciu zawodnikom - Szyba
Dobrze! Mam nadzieję, że wygarną wszystko o tej imprezie, a Biegler na konferencji oficjalnie powie, żeby nie brać na poważnie miejsca Kataru na tych MŚ, bo pieniądze nie grają.
1
Hiszpanom/Francuzom będę kibicował prawie tak jak dzisiaj naszym, niech wygra sport!
19
- Mogli od razu przyznać Katarowi pierwsze miejsce i wówczas reszta grałaby uczciwie o drugie miejsce - Bartosz Jurecki.
1
Najlepsza akcja meczu ? Polacy doskakują do 'Katarczyków', mamy piłkę, rywal w osłabieniu (o dziwo), akcja trwa, Jurecki na skrzydło do Wiśniewskiego, ten łapie piłkę, potyka się i leży, podnosi się, sędzia gwiżdże kroki - jak Wiśniewski zrobił kroki leżąc? Na czworaka leciał i kroki były? To wie chyba tylko sędzia, który w tym czasie myślał co kupi żonie za arabski hajs :)
0
A co powiesz na 12 minut kary Polaków, a 4 Katarczyków, gdzie podczas meczu ze Szwecją czy Chorwacją grali bardziej agresywnie, a mieli np 10 min ?
0
Akcja - DNO! Jurecki najlepszy po naszej stronie, ale oddaje piłkę minute przed koncem i papa :)
2
Wyjebać Katar z koszulek, j**ane sprzedajne szuje! Dawać Polacy, zmieść te uśmieszki z judaszowych mord! Jazda!!!
0
Normalny sędzia za 1 faul, w pierwszych 10-15 minutach daje żółtą kartkę, tak jest w piłce ręcznej.
Mała statystyka (po 15 minutach):
Faule:
Katar 6 - 6 Polska
Katar 1 żółta kartka - Polska 1 żółta kartka
Katar 0 minut kary - Polska 6 minut kary.
0
Będzie dobrze z taaką grą!
0
Dostanie w przedziale 4-12, bo nie ma na nazwisko Ronaldo :)
0
Orientuje się ktoś czy Ronaldo po karze 2 spotkań będzie mógł zagrać w następnym meczu Pucharu Króla ? Oh wait...:D
0
Sędzia zawiódł w dwóch momentach - dał karnego ATM, potem im go odebrał. Wszystko się wyrównało. Powinno być 2-1, jest 3-2 - wychodzi na to samo, no ale oczywiście ATM ma bardziej pod górke bo 3 bramki w plecy :D
1
Po pierwsze jeżeli chciałby odgwizdać faul to - wolny, a poza tym faulu nie było. Kara Ronaldo, dzisiejsze drukowanie, Madryt na propsie!
0
Messi dzisiaj cało nie wyjdzie z meczu -.-
0
Ktoś tam 100zł na Barce rzucił, graty :D
0
Zostać ogranym przez Torresa? Hm...
0
Padaka przerzut Masherano, potem łatwo ograny i 1:0 :)
0
2:0, 3:0 to dla ATM, bo są gospodarzami więc i tak po kuponie :)
0
Co Wy tak z tym Ronaldo ? 2 mecze kary, to przywilej dla Realu. Gość o 1.5 miesiąca gra dno, jest 2 klasy niżej od Messiego i klasę niżej od Neya/Hazarda itp. Gra dno, wróci na Atletico, wejdzie, pobiega, nic nie zrobi - chłop jest bez formy, Messi leci teraz po Pichichi.
0
Jakbym polecił Twój post trafiłbym do więzienia...
0
Do kontr Xavi ? Lepiej dać Suareza, zagrać tak jak z np PSG. Chociaż moim zdaniem sprawdzony skład będzie najlepszy, nie ma co się cofać do obrony skoro Atletico musi atakować, to jak to się mówi 'najlepszą obroną jest atak' :)
1
Co do statystyk - ok, ale od 3-4 spotkań Rakitić wygląda zdecydowanie lepiej, Kroos widać, że spuchł i jest zmęczony. To nie nasz problem, mam nadzieję tylko na utrzymanie formy przez Ivana, bo taki Chorwat, jak chociażby w meczach z Atletico, jest nam potrzebny.
0
Co Ty bredzisz ? Konflikt na ulicy, bijesz kogoś i się rozchodzi ? A jak gryziesz to już nie, bo to gorsze? Czyli co ? Pobijesz kogoś na ulicy i jest ok, ale jak tylko użyjesz zębów to idziesz siedzieć ?
3
Więc mówisz, że atleta bierze jakieś sterydy i jest taki 'naładowany' energią, że na boisku musi się wyładowac...? Może dlatego Irina go rzuciła...:D
1
Chodzi o ustawienie 4-2-2-2? Czy gramy 4-2-1-2 i zaczynam mecz od razu w 10sięciu ?
0
E tam z tą karą dla Ronaldo, niech oko przymykają, on się poczuje bezkarny, aż któregoś razu przesadzi i pyk...koniec kariery zawodnika :)