0

Villarreal ze 3 razy ruszył z kontrą, pierwszą przerwał nie kto inny jak Mascherano oczywiście po stronie prawej, gdzie powinien być Dani, a Dani był...koło Messiego, na połowie rywala jeszcze. Potem głupio stracił, ale na swoje szczęście - zaraz odzyskał i zastopował kontre, no i ostatnia akcja wisienka na torcie, wjezdza Czeryszew i podaje do Vietto (Dani nawet go dogonić nie może). No i ten sprint Czeryszewa w 15 minucie, Dani gonił go jak Bartra Bejla :)

0

W defensywie r***any jak nie powiem kto. Mijają go jak chcą, nawet za bardzo się przy tym nie wysilając. A w ataku jest ok :)

0

Teraz jest, za to Ney słabiej.

0

Kolejny słaby mecz Mathieu. Alves też słabo w defensywie, ale on jest pomijany, bo jest zwyczajnie slaby w defensywie.

0

Jaki nur Suareza :D głową o ziemie xd

0

Suarez chyba zabiera formę Neymarowi, bo jeden coraz lepiej, a drugi troche słabiej.

2

Kolejna asysta 'grubego' i 'nic nie wnoszącego' Suareza...:D

0

Nie, to taki Messi + Ronaldo, który ma instynkt Neuera i szybkosc Bale'a.

3

Jeszcze się mecz nie zaczął a on pierd**i...
Dobrze, że Żewłakow cicho siedzi na razie :D

0

Iwański, Żewłakow...masakra :D ale chociaż zobaczą czemu Messi jest lepszy od Ronaldo :D

6

Oglądasz czasem mecze czy tylko hejterów czytasz?

3

Zgłaszać czy nie ? Dzisiaj chyba 112 raz pytacie...trudno wpisać w google, albo sprawdzic program w tv ? Będzie TYLKO na TVP SPORT.

0

Coentrao w Realu kontuzjowany, robi się nie ciekawie, jakby im wypadł Varane np to mają tylko Nacho i Arbeloe :O

6

Jeszcze tylko 1,5h :) ja sobie wolne wziąłem dzisiaj :D szef mi dawał piątek wolny, więc miałbym długi weekend, ale wolałem środe i meczyk Barcy :D

2

Pique niech sie wyczysci, bo nie daj Boze dostanie zoltko przed GD...

2

Urzekła mnie Twoja historia :) Zgłoszone, mam nadzieję, że admini oczyszczą tą stronę z takich jak Ty.

0

Hm widzę, że Villarreal nie pokazał 'wystarczająco' dużo, żeby ludzie tu mieli szacunek. 0 zmian, podstawowa jedenastka, jedyne rotacje to stoper i pomocnik ewentualnie.

0

To prawda - połączenie tiki taki z kontratakami zabije wszystkie drużyny, do tego jakby ustabilizować obronę to drużyna z czasów Pepa gotowa :)

0

Dla mnie DiMaria w formie to TOP5 na świecie ale...grał w Realu, dla mnie to zawodnika skreśla. Chociaż są zawodnicy Królewskich, których lubie/lubiłem (Isco, Varane, DiMaria, Oezil) to jednak nie chciałbym ich już widzieć w koszulce Barcy.

1

Król asyst LM i 2 za Messim w asystach w LL ? Do tego w TOP5 odbiorów w LL ? Hm...mówisz serio ?

2

Gościu może zagrać wszędzie. Jako klasyczna '10', jako lewy i prawy skrzydłowy, jako środkowy pomocnik czy nawet 'fałszywa 9'. A 2 razy widziałem go jako lewego obrońcę, więc nie wiem nad czym się zastanawiać, jeśli zgodzi się, że czasem siądzie na ławce to ok, ja go biore w ciemno.

0

Spójrz na statystki LM, które najbardziej miarodajnie oddają stan rzeczy. Liga włoska jest słaba, myslę, że taka Valencia czy Sevilla biłby się tam o mistrza lajtowo. Np podania - nie ma Pogby w TOP 20 Ligi Mistrzów w tym sezonie, w asystach jest bardzo daleko, ma tylko jedną na 6 spotkań - daleeeeeeeeko za chociażby Fabregasem, Koke czy Messim. W bramkach nie ma go wgl uwzględnionego. Zaliczyć bramkę, asystę czy cudowny mecz z drużyną Ligi włoskiej to nie problem, ale już z ATM czy Olympiakosem Pogby nie było widać. Jest niezły, ale wg mnie przereklamowany.

1

No właśnie, podstawowy Juventusu i Francji. Na mundialu zagrał nieźle, ale bez rewelacji. W Juventusie gra dobrze, w lidze włoskiej wysoko w statystykach, ale już w LM się nie wyróżnia w liczbach.

0

Wydaje mi się, że był tam Pique i Mathieu więc asekurować stoperów, którzy są na miejscu, a zostawić 'swojego' gracza...hmm..?

0

No ale od krycia zawodników środkowych jest Rakieta, Xavi i Busi. A on ma kryć skrzydłowego, a jak już idzie do asekuracji to za stopera.

0

Przereklamowany to jest Pogba, chociażby ze względu na to, że nie osiągnął nic w LM, a w lidze włoskiej oprócz tego sezonu nie pokazał nic wielkiego. Reus natomiast nie raz zdobywał nagrody w Bundeslidze, czarował w LM, teraz przycichł bo kontuzje go jedzą, ale jest dobry. :)

0

W teorii nie było widać winy Alvesa, bo wgl przy strzale Rico go tam nie było :D a powinien. Bronić go na siłę - to bez sensu. Taki sam błąd jego jak i całej reszty obrony.

1

Przy 2 bramkach rywali miał swój wkład, no i do tego zobacz % podań - w pierwszej połowie to wręcz jak dostawał piłkę do nogi to walił na pałę do przodu oby dalej.

0

A co ma UEFA do hiszpańskiej ? Tyle co LFP do Ligi Mistrzów - czyli nic ?

0

Z tym Mathieu to pojechałeś, bardzo przeciętnie dzisiaj, żeby nie powiedzieć słabo. Alves dziś tragedia. Słabo dzisiaj chłopakom poszło, reszta b.dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?